Haber Detayı
20 Temmuz 2019 - Cumartesi 16:10 Bu haber 70 kez okundu
 
BÖCEK BU SORULARA CEVAP VEREBİLECEK Mİ?
MUHİTTİN BÖCEK - CANSEL TUNCER ÇEVİKOL VE FETTAH TAMİNCE.... İŞTE, BİLİNMEYEN O GERÇEKLER...
Haberi


Sosyal Medyada Yurt Gazetesi eski temsilcisi Ali Seydi KARAGÖZ Önemli iddialar ortaya attı.Kent Gündemine BOMBA gibi düşen iddialara BÖCEK ,ÇEVİKOL ve TAMİNCE'NİN vereceği cevaplar merakla bekleniyor.

İŞTE İDDİALAR ;

 

MUHİTTİN BÖCEK - CANSEL TUNCER ÇEVİKOL VE FETTAH TAMİNCE....
İŞTE, BİLİNMEYEN O GERÇEKLER...

Sevgili Dostlar, geçtiğimiz gün sizlere Antalya Büyükşehir Belediyesi'nde Muhittin Böcek ile ilgili çıkan krizin detaylarını yazmıştım.
Bu yazımda da sizlere önemli ve bir o kadarda düşündürücü konuları aktaracağım. 
Lütfen beni çok dikkatli okumanızı öneriyorum.

ÖNCE FETTAH TAMİNCE'DEN BAŞLAYALIM..
Geçtiğimiz salı günü partisinin grup toplantısında konuşan CHP Genel Başkanı sayın Kemal Kılıçdaroğlu, ‘FETÖ’nün siyasi ayağının açığa çıkması gerektiğini ifade etti. CHP lideri, 17-25 Aralık’tan sonra Bank Asya’ya para yatıran Fettah Tamince’nin‘FETÖ’ borsasının ‘bir’ numaralı ismi olduğunu açıkladı.

FETTAH TAMİNCE NEDEN DIŞARIDA ...
Bir kişinin FETÖ’den gözaltına alınması için üç birimin raporuna ihtiyacı olduğunu söyleyen Kılıçdaroğlu, Fettah Tamince’nin bu üç birimin raporunda da adı olduğunu belirterek, “Vicdan sahibi 82 milyon kişiye soruyorum. Fettah Tamince neden dışarıda” dedi.

TAMİNCE PENSİLVANYA'YA GİTTİ
Konuşmasında “Bu beyefendi 17-25 Aralık’tan sonra Bank Asya’ya para yatırıyor. FETÖ borsasının bir numaralı adamı. Bu tarihten sonra Pensilvanya’ya gidip Gülen’le konuşan kişi” diyen Kılıçdaroğlu, ne konuştuğunu sorduklarında “Hatırlamıyorum” yanıtını veren Tamince’nin Türkiye’nin en büyük ihalelerinden birini aldığına, himmet toplayan isimlerden olduğuna değindi.

BU BEYEFENDİYE DOKUNAN YOK..
Tamince’nin Türkiye’ye kara para getiren isimlerden biri olduğunu belirten Kılıçdaroğlu,“FETÖ’yle mücadele ettiklerini söylüyorlar. Hayır efendim siz garibanlarla mücadele ediyorsunuz”dedi.

Kılıçdaroğlu grup toplantısındaki konuşmasının son bölümünde ise şunları söyledi;

“Fettah Tamince hakkında MİT ve MASAK raporları var. Tamince devletin protokolünde. Neden bu ayrıcalık sağlanıyor? Vicdan sahiplerine soruyorum. FETÖ’ye ait bazı STK’lar vardı. Bir kısmı KHK ile kapatıldı. Tamince bu STK’ların bazılarının yöneticisi bazılarının yönetim kurulunda. Tamince’ye hangi gerekçe ile soru sorulmuyor? Bu beyefendiye dokunan bile yok neden? Tamince ile ilgili onlarca ihbar var.

