Haber Detayı
28 Ocak 2017 - Cumartesi 10:07 Bu haber 791 kez okundu
 
“Projelerimiz Esnafı Canlandıracak”
Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Doğu Garajı, Nekropol, Balbey, Kent Müzesi projeleri ile Boğaçayı, Kruvaziyer Liman, Konyaaltı Sahili vizyon projelerinin esnafın ticaretini canlandıracağını söyledi.
Gündem Haberi


Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Adlıhan Dere, 37 merkez, 38 ilçe oda başkanı ile Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’e yeni hizmet binasıyla ilgili hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Başkan Türel, oda başkanları ile buluşmasında esnafın sorun ve taleplerini de dinledi. Esnafın moralinin yüksek olmasının önemine dikkat çeken Türel, “Sizlerin hayırlı ve bereketli işlere vesile olmanız toplumumuzun, Antalya’mızın moral kabiliyetini yükseltiyor ki bu dönemde en çok ihtiyacımız olan husus da budur” dedi.

“İYİLEŞTİRME ÇALIŞMALARI YAPIYORUZ”

Sözde değil özde esnaf dostu olduklarını ifade eden Türel, “Antalya’da senelerdir turizm pastasından esnafın istediği payı alamaması en çok şikayet edilen konulardan biriydi. ‘O turist bu dükkana girecek’ dedik şimdi bununla ilgili çalışmalarımızı tek tek ortaya çıkarıyoruz. İşte Sobacılar Çarşısı’nda bir takım iyileştirme çalışmaları yapıyoruz. Sanat Sokağı’nı oraya taşıdık. Devamında sahafları ve antikacıları çarşının giriş bölümüne taşıyarak, orada farklı hareketlilik ve güzellik sağlamaya çalışacağız” diye konuştu.

“HAK SAHİPLERİ İLE GÖRÜŞMEYE BAŞLAYACAĞIZ”

Bu çerçevedeki en önemli adımlarından birisinin de Balbey Projesi olduğunu belirten Başkan Türel, şunları söyledi: “Balbey projemizi geçen hafta gözden geçirdik. Şimdi Balbey’deki hak sahipleri ve mülk sahipleri ile görüşmelere başlayacağız. Mayıs’a kadar da onlarla bir uzlaşma ortamı oluştuğu takdirde kent merkezinde ikinci bir Kaleiçi ortaya çıkacak. Doğu Garajı’nda geleneksel çarşı kültürünü yaşatacağımız proje ile Nekropol projesi, eski stadyumun olduğu yerde yapılacak Kent Müzesi projesi hızla devam ediyor. Bunların hepsi kent merkezine canlılık kazandırması, esnafın ticaretinin canlanması için çok önemli projeler.”

KRUVAZİYER LİMANLA ZENGİN TURİST GELECEK

Boğaçayı, Konyaaltı Sahili, Kruvaziyer Liman gibi vizyon projelerinin de esnaf için büyük önem arz ettiğini dile getiren Türel, şunları aktardı: “Kruvaziyer Liman yaptığımızda zengin turistlerin gezdiği o lüks gemiler günübirlik Antalya’ya gelecek. Sabah demir atacak bu gemiler akşama kadar kalacak. Turistler bütün gün şehirde vakit geçirecek. Bugün Barcelona kruvaziyer liman turizmine doymuş durumda. 6-7 tane kruvaziyer limanı var biz daha bir tanesini yapmaya çalışıyoruz. Çarşısı turist kaynıyor. Herkes Barcelona sokaklarında. O kadar çok turist geliyor ki Barcelona'da yaşayanlar rahatsız olmaya başlamış. Bir kadın belediye başkanları var. Seçim kampanyasında Barcelona'ya gelen turist sayısını azaltacağım vaadinde bulunmuş ve bu vaatle seçim kazanmış. İşte bunların nedenlerini iyi araştırmamız lazım. Şimdi Antalya artık buraları yavaş yavaş görmeye, yakalamaya başlayacak”

