Haber Detayı
20 Haziran 2017 - Salı 12:50 Bu haber 453 kez okundu
 
Türel: “Hizmet açığını kapattık vizyon projelere başladık”
Başkan Menderes Türel, Kaleiçi Yat Limanı’nı gerçek bir butik yat limanı haline getirerek, nitelikli turisti Kaleiçi ve kent merkezi ile buluşturacaklarını söyledi. Bugüne kadar Antalya’nın hizmet açığını kapatmaya yönelik kavşak, trafik ve alt yapı yatırımlarına ağırlık verdiklerini anlatan Türel, “Hizmet açığını kapattık, vizyon projelere başladık” dedi. Türel, Şarampol Projesi’nin de tabela disiplini açısından Antalya’ya örnek olacağını kaydetti.
Haberi


Antalya’ya değer katacak vizyon projelere büyük önem verdiklerini belirten Türel, “Çünkü Antalya bu haliyle kalamaz.  Hepimiz dünya şehri Antalya, marka şehri Antalya diyoruz ama bunun içinin ne kadar dolu olduğu konusunda ciddi soru işaretleri var. 2004’te ilk aday olduğumda tanıtım kitapçığımın broşürüne birkaç şehir yazmıştım. Barcelona, Londra, Paris, New York, Miami, Dubai demiştim. Herkes Dubai’ye takıldı Menderes Türel Antalya’yı Arap ülkesi yapacak diye. Ondan önceki bütün şehirler Batı şehirleri, bunlar başarmışlar biz niye başarmıyoruz mantığını ortaya koymuştum.  Çünkü bizim onlardan çok daha fazla zenginliklerimiz var. Bizim onların çok daha ilerisinde olmamız lazım ” diye konuştu. 
HİZMET AÇIĞINI KAPATTIK SIRA VİZYON PROJELERDE
Bugüne kadar hükümet ve yerel yönetimler olarak Antalya’daki hizmet açığını kapatmaya yönelik projelerle uğraştıklarına dikkat çeken Türel, şunları söyledi: “Yani alt yapı esasına dayalı projelere ağırlık verdik. Köprülü kavşaklar, raylı sistem projeleri bunlara dahil. Trafik, kanalizasyon sorunlarını çözmeye çalıştık. Bu gibi sorunları Antalya’nın gündeminden artık çıkartabilir hale geldik. Bunun için yerel yönetimlerde ilk beş senemizi de dahil edersek 8 senemiz geçti. Hükümet olarak da bir 14 -15 senemiz geçti. Şimdi işte sıra o vizyon dediğimiz projelere geldi. Boğaçayı Projesi, Konyaaltı Sahil Projesi, Lara Kurvaziyer Liman, Yat Limanı, Tünektepe, 3’ncü Etap Raylı Sistem projeleri dediğimizde, Kepezaltı’nda 3 bin 200 gecekondunun yıkılmasıyla muhteşem bir kentsel dönüşüm projesinin ortaya çıkacak olması dediğimizde Antalya’nın fotoğrafını çok daha farklı bir şekilde gözünüzün önünde canlandırabilirsiniz. Bizim derdimiz de bu zaten.”
