Haber Detayı
19 Temmuz 2017 - Çarşamba 12:12 Bu haber 427 kez okundu
 
Kaleiçi’nde büyük değişim
Kaleiçi adına yakışır hale geliyor
Haberi


Tarihi dokusu, doğal güzellikleri ve yaşam ritmiyle Antalya’nın kalbi olan Kaleiçi’ne yeni düzenlemeler getiriliyor. Trafikten, güvenliğe, müzik yayınından, çevre kirliliğine, otoparktan, ulaşıma birçok konuda Kaleiçi’nde büyük değişime gidiliyor. Alınan kararlarla adına yakışır hale gelecek Kaleçi’nde yaşam bir başka olacak. 

Antalya’nın kalbi Kaleiçi büyük değişime giriyor. Antalya Valisi Münir Karaloğlu himayesinde Kaleiçi’ndeki eksiklikleri ve sorunları araştırmak üzere oluşturulan ve 20 Haziran’da çalışmalara başlayan heyet, raporunu tamamladı. Antalya Büyükşehir Belediyesi, Muratpaşa Belediyesi, ilgili kamu kurum ve kuruluşları ile muhtarların ve sivil toplum kuruluşlarının yer aldığı heyet, trafikten, otoparka, çevre kirliliğinden güvenlik sorununa kadar birçok eksikliği tespit ederek bu sorunların giderilmesi için düğmeye bastı. Konuyla ilgili Antalya Valiliği’nde toplantı düzenlendi. Toplantıya Vali Münir Karaloğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, kamu kurum ve kuruluş temsilcileri, muhtarlar ve basın mensupları katıldı. Kurulun aldığı kararları Antalya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Birol Ekici, basın mensuplarıyla paylaştı. 24 Temmuz tarihinden itibaren uygulamaya konulacak olan kararlar doğrultusunda Kaleiçi’nde yaşam daha nitelikli hale gelecek. 
24 TEMMUZDA UYGULAMA BAŞLIYOR 
Toplantıda konuşan Vali Karaloğlu, daha güvenli, daha huzurlu, daha düzenli bir Kaleiçi’ni ortaya çıkararak Antalya’nın eski kent merkezinin değerini arttırmayı amaçladıklarını söyledi. Karaloğlu, “Kaleiçi, Helenistik dönemden, Roma’dan, Bizans’tan, Selçuklu’dan Osmanlı’dan çok sayıda tarihi ve kültürel değeri içinde barındıran ve aslında Antalya’nın belki gerçek kimliğini oluşturan, şehrin çok önemli bir parçası. Kaleiçi’nde belli sorunlarımız vardı, bunları çözebilmek için başta Büyükşehir Belediyemiz ve Muratpaşa Belediyemiz, kamu kurum ve kuruluşlarımız, sivil toplumumuz, bölgedeki esnaf, yaşayan insanlar, muhtarlarımız herkesi içerisine alacak geniş bir heyetle önce sorunları tespit ettik. Kaleiçi’nin sorunları nedir, nasıl çözeriz diye bir karar almıştık. Bugün o kararları hayata geçirme noktasında son aşamaya geldik. 24 Temmuz itibariyle almış olduğumuz kararları uygulamaya başlayacağız. Bu aldığımız kararlar uygulandığında çok farklı bir Kaleiçi’ni hep beraber Antalya’da göreceğiz diye temenni ediyorum” diye konuştu. 
ESNAF VE VATANDAŞLARIMIZIN DESTEĞİ ÖNEMLİ
Alınan kararların uygulanması noktasında esnafın ve Kaleiçi’nde ikamet eden vatandaşların desteğinin çok önemli olduğuna değinen Karaloğlu şunları söyledi; “Trafikten, otopark düzenlemesine, gürültü kirliliğinden çevre kirliliğine, gezi teknelerinin girişi, çıkışı kısaca her konuyu belli bir düzen noktasında karara bağladık. 24 Temmuz itibariyle inşallah aldığımız kararları Kaleiçi’nde uygulamaya başlayacağız. Aldığımız kararları da takip edeceğiz. Özellikle esnaf arkadaşların alınan kararların uygulanması noktasında bize yardımcı olması lazım. Büyükşehir Belediyesi’nin yaptırdığı el ilanlarını vatandaşlarımıza ve esnafımıza dağıtacağız. Esas oranın sahibi olan esnafın ve vatandaşların bize yardımcı olmaları bizim için çok önemli. Kaleiçi’nin bu kentin hem kimliğinde hem turizminde daha çok yer alması için bir gayret var, o gayrete hep birlikte katkı koymak istiyoruz.” 