BOĞAÇAYI İLE ESNAF DA KAZANACAK

Boğaçayı Projesi’nin 1 milyar liralık bir yatırım olacağını belirten Başkan Türel, şöyle devam etti: “Boğaçayı Projesi içinde yat limanı, hemen dağın arkasında sinema stüdyoları ve 360 derecelik bir alanda yaşam merkezleri, parklar, halka açık gezi alanları ne istiyorsanız var. Kendi içinde küçük eski raylı sistemle bağlanmış bir ring oluşturacağız. Boğaçayı, içerisindeki taşkın önleme yatırımı etap etap yapılacak. Sinema stüdyoları için dünyanın en önemli sinema sanatçıları gelecek. Belki Antalya’dan ev alacak, yerleşecek, bakkalından alışveriş yapacak. Ben hep söylerim Antalya'daki bir turizm faaliyetinde gece kondu mahallesindeki bakkalın dahi kazancı vardır. Neden? Yatırım olursa, otel yapılırsa belki kapıdaki valiz taşıyan arkadaş gidecek mahallesindeki bakkaldan alışveriş yapacak. Oralarda iş sahibi olursa bu dalga dalga bütün şehre yayılacak. Ama eski parayla 1 katrilyonluk bir yatırımdan bahsettiğimiz süreçte bakıyorsunuz birileri Boğaçayı Projesi’nin Antalya'ya ne faydası var diyor. Antalya'ya 1 milyarlık yatırım yapılırsa içinde 10 bin kardeşimiz iş sahibi olacak, ekmek sahibi olacak. Esnaftan alışveriş yapacak. Şimdi çıkıp bunun Antalya’ya ne faydası var deniliyor. Zaten böyle düşündükleri için 5 sene boyunca bu binayı çürümeye terk ettiler. Yazık olmadı mı Antalya’ya? Yazık oldu. Keşke bıraktığımız yerde bulsaydık Antalya’yı. 5 senede 15 sene geri gittik diyen arkadaşımız çok Antalya’da. İşte bu bina en güzel örneği.”

“KONYAALTI PROJESİ’NDE KARARLIYIZ”

Konyaaltı Sahil Projesi’nin Antalya’ya pırlanta gerdanlık olacağını ve esnafın buradan ekmek yiyeceğini vurgulayan Başkan Menderes Türel, şunları dile getirdi: “Şimdi iki ihalede yatırımcı bulunamadı. Ama inşallah kararlıyız yapacağız. Bildiğimiz doğru yolda Allah’ın izni ile hedefe ulaşmak için her türlü imkanı deneriz. Orada da başımıza neler geldi. 15 senedir bu sistemle Konyaaltı sahilini, Konyaaltı Belediyemiz işletmekteydi. Oradaki büfeler, daha sonra gazinoya, restorana döndü, onlar ayrı mevzu. Biz aynı modelle bir şey yapmaya kalktık, bu işi yapanlar kalktı dedi ki “Halka kapatıyor.” Konyaaltı’nı halka kim kapatacaksa karşısında önce beni bulur. 15 senedir siz aynısını yaptınız. Hatta mecliste Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’e de söyledim “Başkan senden öğrendik bu işleri, şimdi biz yapınca laf ediyorlar sizinkiler” dedim. Bize bariz şekilde haksız suçlamalarda bulunuyorlar. İhaleyi internetten canlı yayınlayacağız dedik, 2 gün önce basına verdik, baktım hepsi döküldü geldi. Ben bu projeyi zaten 1.5 yıldır meslek odaları ile çalışıyorum. Bazı siyasi muhaliflerimiz “Menderes Türel burayı hatırlı kişilere verecek” dediler. İki ihale yaptık bir tane hatırlı kişi bulamadık. Ne oldu attığınız iftiranın altında kaldınız mı? Allah’tan başka kimseden korkumuz yok. Hesabını veremeyeceğimiz zerre işimiz yok. Ancak iftira atarlar, iftira da bizim üstümüzde durmaz. Millet her şeyin farkındadır. Zamanında denediler boylarının ölçüsünü aldılar. Derdimiz, işimiz, gücümüz hizmet, bizim gücümüz sizsiniz. Bizim gücümüz eğer siz olursanız Antalya bu hizmetlere kavuşmaya devam eder ve devam edecek.”