BÜROKRATİK OLİGARŞİ 
Bürokrasideki hantal yapının herkesin derdi olduğunu söyleyen Başkan Türel, şöyle konuştu: “Bundan başta Sayın Cumhurbaşkanımız bürokratik oligarşi diyerek şikayet ediyorsa bu hala Türkiye’nin maalesef çözmesi gereken önemli sorunlarından bir tanesidir. Bugün hala TBMM’de iç tüzük meselesini çözemiyorsak bu inanılmaz bir şeydir. Meclise gittiğimde hayretler içerisinde kalmıştım. Meclis 2’de 3’te açılıyor, akşam 9’dan 10’dan önce gündem konuşmaya sıra gelmiyor. Böyle bir şey hiçbir yerde olamaz.  Sadece gündem önergelerine meclisin 8 saati harcanıyor.  Ondan sonra da kanunlara 9’da başladığımızda sabaha kadar meclis çalışıyor diyoruz. Milletvekilleri de orada sabaha kadar kalmak durumunda kalıyor. Biz hala bürokratik oligarşiden meclisin içindeki iç tüzüğü çözememekten yana sıkıntıları olan bir ülke olarak açık ve net söyleyeyim Antalya’da 7- 8 senede yapılanlar inanız bir mucizedir. Biz Tünektepe projesi dediğimizde 6 ay içinde Bakanlık ve Başbakanlık dahil izin alıyoruz. Hala bitmedi şu anda projeyi Başbakanlığa yazdık. Tam 4-5 Bakanlıktan genel müdür izinleri aldık. Kurvaziyer Limanımızı buraya gelmeden önce Sayın Başbakanımız imzaladı ve süreci tamamladık. Dakikası dakikasına takip ederek bunları çözebiliyoruz. Bunları ben her bürokratın, her Bakanın, Sayın Başbakanımızın, Sayın Cumhurbaşkanımızın masasında saat kaçta olduğunu, kaçta imzalandığına kadar takip etmesem şurada iki üç sene de tamamladığımız süreçler inanın 20 -30 seneyi de bulur. Zaten bunlar kolay olsaydı Antalya bunları daha önceden tamamlayabilirdi, aşabilirdi, çözebilirdi. Kolay olmadığı için hep bugünlere kadar sarktı geldi.”
ÖNCELİĞİMİZ ANTALYA OLMALI
Bu projeleri yapmaya kalktıklarında her zaman olduğu gibi yine aynı engellemelerle karşılaştıklarını ifade eden Başkan Menderes Türel,  şunları anlattı: “Konyaaltı Sahil Projesi, yap-işlet-devret formülüyle ihaleye çıkacak, Perşembe günü ihale var. Salı günü gazetelerde ihale haberini duyurduk. Proje Mimarlar Odası ile yaptığımız bir yarışma projesi. Bütün sivil toplum kuruluşları, meslek odaları tarafından görüldü, onaylandı. Ama ne zaman ki ben ihaleyi yapacağım dedim bir baktım “Konyaaltı sahili kapatılıyor, Konyaaltı sahiline peşkeş çekiliyor” diye muhalefetten bazı kesimler, sivil toplum kuruluşları maalesef döküldü geldi. 1999’da Konyaaltı sahilini Sayın Hasan Subaşı aynı mantıkla özelleştirdi. Çok da iyi yaptı. Plaj Minicity’e kadar Alke firması tarafından yapılarak işletildi. Ama ben o zamanları da hatırlıyorum. Girişine siyah çelenkler bırakıldı. Konyaaltı’nı peşkeş çekemezsin dediler, sonra onu diyenler o sahilden en güzel şekilde güneşlenerek denize girdiler. Hasan Bey’den sonra Muhittin Bey, yap işlet devret ile Konyaaltı’na proje uyguladı ve bu projeyle Baki İnşaat orada 15 sene hizmet verdi. Bizim yaptığımız tıpkısının aynısı. Biz bunu yapıyor iken aman yarabbi ‘Konyaaltı’nı halka kapatıyor’dan tutun peşkeş çekiyora kadar duymadığımız laf kalmadı. Ve bir siyasi parti il başkanı çıktı ‘Bu ihalenin arkasında hatırlı kişiler var’ dedi, ertesi gün ihale yaptık katılan olmadı, ne oldu bu hatırlı kişilere? Ayıp yazıktır yani insanlara bu kadar ucuz iftira atılmamalı. İnsanların haysiyeti ve şerefi ile bu kadar oynanmamalı. Çıktım sordum, bu ihalenin arkasında hatırlı kişiler vardı demiştiniz nereye kayboldu bu kişiler? Keşke ihaleye katılan olsaydı ben o lafları çok güzel göğüslerdim önemli değil. Evelallah abdestimizden şüphemiz yok. Hepimizin önceliği Antalya olmalı. Bu maalesef siyasetin içerisinde benim ilk dönemimin sonuna doğru çok yoğun olarak yaşadığım, şimdi de aynı filmin yeniden dönmeye başladığı senaryo. Tabi ilk dönemde yaşadıklarımıza göre daha tecrübeliyiz.”