ZAMAN GAZETESİ'NİN HİSSELERİNİ ALDI..
Tamince, FETÖ borsasının bir numaralı adamı. Himmet organizasyonu yaptığını devlet yetkilileri de biliyor.17-25'i milat almışlardı. Tamince, 17-25 Aralık'tan sonra Pensilvanya'ya giderek Gülen ile görüştü. 17-25 Aralık'tan sonra Zaman Gazetesi'nin hisselerini aldı, tebrik edildi. Biz bunları söylediğimizde rahatsız oluyorlar. Tamince, Türkiye'ye büyük ihtimalle kara para getiriyor.....”

Sevgili dostlar; yukarıda ki bu sözlerin sahibi CHP lideri sayın Kemal Kılıçdaroğlu.
CHP lideri Kılıçdaroğlu, Fettah Tamince ile ilgili 2004 yılından bu yana kamuoyuna onlarca açıklamaları var. Bu açıklamaları sağır sultan bile duydu. Fakat, CHP içerisinde etkili ve yetkili kişiler, sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nun bu açıklamalarını ne hikmetse duymamışlar...

KİM BU AVUKAT CANSEL ÇEVİKOL TUNCER?
Hemen açıklayalım...
Tuncer, Futbolla direkt bir ilgisi olmadığı halde, bir dönem Türkiye Futbol Federasyonu Bölge Müdürlüğü yaptı. Sayın Tuncer Futbol Federasyonu görevini yaparken dönemin Konyaaltı belediye Başkanı Muhittin Böcek'in bir anda sihirli elleri ile karşılaştı.

NASIL MI ?
Tuncer, başkan Böcek'in sihirli ellerinin değmesinden hemen sonra, önce CHP üyesi oldu. Ardından kısa süre içerisinde sayın Böcek'in kontenjanından Konyaaltı ve Büyükşehir meclis üyeliğine terfi etti. Basamakları hızla tırmanan sayın Tuncer daha sonra Antalya Büyükşehir belediyesi'nde CHP grup sözcüsü oldu.

AVUKAT HANIMI BUDA KESMEDİ...
Hızını alamayan Tuncer, bununla da yetinmeyip, Başkan Böcek tarafından ne hikmetse geçtiğimiz dönem Konyaaltı Belediye Başkan Yardımcılığına getirildi. Konyaaltı CHP örgütü içerisinde bir çok isim belediye başkan yardımcılığı görevini beklerken Avukat Cansel Çevikol Tuncer’in bu göreve nasıl getirildiği ise, halen merak konusu...

TUNCER KONYAALTI BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI OLDU
Avukat Cansel Çevikol Tuncer arka arkaya yaptığı bu görevler kendisini kesmemiş olacak ki, geçtiğimiz 2019 Yerel Seçimlerinde Antalya Konyaaltı Belediye Başkan aday adayı oldu. Yine her zaman ki gibi Başkan Böcek'in desteğini alıp adaylığını açıklayan Tuncer'in şansı bu kez istediği gibi gitmedi. Çünkü; CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'ndan “ VETO” yedi. Aday gösterilmedi.

HIZLI YÜKSELİŞİ DEVAM ETTİ
CHP lideri Sayın Kemal Kılıçdaroğlu tarafından veto yiyen ve parti geçmişi hiç olmayan Avukat hanımın şansı 2019 yerel seçimlerinden sonra birden bire tekrar açılıverdi.

Yerel seçimlerde Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığını kazanan Muhittin Böcek göreve gelir gelmez o sihirli ellerini bir kez daha gösterdi. Ve... sayın Tuncer'i yanına baş danışman olarak aldı. Sayın Tuncer, şuan Antalya Büyükşehir Belediyesi'ndaki bu görevini sürdürüyor.

Sayın Tuncer, belediyedeki bu görevini sürdürürken bir taraftan da belediyeye genel sekreter olabilmek için mesai harcıyor...

AVUKAT CANSEL ÇEVİKOL TUNCER BAKIN KİM ÇIKTI...
Başkan Böcek'in sihirli elleri değdikten sonra tekrar hızla yükselişe geçen Avukat Hanım, CHP lideri Kemal Kılıçdarıoğlu'nun 2004 yılından bu yana dilinden düşürmediği ve her fırsatta kamuoyuna “Fetö borsasının bir numaralı adamı. Kara para aklıyor. Bu beyefendiye dokunan yok” dediği Fettah Tamince'nin “ AVUKAT”ı olduğu ortaya çıktı.