“NE DEDİYSEK YAPTINIZ BAŞKANIM”

AESOB Başkanı Adlıhan Dere, Başkan Menderes Türel’in göreve geldiği günden bu yana esnaf ile ilgili çok önemli kararlar aldığını ifade ederek, şöyle konuştu: “Sobacılar Çarşısı’nda kendisine ait olan 6 dükkanı bize bilabedel verdi. Soba Müzesi olarak kullanılan 3 katlı binayı bize devretti. Antalya Kasaplar Odamıza ANET Entegre Tesisleri’ni devretti. Korkuteli Şoförler Odası’na Korkuteli Otogarı’nın işletmesini devretti. Ne dediysek yapıyor, neyiniz varsa bize veriyorsunuz, sağ olun Başkanım. Her istediğimizde görüşebiliyor, derdimizi size anlatabiliyoruz. Ulaşımda devrim yaptınız. Göreve gelir gelmez bütün bürokratlarını Antalya da bulunan şoförler odaları başkanları ile karşı karşıya oturtarak bütün kararları beraber aldınız. Başkanım pansiyoncular için su fiyatı fazla dedik, indirim yaptınız. Antalyaspor Tesisleri, EXPO-Kundu, Kundu-Belek yollarını kazandırdınız. Vizyon projeleriniz hayata geçiyor. Antalya’mızı marka şehir yaptınız Başkanım. Bize de sizi desteklemek düşüyor. 75 bin esnaf, 75 oda başkanım ve 598 delege adına sizlere teşekkür ediyorum.” Başkan Türel, daha sonra oda başkanlarına yeni hizmet binasını gezdirdi.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: “Projelerimiz, Esnafı, Canlandıracak”,
Haber Videosu
Yorumlar
Diğer Haberler
Durali Kolpak Hakkında FETÖ İddaası
Alanya Toptancı Hal İnşaatı Hızla Yükseliyor
Türkiye’nin En Büyük Kentsel Dönüşüm Projesi Antalya’ya İyi Geldi
Mahmutlar Hizmet Binası Tamamlandı
‘Engelli Mola Evleri’ İçin Protokol İmzalandı
Finike Günçalı (Ernez) Ve Kaş Doğantaş Grup Yolları Yapılıyor
Döşemealtı Akkoç Mahallesi Yolu Genişliyor
Beyrebucak Camisi’ne Büyükşehir Eli Değdi
Otogar Alanı 5 Haziran’da İhale İle Satışa Çıkarılıyor
Bizimköy Terfi Merkezi Tamamlandı
Güçlüköy ve Bademli’ye kanalizasyon geliyor
Hayır Kampanyası Yapan Avrupa’ya Tepki
Başkan Türel’den Partilere Ziyaret
Asfaltsız Mahalle Kalmıyor
Afet Yönetiminde Japonya İle İşbirliği
“Alanya Trafiği Rahatlayacak”
Manavgat Malzeme Deposu Tamamlandı
Ak Köprü 17 Mart’ta Açılıyor
Susuz Mahalle Kalmıyor
Büyükşehir’den Türkiye’de Bir İlk Daha
Serik Yolları Sıcak Asfaltla Buluşuyor
Bu Yaz Rahat Edeceğiz
Ovacık Yaylasında Asfalt Hazırlığı
Antalya’nın Fethinin 810. Yıldönümü Programı
Antalya Hipodromuna Kavuşuyor
Makine İkmal Binası İnşaatı Tamamlandı
Yağmur Suyu Çalışmalarında Sona Gelindi
Serik Yolları Modernleşiyor
Yıllanmış Sorun Çözüldü
Adrasan’a Kesintisiz İçme Suyu
Verilen Sözler Tutuluyor
Kemer-Beycik Yolu Yenileniyor
Yazın Sular Kesilmeyecek
İlçelere Hızlı Hizmet İçin Dev Depolar
50 Yıllık İçme Suyu Hatları Yenileniyor
Akdeniz TV ve Ali Buldu Bilmecesi
Büyükşehir Belediyesi 21 Arsasını Satıyor
‘Gençlik Meclisi’ Kuruldu
“Dönüşüm Sorunsuz Tamamlandı”
“Antalyalıların Ayağı Yerden Kesilecek”
Şarampol’de Çalışmalar Son Sürat
AB Destekli Gönüllü İtfaiyecilik Projesi Başlıyor
Manavgat Alt Yapısına 192 Milyon Harcandı
Demre’nin Çehresi Değişecek
Muğla, Antalya’ya İyi Gelecek!
Döşemealtı, Antalya'nın Yıldızı Olacak!
“Cumhurbaşkanlığı Sistemi” Antalya’da Konuşuldu
Manavgat’ın Kalbi Türkbeleni’nde Atacak
İhtiyaç Olduğun Gençliğe Hitabe
Korkuteli’nde Asfalt Hazırlığı
Emine Nine Rahat Edecek
Cumhuriyet Meydanı Adına Yakışır Hale Geliyor
Yaylada Mahsur Kalan Çifti Ekipler Kurtardı
Büyükşehir'den Toplu Ulaşım Dönüşümü İçin Son Çağrı
Vali Karaloğlu’ndan Hayırlı Olsun Ziyareti
Düden Katlı Kavşak’ta Hummalı Çalışma
Alanya Bahara Hazırlanıyor
Alt Yapıya 52 Milyonluk Yatırım
Başkan Türel AGC Üyelerini Ağırladı
Büyükşehir’den Kar Seferberliği
Hava Kirliliğine Sıkı Denetim
Büyükşehir Kendi Mobilyasını Üretiyor
Finike’de Alt Yapı Seferberliği
Siirtlilerden Başkan Türel’e Ziyaret
Alanya Ulaşımına 56 Milyonluk Dev Yatırım
Müze Konseptli İlk Cadde İhaleye Çıkıyor
ASAT’tan 49 Milyonluk Yatırım
Büyükşehir’den 5 Yıldızlı Sosyal Tesis
Büyükşehir’den Sağlıksız Midye Yapanlara Operasyon
Akseki’de Karla Yoğun Mücadele
Antalya Büyükşehir Belediyesinden Şırnak’a Yardım Eli
Sporun Antalya’daki Merkezi ASFİM
Kaş’ta ASAT Farkı
Başkan Türel'den Yeni Yıl Mesajı
Büyükşehir’den Toplu Ulaşıma 50 Yeni Otobüs
Hafise Nine’nin Artık Sıcak Bir Yuvası Var
ASMEK 2’nci Dönem Kayıtları Başlıyor
Konyaaltı Projesi 19 Ocak’ta Yeniden İhaleye Çıkıyor
Ukrayna Büyükelçisi’nden Başkan Türel’e Ziyaret
Altın Nota Beste Yarışması Ödülleri Belli Oldu
Büyükşehir Belediyesi Denetimli Serbestlik Protokolü İmzaladı
‘Demokrasi’nin Zaferi’ Aksu’da Konuşuldu
Büyükşehir Bir Hayali Daha Gerçekleştiriyor
Vatandaş İstedi Büyükşehir Yapıyor
Büyükşehir Belediyesinden Toplu Ulaşım İle İlgili Basın Açıklaması
Antalya Siyasetinde Önemli Transfer
Başkan Türel’den Antalya Hakkında Önemli Açıklamalar
Antarktika’dan Yansımalar
Serik Kız Deresi’nde İkinci Etap Başladı
Türel’den Rus Başkonsolosa Taziye Ziyareti
Karın Kapattığı Yolları Büyükşehir Açıyor
Kaş Cemre’de Asfalt Çalışması
Başkan Türel’den 3 Ayrı Dilde Taziye Mesajı
Macbeth Mutfak’ta Aşt Sahnesi’nde
Muhtarlar Üçüncü Kez Buluşuyor
