Haber Detayı
16 Ocak 2017 - Pazartesi 15:06 Bu haber 682 kez okundu
 
Küçük Kalplerden Büyük Yardım
Muratpaşa Hanım Ömer Çağıran İlkokulu öğrencileri minik kalpleri ile Halepli çocuklar için yardım topladı. ‘Halepli çocuklar üşürse biz donarız’ diyen öğrenciler, 150 battaniye ile kıyafet ve gıdadan oluşan 50 koli yardımı Büyükşehir Belediyesi’ne teslim etti.
Eğitim Haberi


Büyükşehir Belediyesi’nin Halepli mazlumlar için başlattığı yardım kampanyası halkın ve okulların yoğun desteğiyle devam ediyor. “Halepli Bir Çocuk Üşürse Biz Donarız” sloganıyla yardım kampanyasına destek veren Muratpaşa Hanım-Ömer Çağıran İlkokulu öğrencileri küçücük kalpleri ile herkese örnek olacak bir davranış sergiledi. Okulda görev yapan öğretmenler ve personellerin de desteğiyle toplanan bağışlarla alınan 150 adet battaniye, kuru gıda ve giyim malzemelerinden oluşan 50 koli yardım, mazlumlara ulaştırılmak üzere Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından okuldan alındı.

9 TIR GÖNDERİLDİ

Büyükşehir Belediyesi’nin öncülüğünde başlatılan “Antalya’dan Halep’e gönül köprüsü” yardım kampanyası çerçevesinde Halep’e geçtiğimiz 9 TIR dolusu yardım malzemesi ile 500 bin TL’lik maddi gönderilmişti. Kampanyanın devam ettiğini belirten yetkililer, vatandaşlardan gelen yardımların Halep’e ulaştırılmaya devam edileceğini söyledi.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Küçük, Kalplerden, Büyük, Yardım,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler