Haber Detayı
06 Temmuz 2017 - Perşembe 14:38 Bu haber 469 kez okundu
 
Başkan Türel: “Şırnak’ta bulunmamız önemli bir işaret fişeğidir”
Şırnak’ı ziyaret eden Antalya heyeti Şırnak halkının mükemmel ev sahipliğinde unutulmaz bir gün geçirdi
Haberi


Antalya’dan 180 kişilik bir heyetle Şırnak’ı ziyaret eden Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, “Bizim burada bulunmamız önemli bir işaret fişeğidir. Bu milletin birliği beraberliğini pekiştirmek içindir. Bu meseleleri siyasallaştıranlar yanlış yoldan gidiyorlar. Bu milletin bir tek siyaseti vardır, milletin birliği ve beraberliğidir” dedi.

Gönül Köprüsü Projesi kapsamında Antalya’nın yardım elini uzattığı kardeş şehir Şırnak’a 180 kişilik bir heyetle çıkarma yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Şırnaklıların sevgi seliyle karşılandı. Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, AK Parti Antalya Milletvekili Gökçen Özdoğan Enç, AK Parti İl Başkanı Rıza Sümer, ilçe belediye başkanları, esnaf temsilcileri, STK temsilcileri, belediye bürokratları ve gazetecilerin yer aldığı Antalya heyeti, Şırnak halkının mükemmel ev sahipliğinde unutulmaz bir gün geçirdi. Gün boyu vatandaşlarla bir araya gelen, esnafı ziyaret eden, ASAT’ın gerçekleştireceği içme suyu yatırımının temelini atan Başkan Türel ve Antalya heyeti, Şırnak’la kurulan kardeşlik bağlarını daha da güçlendiren ziyaretin son durağı olan Cizre ilçesinde, basın toplantısı düzenleyerek soruları yanıtladı. 
ÖNEMLİ OLAN KARDEŞLİK BAĞI 
Türel toplantında şöyle konuştu: “Şırnak’ı ilk defa gören arkadaşlarımız olduğunu biliyorum. Buraları gördüğümüzde Türkiye’de bu ülkenin birliği ve beraberliği için verilen mücadelenin ne kadar büyük bir fedakarlık ve meşakkat istediğini daha iyi anlıyorsunuzdur. Ben doğuya milletvekilliğim döneminde, daha sonra belediye başkanlığım döneminde defalarca geldim. Hükümetimizin ve genel merkezimizin, partimizin ortaya koymuş olduğu gönül köprüsü projesi kapsamında biz Şırnak’la kardeş şehir ilişkisi içerisinde olduk. Buraya, şahit oldunuz, birçok yatırımı yapmaya çalışıyoruz. Bu yatırımların miktarları çok önem arz etmiyor. Büyükşehir Belediyesi buraya 15 milyonluk yatırım yapmış, 115 milyonluk yatırım yapmış, 5 milyonluk yatırım yapmış bunların inanın hiçbirinin önemi yok. Bunların bu aradaki dostluk köprülerinin kurulmasına vesile olması açısından büyük önemi var. Biz bugün bu hizmetlerle böyle bir kardeş şehir bağı oluşturmasaydık bugün o esnafla bir araya geldiğimizdeki muhteşem manzaralar, STK’larla bir araya geldiğimizde o çok yakın ilgileri belki söz konusu olmayabilirdi.”
BİRLİK BERABERLİK HAİNLERİN OYUNLARINI BOZDU
Dış güçlerin yüzyıllardır Türkiye’yi toplumun sinir uçlarına dokunmak suretiyle bölmeye, parçalamaya çalıştığına dikkati çeken Türel, şunları söyledi: “Bizim zenginliklerimizi hep bir ayrılık meselesi gibi göstermişler. O yüzden Sayın Cumhurbaşkanımız, 14 Ağustos 2001’de Afyonkarahisar’dan yola çıkıyorken dinsel, mezhepsel ve bölgesel ayrımcılığı kesinlikle reddediyoruz diyerek yola çıkmıştır. Bunlar Türkiye’nin sadece Cumhuriyet döneminin sorunları değildir. Osmanlı, Selçuklu belki daha öncesine kadar gidiyor. Ama bu milletin birliği ve beraberliği bütün bu hainlerin oyunlarını bozmuş. Bu devleti ayakta tutan, bu büyük millettir. 15 Temmuz akşamında Cizre Köprüsü’nden asker kılığına girmiş 600 FETÖ’cüye köprüyü dar eden Şırnaklılar, Cizreliler bu milletin beraberliğini 1 sene önce Kürt’üyle Türk’üyle Laz’ıyla Çerkez’iyle o akşam da teyit etmiştir.”