ŞARAMPOL ÖRNEK OLACAK
Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, tabela kirliliği ile ilgili şunları aktardı:  “İlan, tabela, reklam yönetmeliğimizi iki gün önce meclisimizden geçirdik. Bir kere bu caddeye dikey tabela işinden vazgeçmemiz lazım. Dünyanın hiçbir yerinde tabelalar insanların gözüne gözüne giren şekilde değil, binaya, caddeye yatay. Bunu başarmamız lazım. Ayrıca artık teknoloji bize kolaylıklar tanıyor. Çok şükür buna başladık. Elektronik bir video kamera sistemi ile Antalya’nın bütün caddelerini ölçerek, manuel olmaktan çıkardık. Herkesin kaç m2 kaç cm2 tabelası, ilan reklam levhası olduğunu ölçüyoruz. Ve yönetmeliğimizdeki tarife neyse ondan artık tahakkukları kesiyoruz. Eskiden 10 m2’ye, iki m2 yazılıyormuş. Artık o tahakkuk kesildiğinde onun geri alınması ihtimali yok. Bize bu konuda şikayete gelenlere tabelanı küçült daha az öde diyorum. Bu da bir tetikleyici unsur olacak. Ama en önemlisi şu, güzeli gösterirsek çirkini kovarız. Şimdi Şarampol Projesi bittiğinde orada gidin tabela disiplinini görün. Bu Antalya’nın her yerinde çok rahatlıkla görüldüğünde, uygulayabilir hale geleceğiz. İyi kötüyü kovar. Halka bazen bazı şeyleri birden kabul ettirmek kolay değil. Bir de toplumun hazırlanması diye bir husus var. O yüzden bir anda toplumu hazırlamadan eyleme geçerseniz, siyasetçi olarak orada işiniz kolay olmuyor. O yüzden önce iyiyi göstereceğiz. Ondan sonra da herkes bizim önerimize bir şekilde kulak asacak.”
KALEİÇİ’NE BUTİK YAT LİMANI 
Yat Limanı projesiyle ilgili de açıklamalarda bulunan Türel, “Kaleiçi Yat limanı konusunda en büyük önceliğimiz yat limanını, yat limanı yapmak. Yat limanına bir yat limanı fonksiyonu yüklemek istiyoruz. Şuan orada sadece balıkçı teknesi ve tur tekneleri var. Bunu yapıyor iken de nitelikli turist getirmek istiyoruz. Antalya’da şu anda Setur var bir tane, kurvaziyer bittiğinde 450 yat kapasiteli bir yer daha olacak. Boğacayı projemizde büyük limanın mendireğinin Doğu tarafında Konyaaltı tarafında bir 450 - 500 kapasiteli bir yat limanı daha olacak. Yani 3 tane büyük yat limanımız olacak. Kaleiçi Yat Limanı’nı butik bir yat limanına dönüştürüyoruz. İşletme mantığımız şu olacak; bağlama ücretini 1 hafta ücretsiz yapacağız. Gelecek tekne 1 hafta boyunca bağlama ücreti ödemeyecek, elektrik suyunu ödeyecek. Ama 1 hafta geçtikten sonra bağlama ücreti 10 lira ise oraya 50 lira ödeyecek. Muradımız orada sürekli bağlı olan yatlar değil, bir yat sirkülasyonu oluşturmak. Ve nitelikli turistlerle buradaki hareketin Kaleiçi’ne yansıması” şeklinde konuştu. 
 

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Türel:, “Hizmet, açığını, kapattık, vizyon, projelere, başladık”,
Haber Videosu
Yorumlar
Diğer Haberler
BÖCEK BU SORULARA CEVAP VEREBİLECEK Mİ?
Çavuşoğlu ve Sayın Soylu'ya şirinlik yapma adına ister istemez takla atmaya başladınız
DOĞRUYOL PARTİSİ YENİ LOGOSU İLE MEYDANLARA İNMEYE HAZIRLANIYOR..
AKP iktidarının yoğun baskıları sonucu YSK eliyle yapılan bir darbeyle, 31 Mart seçimlerinin yenilenmesi kararı çıkmıştı.
Bundan tam yüz yıl önce başlamıştı sarı saçlı mavi gözlü adamın hayali ,
KURTULUŞUMUZUN 100. YILI KUTLU OLSUN. NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE !
MİLLETİMİZİN 14 MAYIS DEMOKRASİ BAYRAMINI VE ÇİFTÇİ KUTLUYORUZ.
AF TEKLİFİ ADALET KOMİSYONU'NA GÖNDERİLDİ.
Doğruyol partisi Antalya il Başkanlığı 23 nisan Egemenlik ve çocuk bayramında
Antalya elazığlılar Derneği yeni Başkanını seçti.
Türkiyenin önde gelen ilaç sektörü firması TK İlaç
Antalya’da çoban ateşi...
Semih ESEN ,KARA BULUT ve ÇAKMAKLAR ailesi ile kahvaltıda bir araya geldi.
Kırcamili komşularımızın tapularını bir an önce vermeye davet ediyoruz.
HALK BANKASINDAN UCUZ DOLAR ALIMINA AÇIKLAMA..
Ümit UYSALA Rusya dan Sertifika Turizm Geliştirme Komitesi(World Lıst Tourıst Attractıon)
Bayram Tatili 9 gün ..
maliye ve hazine bakanlığı son gün 27 ağustos..
BU KAZA DEĞİL !!! 10 ÖLÜ 73 YARALI
Adaletin siyasallaştığı bir ortamda haksız yere yapılan bu gözaltıları
Memur ve emeklinin Temmuz 2018 zam oranı belli oldu.
PATATES SOĞAN 5 LİRA BÖYLE GİDERSE YAKINDA AÇ KALACAĞIZ...
İYİ PARTİ KURULDU TÜRKİYE'DE TAŞLAR YERİNDEN OYNADI.
CHP ANTALYA 3.SIRA MİLLETVEKİLİ ADAYI RAFET ZEYBEK
Özgür KARAGÖZ,ün iftar yemegine katılım büyük oldu.
Kılıçdaroğlu, Erdoğan'a Man Adaları Belgeleriyle İlgili Tazminat Ödeyecek
DOLAR UÇUŞA GEÇTİ...
YENİ BAŞKAN YENİ YÖNETİMİ İLE İLK TOPLANTISINI YAPTI.
ANTALYA YENİ YAPI DENETİMLER BİRLİĞİ BAŞKANINI SEÇTİ.
Milli eğitim Bakanlığı ve tarım bakanlığı göstermelik...
ÇİĞ KÖFTEYİ DAHA ÇOK KADINLAR TERCİH EDİYOR
KONYAALTI SAHİLİ İHALEYE ÇIKIYOR.
TAKSİTLİ EV ALIMLARINA DİKKAT
Kara Kuvvetleri Kom. Uzman Erbaş Alım İlanı 2018
Kimler Başvurabilir, Başvuru Koşulları Nelerdir?
Ak Parti Antalya İl Başkan Adayı Av. İbrahim Ethem Taş oldu.
DOĞRU YOL PARTİSİ İzmir de Aygül HORASAN,a Emanet
Meslaktaşımız ve büyüğümüz Haluk ÜNCEL abimizi kaybettik.
Her bir aileye 300 tane damızlık koyun vereceğiz.
DİKKAT BU FİRMALAR SAHTE ZEYTİNYAĞI SATIYOR..
VALİLİK SORUŞTURMA İZNİ VERMEDİ İDDİASI...
Vatandaşa uyarı !!!