GÜVENLİK ARTIYOR 
Alınan kararları basın mensuplarıyla paylaşan Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Birol Ekici, şu bilgileri verdi; “Öncelikle Kaleiçi’nde güvenlik yapısının güçlendirebilmesi için Muratpaşa Belediyesi’nden ve Büyükşehir Belediyesi’nden 20’şer tane toplam 40 özel güvenlik personeli görevlendirilmiş, ilçe kaymakamlığının ve emniyetin emrine sunulmuştur. Ayrıca güvenliğin arttırılması amacıyla 27 adet kamera sistemi kurulacaktır. Çalışma valiliğimiz tarafından onaylanmış olup en kısa zamanda kameralar takılacaktır. Mevcut kameralarımızla birlikte 75 ayrı noktada kameramız olacak.” 
CAYDIRICI CEZALAR 
Çevrede yaşayan vatandaşları rahatsız edecek gürültü kirliliği ve gece 24.00’den sonra müzik yayınına devam etmeleri durumunda işletmelere ağır cezalar verileceğini ifade eden Ekici denetimler yapılacağını söyledi. Ekici, “Müzik yayını yapılması ile ilgili olarak 7-8-9 Temmuz’da zabıta ve emniyet güçleri ile birlikte bir denetim yapılmış ve Kaleiçi’nde konulan gürültü sınırını aşan ve belirlenen saatler dışında müzik yayını yapan işletmelerden 2 tanesine şuanda ceza uygulanmıştır.  6 adet işletme denetlenmiş, bunlardan birisinin ikinci kez ihlali olduğu için ceza iki kat olarak uygulanmıştır. Cezalarımız da oldukça ağır. 25 bin 486 TL ses sınırını aşan işletmelere ceza kesilmektedir” diye konuştu. 
TRAFİK SINIRLANDIRILIYOR
Kaleiçi’nde trafiğin sınırlandırılması ile ilgili UKOME Genel Kurulu’nda karar alındığını açıklayan Ekici, “Amaç oraya girebilecek araçların tamamını trafiğe kapatmak değil. Servis dağıtım araçlarının sadece 07.00 ile 12.00 arasında girebilmesine, öğrenci servislerinin 07.00 ile 18.00 saatleri arasında girebilmesine, geçiş üstünlüğüne sahip ambulans, itfaiye, kolluk kuvvetlerinin araçlarının 24 saat daima girebilmesine karar verildi” dedi. 
ULAŞIM ELEKTRİKLİ ARAÇLARLA SAĞLANACAK
Kaeliçi’nde ulaşımın elektrikli araçlarla ve buggy araçlarla sağlanacağını belirten Birol Ekici, şöyle devam etti:  “Giriş sınırlamasının başladığı saat itibariyle içerde kalan araçların tespiti halinde bunlara yasal ceza uygulanmasına ki az önce kurulda yarım saat olarak belirlendi. Dışardan giren bir taksi yarım saatten fazla kalırsa içerde kaldığı zamanla ilgili olarak bir idari para cezası uygulanacak. Yine otopark cepleri haricinde bölgenin tümüne park yasağı getirilmiştir. Bölgeye erişim sağlaması amacıyla 2 adet ring hattı oluşturulmuştur. Kaleiçi’nin tamamına erişimi sağlayabilecek şekilde 2 adet ring hattımız oluşturulmuş durumda. Ring hatlarında çalışmak üzere Büyükşehir Belediyesi tarafından 4 adet elektrikli taksi, 2 adet de buggy alınmış ve hizmete sunulmuştur. 24 Temmuz’dan itibaren hizmet vermeye başlayacaktır.” 
LİMANA TURNİKE SİSTEMİ
Yat Limanı’na turnike sistemiyle geçişlerin sağlanacağını belirten Ekici, şunları kaydetti: “Konutlar, turizm tesisleri, resmi kurum ve dernek için parselindeki otopark sayısı kadar park izni verilmesine karar verildi. Ticari işletmelere, parselinde otopark bulunmayan her konut, turizm tesisi, resmi kurum kuruluş, dernek ve benzeri için talep edilmesi durumunda UKOME tarafından bir adet passcard verilmesine karar verilmiştir. Kaleiçi’nde güvenliğin sağlanması amacıyla tur teknelerine binen kişilerin hem güvenliklerinin kontrol edilmesi hem de bir noktadan yolcuların geçişine izin verilerek güvenliğin arttırılması amacıyla hem turnike sistemi getirilmiş hem de oraya bir bariyer sistemi getirilmiştir. Deniz otobüslerine binilen noktadan camiinin bulunduğu noktaya kadar bir bariyer yapılacaktır, onun da imalatı başlamıştır. Tek noktadan giriş, iki farklı noktadan da tahliye gerçekleşecek.”