3 ŞİRKETİNDE AVUKATI 
Elimizdeki resmi belgeye göre, bu Avukat hanım ayrıca Fettah Tamince'nin yanısıra, Fettah Tamince'nin ortağı olduğu başta Sembol İnş. Tur.Yat.İşlet.San Tiç .A.Ş. olmak üzere üç (3) ayrı A.Ş.'nin de avukatının olduğu ortaya çıktı.

NOT: 
(Sayın Böcek'in baş danışmanı Avukat Cansel Çevikol Tuncer'in, Tamince'nin ve şirketlerinin avukatı olduğu belgesini ekte görebilirsiniz. Antalya 9. Asliye Hukuk Mahkemesi hakimliğinin bu resmi belgesidir. Dosya no, tarih, davalı ve davanın içeriği karşı tarafların mağdur olmaması için bazı isimler tarafımızdan buzlandırılıp yayınlanmamıştır.Aslı bizde bulunmaktadır. Eğer Savcılık isterse resmi belgeyi taktim edebiliriz.)

TAMİNCE'NİN AVUKATI ANTALYA BÜYÜKŞEHİR'DE... 
Şimdi soruyorum; CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun yıllarca bas bas bağırdığı ve konuşmasında “Tamince, FETÖ borsasının bir numaralı adamı.

17-25'i milat almışlardı. Tamince, 17-25 Aralık'tan sonra Pensilvanya'ya giderek Gülen ile görüştü. 17-25 Aralık'tan sonra Zaman Gazetesi'nin hisselerini aldı” dediği kişinin avukatı bugün Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Muhittin Böcek'in baş danışmanı olarak görev yapıyor.

AÇIKLA BÖCEK...
1- Sayın Böcek; Avukat Cansel Çevikol Tuncer'in Fettah Tamince'nin avukatı olduğunu daha önceden biliyormuydunuz.?

2- Sayın Böcek; bu Avukat hanımın siyasette hızlı yükselişinde kamuoyununda yakından bildiği gibi hep yanında oldunuz ve desteğinizi hiç esirgemediniz.

Şimdi soruyorum, bu hanımefendiyi hangi özelliklerinden ve geçmişinde hangi başarılarından dolayı bu göreve layik gördünüz ? Lütfen açıklayınız da biz de sizin sayenizde öğrenmiş olalım.

3- Geçtiğimiz salı günü CHP Grup toplantısında CHP lideri Sayın Kemal Kılıçdaroğlu tarafından gündeme getirilen yukarıda yazmış olduğum Fettah Tamince ile ilğili düşüncenizi kamuoyuna açıklarmısınız ? Size göre Fettah Tamince kim ve ne anlam ifade ediyor?

BİR SORUM DA AVUKAT HANIMA..
1. Sayın, Avukat Cansel Çevikol Tuncer merakımı bağışlayın lütfen, Fettah Tamince ile nasıl nerede tanıştınız ?

2 - Fettah Tamince ile tanışıklılığınız nereden geliyor. ?

3. Sayın Tuncer, bir hukukçu olup da, Fettah Tamince'nin geçmişini bilmemeniz imkansız..
Sorum şu; devlet büyükleri de dahil olmak üzere Fettah Tamince'nin bırakın avukatı olmayı yanından bile geçilemezken siz nasıl olurda bu kişinin avukatı oluverdiniz ? Daha doğrusuFettah Tamince'nin güvenini nasıl ve ne şekilde kazandınız. ?

4- Sayın Tuncer, toplumun yakından tanıdığı ve Türkiye'nin sayılı zenginlerinden biri olan Fettah Tamince'nin Avukatı olmak çok ama çok güçlü ilişkiler gerekiyor. Siz o gücü nereden aldınız ?
Sizin Fettah Tamince ile bu ilişkileriniz nereden ve nasıl geliyor. ?

BİTMEDİ..
5. Sayın Tuncer, Fettah Tamince ile şuan görüşüyormusunuz? En son ne zaman bir araya geldiniz. ?