‘Buzul Kıta Antarktika' Deniz Biyoloji Müzesi’nde
Altınyaka’nın 20 Yıllık Su Sorunu Tarih Oldu
İşitme Engelli Çifte ASMEK Tercüman Oldu
Konyaaltı’nda Eskiyen Kaldırımlar Yenilendi
‘Evde Bakım Hizmetleri’ İle Ulaşılamayan Hasta Kalmıyor
Av. Cengizhan GÖKÖZ ile GÜNDEM
Antalya’da Evsizlere Büyükşehir Sahip Çıktı
Antalyalılar Dikkat Bu Caddeler Trafiğe Kapanıyor
Alanya’da Trafikte Tasarruf: ‘Yeşil Dalga’
Antalya’da Devam Eden FETÖ Soruşturmalarında Son Durum
‘Ak Köprü’ Tamam Sıra Bağlantı Yollarında
Muharrem İnce’den AK Parti’ye Sert Eleştiriler
Yeni Yıl Mesajını Sosyal Medyaya Gönder Büyükşehir, Billboardda Yayınlansın
Kadriye'de Son Teknoloji Terfi Merkezi
İşte Rakamlarla Yazılan Destan
KOBİ’ler İçin Nefes Kredisi Başvuruları Hayata Geçiyor
Engel Tanımayan Sporcular ASAT’ta Ağırlandı
Alanya’ya Dev Yatırımlar Sürecek
Ak Parti Antalya İl Yönetiminden Emniyet Teşkilatına Başsağlığı
Bakan Çavuşoğlu Ve AK Parti Antalya İl Başkanı Sümer, Ispartalı Şehit Polisin Cenaze Törenine Katıldı
Antalya’da Kanser Olan Koordinatöre, Personelinden Örnek Davranış
Alanya’ya Dev Yatırım
Türel, Sözünü Tuttu
Türel, ‘Turizm Konuşulacaksa Doğru Adres Antalya’
Antalya’da Suya Yüzde 10 Zam Yapıldı
Türel: “Başkanlık Sistemiyle Demokrasi Güçlenecek”
FETÖ Soruşturmalarında Antalya’da Son Durum, Valilik Açıklaması
Başkan Türel; “Antalya’yı Hep Birlikte Daha Güzel Daha Yeşil Bir Şehir Yapacağız”
CHP Antalya Milletvekili Niyazi Nefi Kara’dan Gündemi Sarsacak Açıklamalar
Antalya’da Kadıahmetoğulları’nın Sahibi FETÖ’den Tutuklandı
Türk Parlamenterler Birliği Antalya Şubesi Kuruluyor
Antalya’da 9 Aralık’ta Elektrik Kesintisi
Gaziler Mahallesi’ne Sıcak Asfalt
Mavi Ev Konuşmaları Başlıyor
Menderes Türel Şırnak’a Atandı
‘İş-Uğraş Atölyeleri’ Engelli Bireyleri Topluma Kazandırıyor
Türel: Umudunu Kaybeden Geleceğini Kaybeder
Başkan Türel’den Kepez’e Yatırım Turu
Başkan Türel’den Alanya’ya Müjde
Türel: “Engelsiz Antalya İçin Çalışıyoruz”
Antalya Valisi Münir Karaloğlu’ndan 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Mesajı
Kumluca’da 7 Mahalle Birbirine Bağlanıyor
Büyükşehirden Kamuoyuna Açıklama
Başkan Türel KONYSİAD Üyelerine Seslendi
Büyükşehir Belediyesi 3 Arsasını Satıyor
Antalya Büyükşehir’e Birincilik Ödülü
Ak Kadınlardan “Şiddetin Her türlüsüne Karşıyız” Semineri
Gazipaşa Ulaşımında Yeni Dönem
Başkan Türel Projeleri İnceledi
Ali Tüzün’den Menderes Türel’e Veryansın
AK Parti Antalya İl Başkanlığından CHP Antalya Milletvekiline Kınama
Vali Karaloğlu Başkanlığında Antalya OSB Müteşebbis Heyeti Toplantısı