Manavgat'ta evinin önündeki kaldırım sökülen vatandaş, koyduğu tabela ile işin muhatabını arıyor.
TERÖR ÖRGÜTLERİ YARDIM FONLARINA SIZMIŞ OLABİLİR
Türkiye'de ilk: Bitcoin gasp operasyonu!
Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği Başkanlığı'na Menderes Türel seçildi.
Makro, konkordato talebinde bulundu
Menderes Türel: İstifa etmem için Erdoğan'ın iması bile yeter
Saatler son dakika ileri mi geri mi alındı? Türkiye şu an saat kaç? Telefon saat ayarı
Aşık Veysel'in 123.yaş gününde, Google'dan sürpriz tema!
son dakika Melih Gökçek istifa tarihini verdi
Son dakika... Bursa Belediye Başkanı Recep Altepe istifa etti
Aytun Çıray twitter son dakika istifa açıklaması!
YGS LYS yerine gelen YKS 2017 ne zaman?
Osman Kavala kimdir nereli neden sorgulanıyor
Sümerlerden çalmadı valla da billa da uzaylılardan elde ettik.
Çakarlı araçların geçiş üstünlükleri iptal edildi.
Tek isteği anne olmaktı
Dolar euro satış kuru kaç TL? 16 Ekim Kapalıçarşı Altın fiyatları çeyrek ne kadar?
Taşeron işçi son dakika haberleri
Asgari Ücrete vergi düşüşü mü geliyor?
Ankara'da bir otelde vedalaştı. Masalarda veda konuşmaları yapıldığı bildirildi.
Motorlu Taşıt Vergi zammı 2018 belli oldu!
Savcıyı Vuran Polis Memuru ve Eşi Tutuklandı!
Antalya'da Cumhuriyet Savcısına silahlı saldırı.
Bu iş yerleri eleman arıyor! Tam 142 bin kişi İŞ KUR'da!
Melih Gökçek son dakika haberleri! Melih Gökçek istifa edecek mi?
Atama ve Nakil Yönetmeliğinde Değişiklik
İŞTE OPERASYON YAPILAN İL VE İLÇE BELEDİYELER.
Mahalle muhtarı, arkadaşını tabancayla öldürdü
Tütüncü kreşte aşure dağıttı
Kepezliler yaz-kış yüzebilecek
Kepez’le Serik karşılaşıyor
Özel çocuklara forma
Muratpaşa’dan kantin denetimi
Yaşlı Evlerinde yeni dönem başladı
Ebru Türel Gençlik Meclisi’ne konuk oldu
Yalçı yolu önce genişletildi sonra asfaltlandı
Ebru Türel’den Mavi Ev’e ziyaret
Akp’de Kongreler Ertelendi
Miniklerden sevimli dostlara ziyaret
Başkan Türel’den personeline aşure ikramı
Türel: “30 bin kişilik Antalya Cami inşaatı başladı”
Çıralı yolunda konforlu ulaşım
Başkan Böcek, Muharrem ayında lokma dağıttı
Başkan Böcek’ten minik öğrencilere ziyaret
Başkan Böcek; ‘Rehabilitasyon merkezimiz örnek gösteriliyor’
AKBEM kurslarına yoğun ilgi
Side Antik Tiyatrosu’nda müzik dinletisi
Büyükşehir Belediyesi Alanya’ya 30 dönümlük park yapacak
ABD'de konsere silahlı saldırı!
3’üncü etap raylı sisteme Başbakan onayı
Hız ve aksiyon yarışı nefes kesti
Frida Kahlo’nun fotoğrafları ziyarete açıldı
ATSO Başkanı Çetin: "Orta gelir grubuna ek vergilerle daha fazla yüklenilmemeli."