6. Son sorum ise, Fettah Tamince ile ilgili engin düşüncelerinizi kamuoyu ile paylaşırmısınız. ?

SON SÖZ : 
Sevgili Dostlar, yukarıda yazmış olduğum bu sorularımın hiç birine, ne sayın başkan Böcek, ne de Sayın başdanışman Avukat Cansel Çevikol Tuncer cevap verebilir...
Çünkü, onların CHP'nin iktidara gelmesi gibi bir dertleri yok...

Peki yukarıdaki Sayın Böcek ve sayın Avukat hanımın görüşlerini bildiğim halde tüm bunları ben niye yazdım o zaman ?
Bilin istedim... 
Bir diğer yazımda buluşmak dileği ile...

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: BÖCEK, BU, SORULARA, CEVAP, VEREBİLECEK, Mİ?,
Haber Videosu
Yorumlar
Diğer Haberler
BAL MUMU MÜZESİ SİZE ZAMANDA YOLCULUK YAPTIRIYOR.
Çavuşoğlu ve Sayın Soylu'ya şirinlik yapma adına ister istemez takla atmaya başladınız
DOĞRUYOL PARTİSİ YENİ LOGOSU İLE MEYDANLARA İNMEYE HAZIRLANIYOR..
AKP iktidarının yoğun baskıları sonucu YSK eliyle yapılan bir darbeyle, 31 Mart seçimlerinin yenilenmesi kararı çıkmıştı.
Bundan tam yüz yıl önce başlamıştı sarı saçlı mavi gözlü adamın hayali ,
KURTULUŞUMUZUN 100. YILI KUTLU OLSUN. NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE !
MİLLETİMİZİN 14 MAYIS DEMOKRASİ BAYRAMINI VE ÇİFTÇİ KUTLUYORUZ.
AF TEKLİFİ ADALET KOMİSYONU'NA GÖNDERİLDİ.
Doğruyol partisi Antalya il Başkanlığı 23 nisan Egemenlik ve çocuk bayramında
Antalya elazığlılar Derneği yeni Başkanını seçti.
Türkiyenin önde gelen ilaç sektörü firması TK İlaç
Antalya’da çoban ateşi...
Semih ESEN ,KARA BULUT ve ÇAKMAKLAR ailesi ile kahvaltıda bir araya geldi.
Kırcamili komşularımızın tapularını bir an önce vermeye davet ediyoruz.
HALK BANKASINDAN UCUZ DOLAR ALIMINA AÇIKLAMA..
Ümit UYSALA Rusya dan Sertifika Turizm Geliştirme Komitesi(World Lıst Tourıst Attractıon)
Bayram Tatili 9 gün ..
maliye ve hazine bakanlığı son gün 27 ağustos..
BU KAZA DEĞİL !!! 10 ÖLÜ 73 YARALI
Adaletin siyasallaştığı bir ortamda haksız yere yapılan bu gözaltıları
Memur ve emeklinin Temmuz 2018 zam oranı belli oldu.
PATATES SOĞAN 5 LİRA BÖYLE GİDERSE YAKINDA AÇ KALACAĞIZ...
İYİ PARTİ KURULDU TÜRKİYE'DE TAŞLAR YERİNDEN OYNADI.
CHP ANTALYA 3.SIRA MİLLETVEKİLİ ADAYI RAFET ZEYBEK
Özgür KARAGÖZ,ün iftar yemegine katılım büyük oldu.
Kılıçdaroğlu, Erdoğan'a Man Adaları Belgeleriyle İlgili Tazminat Ödeyecek
DOLAR UÇUŞA GEÇTİ...
YENİ BAŞKAN YENİ YÖNETİMİ İLE İLK TOPLANTISINI YAPTI.
ANTALYA YENİ YAPI DENETİMLER BİRLİĞİ BAŞKANINI SEÇTİ.
Milli eğitim Bakanlığı ve tarım bakanlığı göstermelik...
ÇİĞ KÖFTEYİ DAHA ÇOK KADINLAR TERCİH EDİYOR
KONYAALTI SAHİLİ İHALEYE ÇIKIYOR.
TAKSİTLİ EV ALIMLARINA DİKKAT
Kara Kuvvetleri Kom. Uzman Erbaş Alım İlanı 2018
Kimler Başvurabilir, Başvuru Koşulları Nelerdir?
Ak Parti Antalya İl Başkan Adayı Av. İbrahim Ethem Taş oldu.
DOĞRU YOL PARTİSİ İzmir de Aygül HORASAN,a Emanet
Meslaktaşımız ve büyüğümüz Haluk ÜNCEL abimizi kaybettik.
Her bir aileye 300 tane damızlık koyun vereceğiz.
DİKKAT BU FİRMALAR SAHTE ZEYTİNYAĞI SATIYOR..
VALİLİK SORUŞTURMA İZNİ VERMEDİ İDDİASI...
Vatandaşa uyarı !!!
Manavgat'ta evinin önündeki kaldırım sökülen vatandaş, koyduğu tabela ile işin muhatabını arıyor.
TERÖR ÖRGÜTLERİ YARDIM FONLARINA SIZMIŞ OLABİLİR
Türkiye'de ilk: Bitcoin gasp operasyonu!
Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği Başkanlığı'na Menderes Türel seçildi.
Makro, konkordato talebinde bulundu
Menderes Türel: İstifa etmem için Erdoğan'ın iması bile yeter
Saatler son dakika ileri mi geri mi alındı? Türkiye şu an saat kaç? Telefon saat ayarı
Aşık Veysel'in 123.yaş gününde, Google'dan sürpriz tema!
son dakika Melih Gökçek istifa tarihini verdi
Son dakika... Bursa Belediye Başkanı Recep Altepe istifa etti
Aytun Çıray twitter son dakika istifa açıklaması!
YGS LYS yerine gelen YKS 2017 ne zaman?
Osman Kavala kimdir nereli neden sorgulanıyor
Sümerlerden çalmadı valla da billa da uzaylılardan elde ettik.
Çakarlı araçların geçiş üstünlükleri iptal edildi.
Tek isteği anne olmaktı
Dolar euro satış kuru kaç TL? 16 Ekim Kapalıçarşı Altın fiyatları çeyrek ne kadar?
Taşeron işçi son dakika haberleri
Asgari Ücrete vergi düşüşü mü geliyor?
Ankara'da bir otelde vedalaştı. Masalarda veda konuşmaları yapıldığı bildirildi.
Motorlu Taşıt Vergi zammı 2018 belli oldu!
Savcıyı Vuran Polis Memuru ve Eşi Tutuklandı!
Antalya'da Cumhuriyet Savcısına silahlı saldırı.
Bu iş yerleri eleman arıyor! Tam 142 bin kişi İŞ KUR'da!
Melih Gökçek son dakika haberleri! Melih Gökçek istifa edecek mi?
Atama ve Nakil Yönetmeliğinde Değişiklik
İŞTE OPERASYON YAPILAN İL VE İLÇE BELEDİYELER.
Mahalle muhtarı, arkadaşını tabancayla öldürdü
Tütüncü kreşte aşure dağıttı
Kepezliler yaz-kış yüzebilecek
Kepez’le Serik karşılaşıyor
Özel çocuklara forma
Muratpaşa’dan kantin denetimi
Yaşlı Evlerinde yeni dönem başladı
Ebru Türel Gençlik Meclisi’ne konuk oldu
Yalçı yolu önce genişletildi sonra asfaltlandı
Ebru Türel’den Mavi Ev’e ziyaret
Akp’de Kongreler Ertelendi
Miniklerden sevimli dostlara ziyaret
Başkan Türel’den personeline aşure ikramı
Türel: “30 bin kişilik Antalya Cami inşaatı başladı”
Çıralı yolunda konforlu ulaşım
Başkan Böcek, Muharrem ayında lokma dağıttı
Başkan Böcek’ten minik öğrencilere ziyaret
Başkan Böcek; ‘Rehabilitasyon merkezimiz örnek gösteriliyor’
AKBEM kurslarına yoğun ilgi
Side Antik Tiyatrosu’nda müzik dinletisi
Büyükşehir Belediyesi Alanya’ya 30 dönümlük park yapacak
ABD'de konsere silahlı saldırı!
3’üncü etap raylı sisteme Başbakan onayı
Hız ve aksiyon yarışı nefes kesti
Frida Kahlo’nun fotoğrafları ziyarete açıldı
ATSO Başkanı Çetin: "Orta gelir grubuna ek vergilerle daha fazla yüklenilmemeli."
50'ye yakın muhtar icraya verildi
Başbakan Yıldırım TEOG'un yerine getirilecek sistemi açıkladı
Kadınlar Plajı doldu taştı
ANTALYA FİLM FORUM’UN FİNALİSTLERİ BELLİ OLDU
Kadın Çiftçiler Döşemealtı etabı yapıldı
Vatandaş Irak referandumu için ne diyor
Türel bisikletçilerle pedal çevirdi
Eski AKP’li, cumhurbaşkanlığına adaylığını açıkladı
CHP’nin İstanbul adayı belli oldu!
Referandum Zaferini İlan Eden Barzani'den Türkiye'ye Özel Teşekkür
Erdoğan'dan Kuzey Irak'a: Senin bağımsızlığını kim kabul edecek?
Meksika Sineması Antalya’da
Bağdat yönetiminden referandum kararı
Türel: ‘Turistler Ulu Cami’yi görmek için sıraya girecek’
Serik Kongre ve Kültür Merkezi Projesi hazır
KARARNAME İLE SEÇİM ERTELENDİ.
Erdoğan - Trump görüşmesi: "Ülkelerimiz hiç olmadığı kadar yakın"
İlaçlama personeline eğlenceli eğitim
Büyükşehir’den Antalya tarihine büyük katkı
Esnaftan Türel’e teşekkür plaketi
Engelli Mola Evleri hayata geçiyor
Sedir Mahallesi Spor Kompleksi temeli 22 Eylül’de atılıyor
Kadın Çiftçiler Manavgat etabı yapıldı
Spora Duş etkisi yapan iş adamı Cem BAŞARAN
ULUSLARARASI BARIŞ FEDERASYONU GENEL SEKRETERİ
Gloria Hotels &Resorts Otele yıldız yağıyor.
NİCE BAYRAMLARDA BULUŞMAK ÜZERE İYİ BAYRAMLAR
BÜYÜK ZAFERİN 95.YILI KUTLU OLSUN
Taşeron işçi haberlerinde en son durum nedir?
Kaptan hatası ARAMA 1’de büyük hasar açtı
Mavi Ev’e büyük ödül
Başkan Türel 24 Temmuz Basın Bayramı Mesajı
Antalya Film Festivali’nin ikinci tanıtım toplantısı İstanbul’da yapıldı
Antalya Film Festivali’nde tek yarışma düzenlenecek
Kızıltoprak Sağlık Merkezi’nde sona doğru
Korkuteli’de grup yolları asfaltlandı
Engelliler artık denize uzaktan bakmayacak
Manavgat Ulukapı’ya kaymak gibi yol
Kaleiçi’nde büyük değişim
Mahmutseydi’de sıcak asfalt sevinci
Antalya demokrasi ve milli birlik için tek vücut oldu
Antalya’da on binler demokrasi nöbetinde buluştu
15 Temmuz şehitlerinin ismi hatıra ormanıyla yaşatılıyor
Tünektepe Projesi’ne Meclis’ten onay
Varna Belediye Başkanı’ndan Başkan Türel’e ziyaret
15 Temmuz ihanetini unutmayacağız..
15 TEMMUZ ŞEHİTLERİNİ ANMA, DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ MESAJI
Temmuz ayı devam meclisi toplantısı internet sitemizden ve akıllı telefonlardan 14:30 'da canlı yayında
Başkan Türel Mehmet’e verdiği sözü tuttu
Aslan ve Papağan balıkları Deniz Biyolojisi Müzesi’nde
Başkan Türel muhtarları dinledi
Büyükşehir Belediyesi ilçelere modern mezbahalar yapıyor
Korkuteli’nde susuz mahalle kalmıyor
Büyükşehir Belediyesi ilçelere modern mezbahalar yapıyor
Turizme can suyu
Büyükşehir’den engellilere ücretsiz yaz okulu
Hacıveliler yolu sıcak asfaltla buluşuyor
Gümüşkavak yolu asfaltlanıyor
15 Temmuz etkinlikleri İHA fotoğraf sergisi ile başladı