Büyükşehir’den Şeffaf Belediyeciliğe En Güzel Örnek
Portekiz Büyükelçisi’nden Başkan Türel’e Ziyaret
ASAT Antalya’yı Kanalizasyon Ağı İle Ördü
Gönülleri Fethet Derneği’nden Karaçay’a Teşekkür
Antalya’ya Bu Akşamdan İtibaren Kuvvetli Yağış Uyarısı
Tonguç Caddesi’nde Mutlu Sona Doğru
Akçatı’ya Emisyonlu Asfalt
Alanya, Manavgat Ve Serik’te İlan Reklam Vergileri Yüzde 10 Düşürüldü
Büyükşehir’den “Toplumsal Cinsiyet Eşitliği” Paneli
Büyükşehir Belediyesi Esnaf Çalıştayı Düzenledi
Antalya İçin Yeni Bir Tanıtım Atağı
Başkan Türel Öğretmenlerle Buluştu
Türel Alanya Toptancı Hal Tartışmalarına Son Noktayı Koydu: İSTEYEN GELSİN İSTEMEYEN GELMESİN"
Borç Yapılandırmasında Son Gün
Kumluca’ya Yeni Oyun Parkı Ve Spor Alanı
Antalya Cumhuriyet Meydanı Güzelleşecek
Antalya Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya’dan Öğretmenler Günü Mesajı
Ak Parti Karabük Milletvekili Cumhur Ünal’dan Öğretmenler Günü Mesajı
Başkan Türel’den Öğretmenler Günü Mesajı
ATSO Başkanının Konyaaltı Sahil Projesi Önerisine Türel’den Yanıt
Alanya Hal Projesi Büyüyecek
Antalya’da Yeni Bir Elektrik Kesintisi Uyarısı
Antalya Valiliğinden Öğretmenler Günü Mesajı
ASAT güreşçisinin büyük başarısı
Kaldırımda Ölüme Davet
Büyükşehir’in 2017 Bütçesi Belli Oldu
Demokrasi Mücadelesi İbradı’da Konuşuldu
Başkan Türel Konyaaltı Sahiline Yönelik Eleştirilere Yanıt Verdi
CHP’li Meclis Üyesi Songül Başkaya; Tecavüz Bir Suçtur! Cezasız Kalamaz!
Döşemealtı Yağca’da Sıcak Asfalt Çalışması
Yücel Tuzcuoğlu’nun Ümit Uysal Ve Mustafa Gül Hakkında ki Çarpıcı Açıklamaları
Konyaaltı Sahil İhalesi İptal Oldu
Başkan Türel: “Her Türlü Fikir Ve Öneriye Açığız”
Büyükşehir Belediyesinden Ulaşımla İlgili Basın Açıklaması
Büyükşehir Belediyesi Çöpten Elektrik Üretimine Başlıyor
Akseki’ye 28 Kilometrelik Kanalizasyon
Şarampol Caddesi’nde Kentsel Tasarım Çalışmaları Başladı
Konyaaltı Projesi İhaleye Çıkıyor
İşte Yeni Anayasa Ve Başkanlık Sisteminin Tam Metni
Ölüme Terk Edilen Köpeklere Yine Büyükşehir Belediyesi Sahip Çıktı
Antalya’da Şehit Olan Askere Tören Düzenlendi
Expo Çalışanlarından İkramiye İsyanı
Antalya’da Jandarmaya Saldırı: 1 Şehit
Alanya Ve Gündoğmuş Birbirine Bağlanıyor
Büyükşehir Belediyesi Hobi Bahçesi Projesi Çalışmaları Başladı
Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş.’ Den Antalya’da Planlı Elektrik Kesintisi Uyarısı
Menderes Türel Başkanlar Birliği Toplantısına Katıldı
Türel: “1 Milyara Yakın Olan Yatırım Bütçesini İki Katına Çıkaracağız”
