Haber Detayı
21 Ekim 2017 - Cumartesi 11:10 Bu haber 383 kez okundu
 
Osman Kavala kimdir nereli neden sorgulanıyor
Osman Kavala gözaltı kararı son dakika gelişme
Haberi


OSMAN KAVALA KİMDİR?

1957 Paris doğumlu olan Kavala, İstanbul Robert Lisesi’ni bitirdikten sonra Manchester Üniversitesi Ekonomi bölümünden mezun oldu. Babası Mehmet Kavala’nın 1982 yılında vefat etmesinin ardından, Kavala Grubu’nda yönetici olarak çalışmaya başlayan Osman Kavala, Türk-Polonya İş Konseyi, Türk-Yunan İş Konseyi, Center for Democracy in Southeast Europe (Güneydoğu Avrupa’da Demokrasi Merkezi) gibi çeşitli iş ve toplumsal kuruluşların Yönetim Kurulu üyeliklerinde bulundu.

 

Osman Kayala ile ilgili merak edilenleri bu haberimizde sizler için derledik. Gaziantep’ten uçakla İstanbul’a dönen iş adamı Osman Kavala’ya, İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından Atatürk Havalimanı’nda gözaltına alındı. Peki Osman Kavala kimdir? İşte ayrıntılar… Daha sonra Kavala, İstanbul Emniyet Müdürlüğünün Vatan Caddesi’ndeki yerleşkesine getirildi. Kavala grubunda yönetici olarak çalışan Osman Kavala, babası Mehmet Kavala’nın vefatından sonra yönetici olmuş ve çeşitli toplumsal kuruluşlarda yönetim kurulu üyeliği yapmıştı. İş insanı Osman Kavala Gaziantep'den Atatürk Havalimanı'na indiğinde polisler tarafından gözaltına alındı. Osman Kavala kimdir? Osman Kavala niçin gözaltına alındı? Detaylar haberimizde...

Dünya genelinde hükümet düşüren krizler çıkaran uluslararası spekülatör George Soros’un Açık Toplum Enstitüsü’nün Türkiye’deki kurucusu ‘Kızıl Soros’ lakaplı Osman Kavala’nın gözaültı süresi 7 güne çıkarıldı. Ortaya atılan ‘karanlık ilişkiler ağı’  iddiaları zaman zaman gündeme gelen Kavala’nın ABD derin devletinin temsilcilerinden olan ve FETÖ’nün sözcülerinden Michael Rubin, terör örgütü PKK’nın Suriye kolu PYD’nin eski lideri Salih Müslüm, PKK soruşturmasından tutuklanan eski HDP Genel Başkanı Selahattin Demirtaş ile beraber fotoğrafı ortaya çıktı.  

BAZI TOPLANTILAR 

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü’nde sorgulanan Osman Kavala hakkındaki soruşturma dosyasına savcılık tarafından gizlilik kararı getirildiği ve hakkındaki çok sayıda iddianın sorgulanabilmesi için gözaltı süresinin yedi güne çıkarıldığı öğrenildi. Kavala’nın, başta FETÖ’nün 15 Temmuz darbe girişimi öncesindeki faaliyetleri olmak üzere terör örgütleri ve ajanlık iddialarıyla ilgili sorgulandığı iddia edildi.

Kavala’nın “kısıtlılık kararı olan bir savcılık soruşturması” gerekçesiyle gözaltına alındığı belirtilirken “15 Temmuz öncesindeki bazı toplantılar konusunda Kavala’nın bilgisine başvurulacağı” öne sürüldü. 

‘YANLIŞ ANLAMA’

Kavala’nın eşi olan Boğaziçi Üniversitesi öğretim üyesi Prof. Dr. Ayşe Buğra ise yaptığı yazılı açıklamada, konunun soruşturma aşamasında olması nedeniyle acele değerlendirmeler yapmanın doğru olmayacağına dikkati çekti. Buğra, “Kanaatimiz Osman Kavala hakkında bir yanlış anlamanın olduğu yönündedir. Kaldı ki, soruşturma ve yargı makamlarının bu hatayı süratle düzelteceğine inanıyoruz” ifadelerini kullandı. 

Gözaltına alınan Kavala’ya Avrupa Parlamentosu Türkiye Raportörü Kati Piri’nin ardından ABD Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Heather Nauert ve Fransa Dışişleri Sözcüsü Agnes Romatet-Espagne’den de destek gelmesi dikkat çekti. ABD ve Fransız sözcüler, Kavala’nın serbest bırakılmasını isterken ‘Türkiye’deki gözaltıların alarm verici’ olduğunu iddia etti. 

PKK/PYD, NEOCON, FETÖ, DEMİRTAŞ’LI TOPLANTI

‘Türkiye’nin en karanlık adamlarından biri’ olarak bilinen, ilişkiler ağı ve serveti konusuna dair soruların sürekli yanıtsız kaldığı Kavala’nın fotoğraf arşivi bile ‘yasal vakıf ve toplantı’ görüntüsü altında düzenlenen faaliyetlerin perde arkasındaki ilişkiler ağını da deşifre etmeye yetti. Avrupa Birliği tarafından 10-12 Kasım 2014’de  Avrupa Parlamentosu’nda düzenlenen “Avrupa Birliği, Türkiye, Ortadoğu ve Kürtler” başlıklı panelde, Osman Kavala “Türkiye Ekonomik ve Sosyal Araştırmalar Vakfı” adına konuşurken, hemen yanı başında terör örgütü PKK’nın Suriye kolu PKK’nın o dönemki başkanı Salih Müslüm, arkasında ise PKK soruşturması kapsamında tutuklanan dönemin HDP Eşbaşkanı Selahattin Demirtaş ve ABD derin devletinin adamlarından biri olarak FETÖ’ye verdiği destekle öne çıkan ‘Neocon’ Michael Rubin’in yer alması da dikkat çekti. 

ORSAM BAŞKANI DA GÖZALTINA ALINDI

 

Ortadoğu Stratejik Araştırmalar Merkezi (ORSAM) Başkanı Şaban Kardaş, Ankara’da gözaltına alındı. İstanbul Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesine getirilen Kardaş, Kavala ile aynı soruşturmada yakalandı.

HDP'NİN 'SENİ BAŞKAN YAPTIRMAYACAĞIZ' SLOGANININ MUCİDİ 

Peki, Avrupa Komisyonu üyelerinden Amerikalı gazetecilere herkesin geceyarısı serbest bırakılması için seferber olduğu, 'işadamı ve sivil toplumcu' kimlikleriyle bilinen Osman Kavala'nın pek de bilinmeyen yanları... Örneğin 90'larda bölgeyi bombalayan F-16'ları modernize eden kişi, aynı zamanda HDP'nin 'Başkan yaptırmayacağız' sloganının mucidi desem

Ortadoğu Stratejik Araştırmalar Merkezi (ORSAM) Başkanı Şaban Kardaş, gözaltına alındı.

Alınan bilgiye göre, Ankara'daki evinde gözaltına alınan Kardaş, işlemlerinin ardından İstanbul Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesine getirildi.

Kardaş'ın, iş adamı Osman Kavala'nın gözaltına alındığı soruşturma kapsamında yakalandığı öğrenildi.

Osman Kavala da 18 Ekim'de Atatürk Havalimanı'nda gözaltına alınmıştı.

OSMAN KAVALA'NIN ÖCALAN'A SELAMI VAR

Hatırlayalım: 'Sırrı Süreyya Önder: Başkanım her şeyi konuştuk. Bir de başkanlık meselesi var. Kamuoyu bu konuda çok hassas. Osman Kavala'nın size selamları var. Totaliter bir yapıya dönüşmesinden endişe ediyorlar. - Öcalan: Başkanlık sistemi düşünülebilir. Biz Tayyip Bey'in başkanlığını destekleriz. Biz AKP ile bu temelde bir başkanlık ittifakına girebiliriz.' 