ETLE TIRNAK GİBİYİZ
Millet içerisinde Türk- Kürt ayrışmasının hiçbir zaman olmadığını vurgulayan Başkan Menderes Türel, “Biz etle tırnak gibiyiz. Bu bizim aslında en büyük gücümüz. Bu ayrılıkları biz zenginlik olarak görüyorken birileri bölme, parçalama senaryolarıyla ve tabi ki dizginleri dışarda tutanların ortaya koyduğu senaryolarla hep ayağımıza prangalar vurmak istemişler. Mesele bu kadar basit. Ama işte görüyorsunuz bugün terörle mücadele çok güçlü bir şekilde veriliyor. Bugün görüyorsunuz Şırnak’ta 16 Nisan referandumunda yüzde 46’lık bir netice çıkıyor arkadaşlar; Evet.  Bu çok önemli bir mesaj. Bu Sayın Cumhurbaşkanımızın, Sayın Genel Başkanımızın ortaya koyduğu politikaların zamanla artık toplumsal teyidini ifade ediyor. Bizim Şırnak’taki oyumuz yüzde 13’tü. Şimdi yüzde 46 evet çıkıyor” diye konuştu. 
TERÖR ÖRGÜTÜNE SEMPATİ AZALDI
Terörü dünyada yok etmiş hiçbir ülke olmadığının altını çizen Türel, şu değerlendirmelerde bulundu: “Kimse terörü sıfırlayamaz. Kimse de sıfırlayamamış. Ama terörü minimize edebilirsiniz. Terörü, teröristi yalnızlaştırabilirsiniz, radikalleştirebilirsiniz. Terörün aslında tek çözümü bu. Bunun anahtarı toplumsal mutabakatı sağlamak. AK Parti 16 senedir buna uğraşıyor. Çözüm süreci ile uğraştı. Şimdi terörle güçlü mücadele ile uğraşıyor. Ama bugün geldiğimiz noktada artık anketlerde görüyoruz ki terör örgütü dağa gönderecek gençleri artık buralarda bulmakta zorlanıyor. Bunu haberlerde okuyoruz, istihbarat raporlarında görüyoruz. Anketlerde de artık terör örgütüne Kürt halkının geçmişteki sempatisi yüzde 75’lerde iken bugün tersine dönmüş artık yüzde 25’lere düşmüş. Terör örgütünün artık halk nezdindeki sempatisinin azalması çok iyi bir noktaya gittiğimizi gösteriyor. Dolayısıyla bizim burada kurmaya çalıştığımız kardeş şehir ilişkisi Şırnak’ın su sorununu çözmeye çalışmaktan ibaret bir ilişki değil.  Bu vesile ile dostluğu güçlendirmek, kardeşliği pekiştirmek, birlik beraberliği ortaya koymak.”