SEYYAR SATICILARA GİRİŞ YASAK 
Kaleiçi’ne seyyar satıcıların ve kağıt toplayıcılarının girmesi kesinlikle yasaklandığını anlatan Ekici, “Kaleiçi’nde bulunan mekanlarda koruma kurulunca alınan karar gereğince çizilen çizgilerin dışında masa ve sandalye konulması yasaklanmıştır. Trafiğin giriş çıkışı ile ilgili olarak turnike koyduğumuz noktalarda tarihi dokuya uygun kontrol noktaları, binaları yapılacaktır ve bunlar ahşaptan yapılacak” ifadelerini kullandı.
15 AĞUSTOS’TA TOPLANACAK
Öte yandan 24 Temmuz’da uygulamaya konulacak kararların uygulamalarını gözden geçirmek üzere heyet 15 Ağustos’ta yeniden bir değerlendirme toplantısı yapacak. Kurul  3 ayda bir toplanarak alınan tüm kararların uygulamaları gözden geçirilecek. Ortaya çıkacak yeni sorunlarla ilgili de çözüm üretme noktasında yapılabilecek yenilikler tartışılacak. 

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Kaleiçi’nde, büyük, değişim, ,
Haber Videosu
Yorumlar
Diğer Haberler
BAL MUMU MÜZESİ SİZE ZAMANDA YOLCULUK YAPTIRIYOR.
BÖCEK BU SORULARA CEVAP VEREBİLECEK Mİ?
Çavuşoğlu ve Sayın Soylu'ya şirinlik yapma adına ister istemez takla atmaya başladınız
DOĞRUYOL PARTİSİ YENİ LOGOSU İLE MEYDANLARA İNMEYE HAZIRLANIYOR..
AKP iktidarının yoğun baskıları sonucu YSK eliyle yapılan bir darbeyle, 31 Mart seçimlerinin yenilenmesi kararı çıkmıştı.
Bundan tam yüz yıl önce başlamıştı sarı saçlı mavi gözlü adamın hayali ,
KURTULUŞUMUZUN 100. YILI KUTLU OLSUN. NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE !
MİLLETİMİZİN 14 MAYIS DEMOKRASİ BAYRAMINI VE ÇİFTÇİ KUTLUYORUZ.
AF TEKLİFİ ADALET KOMİSYONU'NA GÖNDERİLDİ.
Doğruyol partisi Antalya il Başkanlığı 23 nisan Egemenlik ve çocuk bayramında
Antalya elazığlılar Derneği yeni Başkanını seçti.
Türkiyenin önde gelen ilaç sektörü firması TK İlaç
Antalya’da çoban ateşi...
Semih ESEN ,KARA BULUT ve ÇAKMAKLAR ailesi ile kahvaltıda bir araya geldi.
Kırcamili komşularımızın tapularını bir an önce vermeye davet ediyoruz.
HALK BANKASINDAN UCUZ DOLAR ALIMINA AÇIKLAMA..
Ümit UYSALA Rusya dan Sertifika Turizm Geliştirme Komitesi(World Lıst Tourıst Attractıon)
Bayram Tatili 9 gün ..
maliye ve hazine bakanlığı son gün 27 ağustos..
BU KAZA DEĞİL !!! 10 ÖLÜ 73 YARALI
Adaletin siyasallaştığı bir ortamda haksız yere yapılan bu gözaltıları
Memur ve emeklinin Temmuz 2018 zam oranı belli oldu.
PATATES SOĞAN 5 LİRA BÖYLE GİDERSE YAKINDA AÇ KALACAĞIZ...
İYİ PARTİ KURULDU TÜRKİYE'DE TAŞLAR YERİNDEN OYNADI.
CHP ANTALYA 3.SIRA MİLLETVEKİLİ ADAYI RAFET ZEYBEK
Özgür KARAGÖZ,ün iftar yemegine katılım büyük oldu.