Seçim zaferini, Kavala'nın Cezayir lokantasında ilan edip, 'asmayacağız, yargılayacağız' diyen Demirtaş, 'Seni Başkan yaptırmayacağız' sloganını Sırrı Süreyya Önder'in bulduğunu söylemişti. Bunu hatırlayınca Önder'e kimlerin ilham verdiğini de anlayabiliyoruz.

BİRGÜN GAZETESİ'Nİ FİNANSE EDEN KIZIL SOROS! 

Osman Kavala, çözüm sürecini dikkatle takip edenlerin gözünden kaçmayacak önemde bir isim oldu hep. Ahmet Türk'ün, Öcalan'la ilk görüşmelerinden sonra, çözüm sürecine 'rehberlik' etmesi için Ümit Boyner'le birlikte önerdiği kişilerden biriydi. Adı, bildiri yazmaktan Birgün'ü finanse etmeye kadar geniş bir spektrumda siyaseti sermayeyle beraber yönlendirme gücüne binaen 'kızıl Soros'a çıkmış olan Kavala'yı, Milliyet'e HDP'nin sızdırdığı İmralı tutanaklarında da görecektik.

F-16 İHALESİ ALAN BARIŞSEVER! 

Aileden zengin Kavala, babası ölünce Kavala Şirketler Grubu'nun başına geçer. Holdingin başına geçtikten sonra yaptığı ilk işlerden birisi de TSK'nın F-16'larının koruma sistemlerinin geliştirilmesi ihalelerini alması olur. 

Kavala, LORAL firmasının ürettiği bir sistemin F-16'larda kullanılacağını öğrenince 150 milyon dolar sermayeyle bu firmayla ortak olup MİKES şirketini kurar. Aralık 1988'de 345 milyon dolarlık F-16 modernizasyonunun 160 uçaklık ilk paket ihalesi sonuçlanır ve ihaleyi MİKES kazanır.

İHALENİN ŞARTLARINI YERİNE GETİREMEMESİNE RAĞMEN…

Ancak Kavala Holding, bu süreçte, Hava Kuvvetleri Komutanı ve ailesinin de dahil olduğu bir yolsuzlukla suçlanır. 'Savaş Karşıtları' sitesinden, barışsever Kavala'nın faaliyetlerini okuyalım: '[Kavala ve Loral] ihaleyi kazanırlar ancak şartnamedeki birçok koşul yerine getirilmemişti. Nisan 1994'te modernize edilen uçaklardan biri ABD'de testten geçirilince hatalar bulundu. 1995 başında Savunma Sanayii Müsteşarlığı (SSM) ile MİKES mahkemelik oldu. SSM, uçaklara gereksiz parçaların takıldığını, bu nedenle bunların karşılığı olan iki buçuk trilyon liranın ödenmemesini istemektedir. Ama nedense Hava Kuvvetleri Komutanlığı bu gereksiz parçaların takılmasında ısrar etmektedir. Bunun nedeni ise Hava Kuvvetleri Komutanı Halis Burhan'ın oğlu ve gelininin MİKES'te çalışmasıdır.'

KAVALA'NIN HIZLI DÖNÜŞÜMÜ

Sevan Nişanyan, eski arkadaşı Kavala'nın hızlı dönüşümünü en iyi resmedenlerden: Osman apar topar Türkiye'ye döndü. Memleketin en büyük şirket gruplarından birinin başına geçti. New York'tayken bulaşmadığı devrimci hareket, katılmadığı anti-emperyalist eylem kalmamıştı.