50'ye yakın muhtar icraya verildi
Başbakan Yıldırım TEOG'un yerine getirilecek sistemi açıkladı
Kadınlar Plajı doldu taştı
ANTALYA FİLM FORUM’UN FİNALİSTLERİ BELLİ OLDU
Kadın Çiftçiler Döşemealtı etabı yapıldı
Vatandaş Irak referandumu için ne diyor
Türel bisikletçilerle pedal çevirdi
Eski AKP’li, cumhurbaşkanlığına adaylığını açıkladı
CHP’nin İstanbul adayı belli oldu!
Referandum Zaferini İlan Eden Barzani'den Türkiye'ye Özel Teşekkür
Erdoğan'dan Kuzey Irak'a: Senin bağımsızlığını kim kabul edecek?
Meksika Sineması Antalya’da
Bağdat yönetiminden referandum kararı
Türel: ‘Turistler Ulu Cami’yi görmek için sıraya girecek’
Serik Kongre ve Kültür Merkezi Projesi hazır
KARARNAME İLE SEÇİM ERTELENDİ.
Erdoğan - Trump görüşmesi: "Ülkelerimiz hiç olmadığı kadar yakın"
İlaçlama personeline eğlenceli eğitim
Büyükşehir’den Antalya tarihine büyük katkı
Esnaftan Türel’e teşekkür plaketi
Engelli Mola Evleri hayata geçiyor
Sedir Mahallesi Spor Kompleksi temeli 22 Eylül’de atılıyor
Kadın Çiftçiler Manavgat etabı yapıldı
Spora Duş etkisi yapan iş adamı Cem BAŞARAN
ULUSLARARASI BARIŞ FEDERASYONU GENEL SEKRETERİ
Gloria Hotels &Resorts Otele yıldız yağıyor.
NİCE BAYRAMLARDA BULUŞMAK ÜZERE İYİ BAYRAMLAR
BÜYÜK ZAFERİN 95.YILI KUTLU OLSUN
Taşeron işçi haberlerinde en son durum nedir?
Kaptan hatası ARAMA 1’de büyük hasar açtı
Mavi Ev’e büyük ödül
Başkan Türel 24 Temmuz Basın Bayramı Mesajı
Antalya Film Festivali’nin ikinci tanıtım toplantısı İstanbul’da yapıldı
Antalya Film Festivali’nde tek yarışma düzenlenecek
Kızıltoprak Sağlık Merkezi’nde sona doğru
Korkuteli’de grup yolları asfaltlandı
Engelliler artık denize uzaktan bakmayacak
Manavgat Ulukapı’ya kaymak gibi yol
Kaleiçi’nde büyük değişim
Mahmutseydi’de sıcak asfalt sevinci
Antalya demokrasi ve milli birlik için tek vücut oldu
Antalya’da on binler demokrasi nöbetinde buluştu
15 Temmuz şehitlerinin ismi hatıra ormanıyla yaşatılıyor
Tünektepe Projesi’ne Meclis’ten onay
Varna Belediye Başkanı’ndan Başkan Türel’e ziyaret
15 Temmuz ihanetini unutmayacağız..
15 TEMMUZ ŞEHİTLERİNİ ANMA, DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ MESAJI
Temmuz ayı devam meclisi toplantısı internet sitemizden ve akıllı telefonlardan 14:30 'da canlı yayında
Başkan Türel Mehmet’e verdiği sözü tuttu
Aslan ve Papağan balıkları Deniz Biyolojisi Müzesi’nde
Başkan Türel muhtarları dinledi
Büyükşehir Belediyesi ilçelere modern mezbahalar yapıyor
Korkuteli’nde susuz mahalle kalmıyor
Büyükşehir Belediyesi ilçelere modern mezbahalar yapıyor
Turizme can suyu
Büyükşehir’den engellilere ücretsiz yaz okulu
Hacıveliler yolu sıcak asfaltla buluşuyor
Gümüşkavak yolu asfaltlanıyor
15 Temmuz etkinlikleri İHA fotoğraf sergisi ile başladı
Temmuz ayı meclisi toplantısı internet sitemizden ve akıllı telefonlardan 14:00 'da canlı yayında
ULUSLARARASI BARIŞ VE DOSTLUK FEDERASYONU GENEL BAŞKANI Av.Mehmet ALİ CANLI
ULUSLARARASI BARIŞ VE DOSTLUK FEDERASYONU
15 Temmuz gecesi Türk gençliği çok büyük bir direniş gösterdi.
Başkan Türel: “Şırnak’ta bulunmamız önemli bir işaret fişeğidir”
Ortaköy ve Karacaören asfalta kavuşuyor
Korkuteli’nde 2 bin dönüm arazi su ile buluşuyor
DYP Genel Başkanı Adalet Yürüyüşüne Katıldı...
Güçlüköy’e ‘Köy Konağı’
ASAT’ın yağmur suyu seferberliği sürüyor
Hobi Bahçeleri’nde sona doğru
Gedevet Yayla yoluna sıcak asfalt
Büyükşehir’den okullara spor malzemesi yardımı
Cevdet Dönmez Adalet Yürüyüşünde...
Alanya 26 Saattir Alevlere Teslim
Büyükşehir’den minik Eylül’e destek
Büyükşehirden engelsiz hizmet
ASAT Gazipaşa’ya iyi geldi
Finike’de sinekle mücadele sürüyor
Feyzioğlu, Akşener'in partisinde yer alacak mı??
TSK Türkiye son dakika Afrin operasyonu..
Başkan Türel Finike Festivali’nde
Serik ve Gazipaşa’da asfalt çalışması
Spor ve sanat etkinlikleri ‘Engelli Yaz Okulu’nda
Memur maaşları Temmuz 2017 kaç TL en düşük memur maaşı ne kadar zam oranları
2. ULUSLARARASI YOGA KOREOGRAFİ ŞAMPİYONASI ANTALYA DA YAPILDI...
Hüseyin dede çadırda yaşamaktan kurtuldu
Düden Katlı Kavşak çalışmaları hızla ilerliyor
Berkay’dan muhteşem konser
AK Parti Milletvekilline suikast hazırlığında olan 4 PKK'lı terörist yakalandı..
Yaz Spor Okulları” 31 branşta açılıyor.
Rusya: ABD, kimyasal saldırı mesajları kullanarak Suriye'ye askeri saldırı için zemin hazırlıyor
DENİZ KARATAŞ,IN BAYRAM MESAJI
Büyükşehir Belediyesi 3 akaryakıt istasyonunu satıyor...
MENDERES TÜREL ,İN BAYRAM MESAJI
Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun
ZULÜME BASKIYA ARTIK YETER !
Büyükşehir’den şeker gibi bayram
Tünektepe yeni sezona hazır
Finike’ye 172 milyonluk yatırım
Korkuteli alt yapısına 3 yılda 75 milyonluk yatırım
Oba Tosmur Sahil Yolu ilgi odağı oldu
Ramazan etkinliklerinde aşıklar atıştı
Bu Akşam Kadir Gecesi
Beykonak Sahil Projesi Kumluca’ya çok yakışacak
Türel Gönül Aldı
Ramazan Şenliklerinde Karadeniz Fırtınası
AB Destekli Gönüllü İtfaiyeler Yetişecek
30 Bin Yabancı Aboneye Ulaştık..
Son dakika: Ankara'da iş merkezinde patlama
Katar krizinin merkezinde rekabet yatıyor
Kaçaklar Gaybubet evlerinde saklanıyor
Alanya’ya 600 milyonluk yatırım
AKBEM yaz dönemi kayıtları başladı
Tarihi eserler gün yüzüne çıkacak
Eğitim gerçekten sadece eğitimcilerin işi midir?”
Kanada Büyükelçisi Cooter’dan Başkan Vekili Afşar’a ziyaret
Miami ile kardeş olduk
Antalya'lılar Dikkat
Büyükşehir’den Modern Sergi Alanı
Hukukçu ve Siyasetçi SN Cengizhan Gököz Stüdyomuzu Ziyaret Etti
Ulusal Gazeteler