Kılıçdaroğlu, Erdoğan'a Man Adaları Belgeleriyle İlgili Tazminat Ödeyecek
DOLAR UÇUŞA GEÇTİ...
YENİ BAŞKAN YENİ YÖNETİMİ İLE İLK TOPLANTISINI YAPTI.
ANTALYA YENİ YAPI DENETİMLER BİRLİĞİ BAŞKANINI SEÇTİ.
Milli eğitim Bakanlığı ve tarım bakanlığı göstermelik...
ÇİĞ KÖFTEYİ DAHA ÇOK KADINLAR TERCİH EDİYOR
KONYAALTI SAHİLİ İHALEYE ÇIKIYOR.
TAKSİTLİ EV ALIMLARINA DİKKAT
Kara Kuvvetleri Kom. Uzman Erbaş Alım İlanı 2018
Kimler Başvurabilir, Başvuru Koşulları Nelerdir?
Ak Parti Antalya İl Başkan Adayı Av. İbrahim Ethem Taş oldu.
DOĞRU YOL PARTİSİ İzmir de Aygül HORASAN,a Emanet
Meslaktaşımız ve büyüğümüz Haluk ÜNCEL abimizi kaybettik.
Her bir aileye 300 tane damızlık koyun vereceğiz.
DİKKAT BU FİRMALAR SAHTE ZEYTİNYAĞI SATIYOR..
VALİLİK SORUŞTURMA İZNİ VERMEDİ İDDİASI...
Vatandaşa uyarı !!!
Manavgat'ta evinin önündeki kaldırım sökülen vatandaş, koyduğu tabela ile işin muhatabını arıyor.
TERÖR ÖRGÜTLERİ YARDIM FONLARINA SIZMIŞ OLABİLİR
Türkiye'de ilk: Bitcoin gasp operasyonu!
Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği Başkanlığı'na Menderes Türel seçildi.
Makro, konkordato talebinde bulundu
Menderes Türel: İstifa etmem için Erdoğan'ın iması bile yeter
Saatler son dakika ileri mi geri mi alındı? Türkiye şu an saat kaç? Telefon saat ayarı
Aşık Veysel'in 123.yaş gününde, Google'dan sürpriz tema!
son dakika Melih Gökçek istifa tarihini verdi
Son dakika... Bursa Belediye Başkanı Recep Altepe istifa etti
Aytun Çıray twitter son dakika istifa açıklaması!
YGS LYS yerine gelen YKS 2017 ne zaman?
Osman Kavala kimdir nereli neden sorgulanıyor
Sümerlerden çalmadı valla da billa da uzaylılardan elde ettik.
Çakarlı araçların geçiş üstünlükleri iptal edildi.
Tek isteği anne olmaktı
Dolar euro satış kuru kaç TL? 16 Ekim Kapalıçarşı Altın fiyatları çeyrek ne kadar?
Taşeron işçi son dakika haberleri
Asgari Ücrete vergi düşüşü mü geliyor?
Ankara'da bir otelde vedalaştı. Masalarda veda konuşmaları yapıldığı bildirildi.
Motorlu Taşıt Vergi zammı 2018 belli oldu!
Savcıyı Vuran Polis Memuru ve Eşi Tutuklandı!
Antalya'da Cumhuriyet Savcısına silahlı saldırı.
Bu iş yerleri eleman arıyor! Tam 142 bin kişi İŞ KUR'da!
Melih Gökçek son dakika haberleri! Melih Gökçek istifa edecek mi?
Atama ve Nakil Yönetmeliğinde Değişiklik
İŞTE OPERASYON YAPILAN İL VE İLÇE BELEDİYELER.
Mahalle muhtarı, arkadaşını tabancayla öldürdü
Tütüncü kreşte aşure dağıttı
Kepezliler yaz-kış yüzebilecek
Kepez’le Serik karşılaşıyor
Özel çocuklara forma
Muratpaşa’dan kantin denetimi
Yaşlı Evlerinde yeni dönem başladı
Ebru Türel Gençlik Meclisi’ne konuk oldu
Yalçı yolu önce genişletildi sonra asfaltlandı
Ebru Türel’den Mavi Ev’e ziyaret
Akp’de Kongreler Ertelendi
Miniklerden sevimli dostlara ziyaret
Başkan Türel’den personeline aşure ikramı
Türel: “30 bin kişilik Antalya Cami inşaatı başladı”
Çıralı yolunda konforlu ulaşım
Başkan Böcek, Muharrem ayında lokma dağıttı
Başkan Böcek’ten minik öğrencilere ziyaret
Başkan Böcek; ‘Rehabilitasyon merkezimiz örnek gösteriliyor’
AKBEM kurslarına yoğun ilgi
Side Antik Tiyatrosu’nda müzik dinletisi
Büyükşehir Belediyesi Alanya’ya 30 dönümlük park yapacak
ABD'de konsere silahlı saldırı!