 

 

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: , Osman, Kavala, kimdir, nereli, neden, sorgulanıyor,
Haber Videosu
Yorumlar
Diğer Haberler
DOĞRUYOL PARTİSİ YENİ LOGOSU İLE MEYDANLARA İNMEYE HAZIRLANIYOR..
AKP iktidarının yoğun baskıları sonucu YSK eliyle yapılan bir darbeyle, 31 Mart seçimlerinin yenilenmesi kararı çıkmıştı.
Bundan tam yüz yıl önce başlamıştı sarı saçlı mavi gözlü adamın hayali ,
KURTULUŞUMUZUN 100. YILI KUTLU OLSUN. NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE !
MİLLETİMİZİN 14 MAYIS DEMOKRASİ BAYRAMINI VE ÇİFTÇİ KUTLUYORUZ.
AF TEKLİFİ ADALET KOMİSYONU'NA GÖNDERİLDİ.
Doğruyol partisi Antalya il Başkanlığı 23 nisan Egemenlik ve çocuk bayramında
Antalya elazığlılar Derneği yeni Başkanını seçti.
Türkiyenin önde gelen ilaç sektörü firması TK İlaç
Antalya’da çoban ateşi...
Semih ESEN ,KARA BULUT ve ÇAKMAKLAR ailesi ile kahvaltıda bir araya geldi.
Kırcamili komşularımızın tapularını bir an önce vermeye davet ediyoruz.
HALK BANKASINDAN UCUZ DOLAR ALIMINA AÇIKLAMA..
Ümit UYSALA Rusya dan Sertifika Turizm Geliştirme Komitesi(World Lıst Tourıst Attractıon)
Bayram Tatili 9 gün ..
maliye ve hazine bakanlığı son gün 27 ağustos..
BU KAZA DEĞİL !!! 10 ÖLÜ 73 YARALI
Adaletin siyasallaştığı bir ortamda haksız yere yapılan bu gözaltıları
Memur ve emeklinin Temmuz 2018 zam oranı belli oldu.
PATATES SOĞAN 5 LİRA BÖYLE GİDERSE YAKINDA AÇ KALACAĞIZ...
İYİ PARTİ KURULDU TÜRKİYE'DE TAŞLAR YERİNDEN OYNADI.
CHP ANTALYA 3.SIRA MİLLETVEKİLİ ADAYI RAFET ZEYBEK
Özgür KARAGÖZ,ün iftar yemegine katılım büyük oldu.
Kılıçdaroğlu, Erdoğan'a Man Adaları Belgeleriyle İlgili Tazminat Ödeyecek
DOLAR UÇUŞA GEÇTİ...
YENİ BAŞKAN YENİ YÖNETİMİ İLE İLK TOPLANTISINI YAPTI.
ANTALYA YENİ YAPI DENETİMLER BİRLİĞİ BAŞKANINI SEÇTİ.
Milli eğitim Bakanlığı ve tarım bakanlığı göstermelik...
ÇİĞ KÖFTEYİ DAHA ÇOK KADINLAR TERCİH EDİYOR
KONYAALTI SAHİLİ İHALEYE ÇIKIYOR.
TAKSİTLİ EV ALIMLARINA DİKKAT
Kara Kuvvetleri Kom. Uzman Erbaş Alım İlanı 2018
Kimler Başvurabilir, Başvuru Koşulları Nelerdir?
Ak Parti Antalya İl Başkan Adayı Av. İbrahim Ethem Taş oldu.
DOĞRU YOL PARTİSİ İzmir de Aygül HORASAN,a Emanet
Meslaktaşımız ve büyüğümüz Haluk ÜNCEL abimizi kaybettik.
Her bir aileye 300 tane damızlık koyun vereceğiz.
DİKKAT BU FİRMALAR SAHTE ZEYTİNYAĞI SATIYOR..
VALİLİK SORUŞTURMA İZNİ VERMEDİ İDDİASI...
Vatandaşa uyarı !!!
Manavgat'ta evinin önündeki kaldırım sökülen vatandaş, koyduğu tabela ile işin muhatabını arıyor.
TERÖR ÖRGÜTLERİ YARDIM FONLARINA SIZMIŞ OLABİLİR
Türkiye'de ilk: Bitcoin gasp operasyonu!
Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği Başkanlığı'na Menderes Türel seçildi.
Makro, konkordato talebinde bulundu
Menderes Türel: İstifa etmem için Erdoğan'ın iması bile yeter
Saatler son dakika ileri mi geri mi alındı? Türkiye şu an saat kaç? Telefon saat ayarı
Aşık Veysel'in 123.yaş gününde, Google'dan sürpriz tema!
son dakika Melih Gökçek istifa tarihini verdi
Son dakika... Bursa Belediye Başkanı Recep Altepe istifa etti
Aytun Çıray twitter son dakika istifa açıklaması!
YGS LYS yerine gelen YKS 2017 ne zaman?
Sümerlerden çalmadı valla da billa da uzaylılardan elde ettik.
Çakarlı araçların geçiş üstünlükleri iptal edildi.
Tek isteği anne olmaktı
Dolar euro satış kuru kaç TL? 16 Ekim Kapalıçarşı Altın fiyatları çeyrek ne kadar?
Taşeron işçi son dakika haberleri
Asgari Ücrete vergi düşüşü mü geliyor?
Ankara'da bir otelde vedalaştı. Masalarda veda konuşmaları yapıldığı bildirildi.
Motorlu Taşıt Vergi zammı 2018 belli oldu!
Savcıyı Vuran Polis Memuru ve Eşi Tutuklandı!
Antalya'da Cumhuriyet Savcısına silahlı saldırı.
Bu iş yerleri eleman arıyor! Tam 142 bin kişi İŞ KUR'da!
Melih Gökçek son dakika haberleri! Melih Gökçek istifa edecek mi?
Atama ve Nakil Yönetmeliğinde Değişiklik
İŞTE OPERASYON YAPILAN İL VE İLÇE BELEDİYELER.
Mahalle muhtarı, arkadaşını tabancayla öldürdü
Tütüncü kreşte aşure dağıttı
Kepezliler yaz-kış yüzebilecek
Kepez’le Serik karşılaşıyor
Özel çocuklara forma
Muratpaşa’dan kantin denetimi
Yaşlı Evlerinde yeni dönem başladı
Ebru Türel Gençlik Meclisi’ne konuk oldu
Yalçı yolu önce genişletildi sonra asfaltlandı
Ebru Türel’den Mavi Ev’e ziyaret
Akp’de Kongreler Ertelendi
Miniklerden sevimli dostlara ziyaret
Başkan Türel’den personeline aşure ikramı
Türel: “30 bin kişilik Antalya Cami inşaatı başladı”
Çıralı yolunda konforlu ulaşım
Başkan Böcek, Muharrem ayında lokma dağıttı
Başkan Böcek’ten minik öğrencilere ziyaret
Başkan Böcek; ‘Rehabilitasyon merkezimiz örnek gösteriliyor’
AKBEM kurslarına yoğun ilgi
Side Antik Tiyatrosu’nda müzik dinletisi
Büyükşehir Belediyesi Alanya’ya 30 dönümlük park yapacak
ABD'de konsere silahlı saldırı!
3’üncü etap raylı sisteme Başbakan onayı
Hız ve aksiyon yarışı nefes kesti
Frida Kahlo’nun fotoğrafları ziyarete açıldı
ATSO Başkanı Çetin: "Orta gelir grubuna ek vergilerle daha fazla yüklenilmemeli."
50'ye yakın muhtar icraya verildi
Başbakan Yıldırım TEOG'un yerine getirilecek sistemi açıkladı
Kadınlar Plajı doldu taştı
ANTALYA FİLM FORUM’UN FİNALİSTLERİ BELLİ OLDU
Kadın Çiftçiler Döşemealtı etabı yapıldı
Vatandaş Irak referandumu için ne diyor
Türel bisikletçilerle pedal çevirdi