Türel Ailesini Duygulandıran Açılış
Expo Çalışanları Maaşlarını Alamadıkları İçin Eylem Yaptı
TÜROFED Başkanı Osman Ayık’ın Acı Günü
Antalya Valiliğinden FETÖ Operasyonları İle İlgili Son Durum Açıklaması
Antalya’da PKK’ya Yönelik Operasyonda Gözaltına Alınan 25 Kişi Adliyeye Sevk Edildi
Büyükşehir Belediyesinden Toplu Ulaşımla İlgili Önemli Açıklama
Cumhurbaşkanı Erdoğan Yarın Antalya’ya Geliyor
Cumhurbaşkanı Erdoğan Atatürk’ü Anma Töreninde Konuştu
Başkan Türel Kadın Ve Demokrasi Vakfı Öğrencileri İle Buluştu
Manavgat Esnaf Temsilcileri TBMM’de
Büyükşehrin Hizmeti Engelleri Kaldırıyor
Kumluca Dereköy Yolu Asfalta Çalışmaları Başladı
Başkan Türel'in 10 Kasım Mesajı
ATAMIZI ÖZLEMLE ANIYORUZ
Songül Başkaya İle Çevre Duyarlılığı
Büyükşehir Yeni Binasına Taşınıyor
Sinekle Mücadele Hız Kesmiyor
Büyükşehir’den Hava Kirliliği Denetimi
Belediye Başkanlarına Yurtdışına Çıkış Yasağı
Yeni Türkiye Buluşmaları Konferanslar Dizisi Sürüyor
Antalya Toptancı Hal’inde Yeni Sezon Dualarla Açıldı
Antalya’da Toplu Ulaşımda Esnafa Ek Süre Verildi
Başkan Türel Muhtarlara Projeleri Anlattı
Büyükköy Mahallesine Sıcak Asfalt
Antalya’ya , Dünya Ve Avrupa Yüzme Şampiyonaları İçin Olimpik Yüzme Havuzu
Büyükşehir Alanya’da Kendi Çiçeğini Kendi Üretiyor
Kavakköy’ün içme suyu sorunu çözülüyor
Büyükşehir Belediyesi 4 İlçede 9 Arsasını Satıyor
“15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Sergisi” Açıldı
Elmalı Kuzuköy-İmircik Yolu Asfalta Hazırlanıyor
Alanya Çiçek Açacak, 200 Bin Çiçek
Antalya’da Su Kesintisi, ASAT Genel Müdürlüğünden Bilgilendirme
Eski Antalya İl Emniyet Müdürü Hakkında Yakalama Kararı Çıktı
Almanya’da Yaşayan Türkler Antalyalı Engellileri Unutmadı
Bakan Eroğlu’ndan Boğaçayı’na Tam Destek
Büyükşehirden Kırcami Açıklaması
Korkuteli Çomaklı Yolu Yenileniyor
ATSO otoparkında LPG’li araç patladı, çok sayıda kişi yaralandı
Türel’den Ak Köprü’ye İnceleme
Alanya’ya 2.5 Yılda 200 Milyon Liralık Yatırım
Antalya Büyükşehir Belediyesinden Midibüslerle İlgili Flaş Açıklama
Eski Başkan Mustafa Gönenç’ten Antalya’daki Minibüs Krizi Hakkında Çarpıcı Açıklamalar
Alanya’ya Otomasyonlu Sulama
Yeni Otogar İnşaatı 2017’de Başlıyor
Menderes Türel’den UKOME kararı hakkında açıklama
2 milyon aday için son hafta
ABD'de bin dolarlık paskalya yumurtası
Çalışma Meclisi 9 yıl aradan sonra toplanıyor
12 bin Müslüman evlerinden oldu
Hükümet gereğini yapar
Yüreklerdeki öfke ve kin ateşini de söndürmeliyiz
Er Sevag'ın ölümünde karar çıktı
Ulusal Gazeteler