3’üncü etap raylı sisteme Başbakan onayı
Hız ve aksiyon yarışı nefes kesti
Frida Kahlo’nun fotoğrafları ziyarete açıldı
ATSO Başkanı Çetin: "Orta gelir grubuna ek vergilerle daha fazla yüklenilmemeli."
50'ye yakın muhtar icraya verildi
Başbakan Yıldırım TEOG'un yerine getirilecek sistemi açıkladı
Kadınlar Plajı doldu taştı
ANTALYA FİLM FORUM’UN FİNALİSTLERİ BELLİ OLDU
Kadın Çiftçiler Döşemealtı etabı yapıldı
Vatandaş Irak referandumu için ne diyor
Türel bisikletçilerle pedal çevirdi
Eski AKP’li, cumhurbaşkanlığına adaylığını açıkladı
CHP’nin İstanbul adayı belli oldu!
Referandum Zaferini İlan Eden Barzani'den Türkiye'ye Özel Teşekkür
Erdoğan'dan Kuzey Irak'a: Senin bağımsızlığını kim kabul edecek?
Meksika Sineması Antalya’da
Bağdat yönetiminden referandum kararı
Türel: ‘Turistler Ulu Cami’yi görmek için sıraya girecek’
Serik Kongre ve Kültür Merkezi Projesi hazır
KARARNAME İLE SEÇİM ERTELENDİ.
Erdoğan - Trump görüşmesi: "Ülkelerimiz hiç olmadığı kadar yakın"
İlaçlama personeline eğlenceli eğitim
Büyükşehir’den Antalya tarihine büyük katkı
Esnaftan Türel’e teşekkür plaketi
Engelli Mola Evleri hayata geçiyor
Sedir Mahallesi Spor Kompleksi temeli 22 Eylül’de atılıyor
Kadın Çiftçiler Manavgat etabı yapıldı
Spora Duş etkisi yapan iş adamı Cem BAŞARAN
ULUSLARARASI BARIŞ FEDERASYONU GENEL SEKRETERİ
Gloria Hotels &Resorts Otele yıldız yağıyor.
NİCE BAYRAMLARDA BULUŞMAK ÜZERE İYİ BAYRAMLAR
BÜYÜK ZAFERİN 95.YILI KUTLU OLSUN
Taşeron işçi haberlerinde en son durum nedir?