Temmuz ayı meclisi toplantısı internet sitemizden ve akıllı telefonlardan 14:00 'da canlı yayında
ULUSLARARASI BARIŞ VE DOSTLUK FEDERASYONU GENEL BAŞKANI Av.Mehmet ALİ CANLI
ULUSLARARASI BARIŞ VE DOSTLUK FEDERASYONU
15 Temmuz gecesi Türk gençliği çok büyük bir direniş gösterdi.
Başkan Türel: “Şırnak’ta bulunmamız önemli bir işaret fişeğidir”
Ortaköy ve Karacaören asfalta kavuşuyor
Korkuteli’nde 2 bin dönüm arazi su ile buluşuyor
DYP Genel Başkanı Adalet Yürüyüşüne Katıldı...
Güçlüköy’e ‘Köy Konağı’
ASAT’ın yağmur suyu seferberliği sürüyor
Hobi Bahçeleri’nde sona doğru
Gedevet Yayla yoluna sıcak asfalt
Büyükşehir’den okullara spor malzemesi yardımı
Cevdet Dönmez Adalet Yürüyüşünde...
Alanya 26 Saattir Alevlere Teslim
Büyükşehir’den minik Eylül’e destek
Büyükşehirden engelsiz hizmet
ASAT Gazipaşa’ya iyi geldi
Finike’de sinekle mücadele sürüyor
Feyzioğlu, Akşener'in partisinde yer alacak mı??
TSK Türkiye son dakika Afrin operasyonu..
Başkan Türel Finike Festivali’nde
Serik ve Gazipaşa’da asfalt çalışması
Spor ve sanat etkinlikleri ‘Engelli Yaz Okulu’nda
Memur maaşları Temmuz 2017 kaç TL en düşük memur maaşı ne kadar zam oranları
2. ULUSLARARASI YOGA KOREOGRAFİ ŞAMPİYONASI ANTALYA DA YAPILDI...
Hüseyin dede çadırda yaşamaktan kurtuldu
Düden Katlı Kavşak çalışmaları hızla ilerliyor
Berkay’dan muhteşem konser
AK Parti Milletvekilline suikast hazırlığında olan 4 PKK'lı terörist yakalandı..
Yaz Spor Okulları” 31 branşta açılıyor.
Rusya: ABD, kimyasal saldırı mesajları kullanarak Suriye'ye askeri saldırı için zemin hazırlıyor
DENİZ KARATAŞ,IN BAYRAM MESAJI
Büyükşehir Belediyesi 3 akaryakıt istasyonunu satıyor...
MENDERES TÜREL ,İN BAYRAM MESAJI
Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun
ZULÜME BASKIYA ARTIK YETER !
Büyükşehir’den şeker gibi bayram
Tünektepe yeni sezona hazır
Finike’ye 172 milyonluk yatırım
Korkuteli alt yapısına 3 yılda 75 milyonluk yatırım
Oba Tosmur Sahil Yolu ilgi odağı oldu
Ramazan etkinliklerinde aşıklar atıştı
Bu Akşam Kadir Gecesi
Beykonak Sahil Projesi Kumluca’ya çok yakışacak
Türel: “Hizmet açığını kapattık vizyon projelere başladık”
Türel Gönül Aldı
Ramazan Şenliklerinde Karadeniz Fırtınası
AB Destekli Gönüllü İtfaiyeler Yetişecek
30 Bin Yabancı Aboneye Ulaştık..
Son dakika: Ankara'da iş merkezinde patlama
Katar krizinin merkezinde rekabet yatıyor
Kaçaklar Gaybubet evlerinde saklanıyor
Alanya’ya 600 milyonluk yatırım
AKBEM yaz dönemi kayıtları başladı
Tarihi eserler gün yüzüne çıkacak
Eğitim gerçekten sadece eğitimcilerin işi midir?”
Kanada Büyükelçisi Cooter’dan Başkan Vekili Afşar’a ziyaret
Miami ile kardeş olduk
Antalya'lılar Dikkat
Büyükşehir’den Modern Sergi Alanı
Hukukçu ve Siyasetçi SN Cengizhan Gököz Stüdyomuzu Ziyaret Etti
Ulusal Gazeteler