Eski AKP’li, cumhurbaşkanlığına adaylığını açıkladı
CHP’nin İstanbul adayı belli oldu!
Referandum Zaferini İlan Eden Barzani'den Türkiye'ye Özel Teşekkür
Erdoğan'dan Kuzey Irak'a: Senin bağımsızlığını kim kabul edecek?
Meksika Sineması Antalya’da
Bağdat yönetiminden referandum kararı
Türel: ‘Turistler Ulu Cami’yi görmek için sıraya girecek’
Serik Kongre ve Kültür Merkezi Projesi hazır
KARARNAME İLE SEÇİM ERTELENDİ.
Erdoğan - Trump görüşmesi: "Ülkelerimiz hiç olmadığı kadar yakın"
İlaçlama personeline eğlenceli eğitim
Büyükşehir’den Antalya tarihine büyük katkı
Esnaftan Türel’e teşekkür plaketi
Engelli Mola Evleri hayata geçiyor
Sedir Mahallesi Spor Kompleksi temeli 22 Eylül’de atılıyor
Kadın Çiftçiler Manavgat etabı yapıldı
Spora Duş etkisi yapan iş adamı Cem BAŞARAN
ULUSLARARASI BARIŞ FEDERASYONU GENEL SEKRETERİ
Gloria Hotels &Resorts Otele yıldız yağıyor.
NİCE BAYRAMLARDA BULUŞMAK ÜZERE İYİ BAYRAMLAR
BÜYÜK ZAFERİN 95.YILI KUTLU OLSUN
Taşeron işçi haberlerinde en son durum nedir?
Kaptan hatası ARAMA 1’de büyük hasar açtı
Mavi Ev’e büyük ödül
Başkan Türel 24 Temmuz Basın Bayramı Mesajı
Antalya Film Festivali’nin ikinci tanıtım toplantısı İstanbul’da yapıldı
Antalya Film Festivali’nde tek yarışma düzenlenecek
Kızıltoprak Sağlık Merkezi’nde sona doğru
Korkuteli’de grup yolları asfaltlandı
Engelliler artık denize uzaktan bakmayacak
Manavgat Ulukapı’ya kaymak gibi yol
Kaleiçi’nde büyük değişim
Mahmutseydi’de sıcak asfalt sevinci
Antalya demokrasi ve milli birlik için tek vücut oldu
Antalya’da on binler demokrasi nöbetinde buluştu
15 Temmuz şehitlerinin ismi hatıra ormanıyla yaşatılıyor
Tünektepe Projesi’ne Meclis’ten onay
Varna Belediye Başkanı’ndan Başkan Türel’e ziyaret
15 Temmuz ihanetini unutmayacağız..
15 TEMMUZ ŞEHİTLERİNİ ANMA, DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ MESAJI
Temmuz ayı devam meclisi toplantısı internet sitemizden ve akıllı telefonlardan 14:30 'da canlı yayında
Başkan Türel Mehmet’e verdiği sözü tuttu
Aslan ve Papağan balıkları Deniz Biyolojisi Müzesi’nde
Başkan Türel muhtarları dinledi
Büyükşehir Belediyesi ilçelere modern mezbahalar yapıyor
Korkuteli’nde susuz mahalle kalmıyor
Büyükşehir Belediyesi ilçelere modern mezbahalar yapıyor
Turizme can suyu
Büyükşehir’den engellilere ücretsiz yaz okulu
Hacıveliler yolu sıcak asfaltla buluşuyor
Gümüşkavak yolu asfaltlanıyor
15 Temmuz etkinlikleri İHA fotoğraf sergisi ile başladı
Temmuz ayı meclisi toplantısı internet sitemizden ve akıllı telefonlardan 14:00 'da canlı yayında
ULUSLARARASI BARIŞ VE DOSTLUK FEDERASYONU GENEL BAŞKANI Av.Mehmet ALİ CANLI
ULUSLARARASI BARIŞ VE DOSTLUK FEDERASYONU
15 Temmuz gecesi Türk gençliği çok büyük bir direniş gösterdi.
Başkan Türel: “Şırnak’ta bulunmamız önemli bir işaret fişeğidir”
Ortaköy ve Karacaören asfalta kavuşuyor
Korkuteli’nde 2 bin dönüm arazi su ile buluşuyor
DYP Genel Başkanı Adalet Yürüyüşüne Katıldı...
Güçlüköy’e ‘Köy Konağı’
ASAT’ın yağmur suyu seferberliği sürüyor
Hobi Bahçeleri’nde sona doğru
Gedevet Yayla yoluna sıcak asfalt
Büyükşehir’den okullara spor malzemesi yardımı
Cevdet Dönmez Adalet Yürüyüşünde...
Alanya 26 Saattir Alevlere Teslim
Büyükşehir’den minik Eylül’e destek
Büyükşehirden engelsiz hizmet
ASAT Gazipaşa’ya iyi geldi
Finike’de sinekle mücadele sürüyor
Feyzioğlu, Akşener'in partisinde yer alacak mı??
TSK Türkiye son dakika Afrin operasyonu..
Başkan Türel Finike Festivali’nde
Serik ve Gazipaşa’da asfalt çalışması
Spor ve sanat etkinlikleri ‘Engelli Yaz Okulu’nda
Memur maaşları Temmuz 2017 kaç TL en düşük memur maaşı ne kadar zam oranları
2. ULUSLARARASI YOGA KOREOGRAFİ ŞAMPİYONASI ANTALYA DA YAPILDI...
Hüseyin dede çadırda yaşamaktan kurtuldu
Düden Katlı Kavşak çalışmaları hızla ilerliyor
Berkay’dan muhteşem konser
AK Parti Milletvekilline suikast hazırlığında olan 4 PKK'lı terörist yakalandı..
Yaz Spor Okulları” 31 branşta açılıyor.
Rusya: ABD, kimyasal saldırı mesajları kullanarak Suriye'ye askeri saldırı için zemin hazırlıyor
DENİZ KARATAŞ,IN BAYRAM MESAJI
Büyükşehir Belediyesi 3 akaryakıt istasyonunu satıyor...
MENDERES TÜREL ,İN BAYRAM MESAJI
Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun
ZULÜME BASKIYA ARTIK YETER !
Büyükşehir’den şeker gibi bayram
Tünektepe yeni sezona hazır
Finike’ye 172 milyonluk yatırım
Korkuteli alt yapısına 3 yılda 75 milyonluk yatırım
Oba Tosmur Sahil Yolu ilgi odağı oldu
Ramazan etkinliklerinde aşıklar atıştı
Bu Akşam Kadir Gecesi
Beykonak Sahil Projesi Kumluca’ya çok yakışacak
Türel: “Hizmet açığını kapattık vizyon projelere başladık”
Türel Gönül Aldı
Ramazan Şenliklerinde Karadeniz Fırtınası
AB Destekli Gönüllü İtfaiyeler Yetişecek
30 Bin Yabancı Aboneye Ulaştık..
Son dakika: Ankara'da iş merkezinde patlama
Katar krizinin merkezinde rekabet yatıyor
Kaçaklar Gaybubet evlerinde saklanıyor
Alanya’ya 600 milyonluk yatırım
AKBEM yaz dönemi kayıtları başladı
Tarihi eserler gün yüzüne çıkacak
Eğitim gerçekten sadece eğitimcilerin işi midir?”
Kanada Büyükelçisi Cooter’dan Başkan Vekili Afşar’a ziyaret
Miami ile kardeş olduk
Antalya'lılar Dikkat
Büyükşehir’den Modern Sergi Alanı
Hukukçu ve Siyasetçi SN Cengizhan Gököz Stüdyomuzu Ziyaret Etti
Ulusal Gazeteler