Kaptan hatası ARAMA 1’de büyük hasar açtı
Mavi Ev’e büyük ödül
Başkan Türel 24 Temmuz Basın Bayramı Mesajı
Antalya Film Festivali’nin ikinci tanıtım toplantısı İstanbul’da yapıldı
Antalya Film Festivali’nde tek yarışma düzenlenecek
Kızıltoprak Sağlık Merkezi’nde sona doğru
Korkuteli’de grup yolları asfaltlandı
Engelliler artık denize uzaktan bakmayacak
Manavgat Ulukapı’ya kaymak gibi yol
Mahmutseydi’de sıcak asfalt sevinci
Antalya demokrasi ve milli birlik için tek vücut oldu
Antalya’da on binler demokrasi nöbetinde buluştu
15 Temmuz şehitlerinin ismi hatıra ormanıyla yaşatılıyor
Tünektepe Projesi’ne Meclis’ten onay
Varna Belediye Başkanı’ndan Başkan Türel’e ziyaret
15 Temmuz ihanetini unutmayacağız..
15 TEMMUZ ŞEHİTLERİNİ ANMA, DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ MESAJI
Temmuz ayı devam meclisi toplantısı internet sitemizden ve akıllı telefonlardan 14:30 'da canlı yayında
Başkan Türel Mehmet’e verdiği sözü tuttu
Aslan ve Papağan balıkları Deniz Biyolojisi Müzesi’nde
Başkan Türel muhtarları dinledi
Büyükşehir Belediyesi ilçelere modern mezbahalar yapıyor
Korkuteli’nde susuz mahalle kalmıyor
Büyükşehir Belediyesi ilçelere modern mezbahalar yapıyor
Turizme can suyu
Büyükşehir’den engellilere ücretsiz yaz okulu
Hacıveliler yolu sıcak asfaltla buluşuyor
Gümüşkavak yolu asfaltlanıyor
15 Temmuz etkinlikleri İHA fotoğraf sergisi ile başladı
Temmuz ayı meclisi toplantısı internet sitemizden ve akıllı telefonlardan 14:00 'da canlı yayında
ULUSLARARASI BARIŞ VE DOSTLUK FEDERASYONU GENEL BAŞKANI Av.Mehmet ALİ CANLI
ULUSLARARASI BARIŞ VE DOSTLUK FEDERASYONU
15 Temmuz gecesi Türk gençliği çok büyük bir direniş gösterdi.
Başkan Türel: “Şırnak’ta bulunmamız önemli bir işaret fişeğidir”
Ortaköy ve Karacaören asfalta kavuşuyor
Korkuteli’nde 2 bin dönüm arazi su ile buluşuyor
DYP Genel Başkanı Adalet Yürüyüşüne Katıldı...
Güçlüköy’e ‘Köy Konağı’
ASAT’ın yağmur suyu seferberliği sürüyor
Hobi Bahçeleri’nde sona doğru
Gedevet Yayla yoluna sıcak asfalt
Büyükşehir’den okullara spor malzemesi yardımı
Cevdet Dönmez Adalet Yürüyüşünde...
Alanya 26 Saattir Alevlere Teslim
Büyükşehir’den minik Eylül’e destek
Büyükşehirden engelsiz hizmet
ASAT Gazipaşa’ya iyi geldi
Finike’de sinekle mücadele sürüyor
Feyzioğlu, Akşener'in partisinde yer alacak mı??
TSK Türkiye son dakika Afrin operasyonu..
Başkan Türel Finike Festivali’nde
Serik ve Gazipaşa’da asfalt çalışması
Spor ve sanat etkinlikleri ‘Engelli Yaz Okulu’nda
Memur maaşları Temmuz 2017 kaç TL en düşük memur maaşı ne kadar zam oranları
2. ULUSLARARASI YOGA KOREOGRAFİ ŞAMPİYONASI ANTALYA DA YAPILDI...
Hüseyin dede çadırda yaşamaktan kurtuldu
Düden Katlı Kavşak çalışmaları hızla ilerliyor
Berkay’dan muhteşem konser
AK Parti Milletvekilline suikast hazırlığında olan 4 PKK'lı terörist yakalandı..
Yaz Spor Okulları” 31 branşta açılıyor.
Rusya: ABD, kimyasal saldırı mesajları kullanarak Suriye'ye askeri saldırı için zemin hazırlıyor
DENİZ KARATAŞ,IN BAYRAM MESAJI
Büyükşehir Belediyesi 3 akaryakıt istasyonunu satıyor...
MENDERES TÜREL ,İN BAYRAM MESAJI
Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun
ZULÜME BASKIYA ARTIK YETER !
Büyükşehir’den şeker gibi bayram
Tünektepe yeni sezona hazır
Finike’ye 172 milyonluk yatırım
Korkuteli alt yapısına 3 yılda 75 milyonluk yatırım
Oba Tosmur Sahil Yolu ilgi odağı oldu
Ramazan etkinliklerinde aşıklar atıştı
Bu Akşam Kadir Gecesi
Beykonak Sahil Projesi Kumluca’ya çok yakışacak
Türel: “Hizmet açığını kapattık vizyon projelere başladık”
Türel Gönül Aldı
Ramazan Şenliklerinde Karadeniz Fırtınası
AB Destekli Gönüllü İtfaiyeler Yetişecek
30 Bin Yabancı Aboneye Ulaştık..
Son dakika: Ankara'da iş merkezinde patlama
Katar krizinin merkezinde rekabet yatıyor
Kaçaklar Gaybubet evlerinde saklanıyor
Alanya’ya 600 milyonluk yatırım
AKBEM yaz dönemi kayıtları başladı
Tarihi eserler gün yüzüne çıkacak
Eğitim gerçekten sadece eğitimcilerin işi midir?”
Kanada Büyükelçisi Cooter’dan Başkan Vekili Afşar’a ziyaret
Miami ile kardeş olduk
Antalya'lılar Dikkat
Büyükşehir’den Modern Sergi Alanı
Hukukçu ve Siyasetçi SN Cengizhan Gököz Stüdyomuzu Ziyaret Etti
Ulusal Gazeteler