MİLLETİN SİYASETİ BİRLİK BERABERLİK
Milletin büyüklüğünün, milli beraberliğinin en büyük göstergesinin Çanakkale Şehitliği olduğunu belirten Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, şunları aktardı: “Her yıl binlerce, Antalyalı hemşerilerimizi Çanakkale Şehitliği’ne götürürüm. O bir turistik geziden ibaret bir gezi değildir. İmkanım olsa 80 milyonu Çanakkale Şehitliği’ne götürürüm. Oraya gittiğinizde görecekseniz; Kürt Mehmet de orada yatıyor, Türk Hasan da orada yatıyor. Laz Temel de orada yatıyor, Çerkez Ethem de orada yatıyor. Ben o yüzden, gittim oraya ve Avrupa’nın en büyük Türk Bayrağı’nı çektim ilk dönemimde. 2 ton ağırlığındadır, bayrak ebadı aşağı yukarı 140 metreye 80 metredir, gönderin yüksekliği de neredeyse 70 metreyi bulur. Altında da yazar Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin şehitlerimize armağanıdır diye. Bunlar böyle hadi gidelim oraya bir bayrak dikelim düşüncesinden ibaret şeyler değildir. Bunlar işaret fişeğidir. Bugün bizim burada bulunmamız önemli bir işaret fişeğidir. Bu milletin birliği beraberliğini pekiştirmek içindir. Bu meseleleri siyasallaştıranlar yanlış yoldan gidiyorlar. Bu milletin bir tek siyaseti vardır. Bu milletin birliği ve beraberliği. Buna gayret edenler iyi tespit etmeliyiz. O zaman bu ülkenin geleceğine seçmen olarak da katkı sağlıyoruz. Ben bunu AK Partili birisi olarak söylemiyorum. Ben bunu memleketini seven birisi olarak söylüyorum. Ve bu felsefeyi AK Parti taşıdığı için de onurla partimde siyaset yapıyorum.”
ŞIRNAK’A DA MOSTAR’A DA YATIRIM
Başkan Türel, Büyükşehir Belediyesi’nin Şırnak’a ne kadar yatırım yapacağının sorulması üzerine, “Gücümüz ne kadarsa o kadar yaparız. Biz bugün 15 milyonun üzerinde bir yatırım yapmışız. Şırnak’la kardeş olduğumuzda acaba 3-5 milyon bir şey yapabilir miyiz diyorduk. Bakın burada bulunmamız bir işaret fişeğidir dedim. Biz sadece Şırnak’a yatırım yapmıyoruz. Biz Mostar’a da bir Antalya öğrenci yurdu inşa ediyoruz. Kaba inşaatı bitmek üzere. İnşallah orada da hep birlikte açılışa gideriz. Ben 1 ay sonra Kosova’da olacağım. Oradaki ecdat yadigarı torunlarımızın yüz tane çocuğumuzun sünnet törenine katılacağım ve sünnetlerini ben yaptıracağım inşallah. 
Bizim bugün Şırnak’ta yaptıklarımızla, Mostar’da yaptıklarımızın arasında hiçbir fark yoktur. Kosova’da 1 ay sonra çocuklarımızı sünnet ettirmenin Şırnak’ta Mostar’la yaptıklarımızla hiçbir farkı yoktur. Bunu idrak ettiğinde bu millet o zaman bütün sorunlarını çözer” diye konuştu.
NE DİYORLARSA DESİNLER
 Türel, “Antalya’mızın parasını Ağrı’da harcıyorlar” propagandası yapanlar var. Bu Antalya’nın size olan düşüncesinde etkili olabilir mi? Siz bu eleştirilere ne diyorsunuz? şeklindeki soruyu şöyle yanıtladı: “Biz bunları insanlık için yapıyoruz. Daha önce de ifade ettim, belediye hizmetinin olduğu yerde siyaset olmaz. Ben buraya siyaset yapmaya gelmedim. Kardeşliğimizi pekiştirmeye geldim. Hala bunun arkasından siyaset üretmeye çalışanlar, yanlış yoldalar. Ne diyorlarsa desinler. Ben Mostar’a yurt yaptığımda farklı kesimler onun üzerinden siyaset yapıyor, Şırnak’a içme suyu problemini çözdüğümde farklı kesimler onun üzerinden siyaset yapıyor. Yapan yine Menderes Türel. Ben bu milletin bekası için çalışıyorum. Yaptığım işlerin hiçbirinde de siyasi hesap yapmadım. Arkadaşlar huzur ve barış olmazsa Antalya da olmaz. Şırnak da olmaz. Güvenlik olmazsa İstanbul da olmaz, Ankara da olmaz, Van da olmaz, Edirne de olmaz. At gözlükleriyle bakıp  ‘Antalya’nın parası ile Antalya’da yatırım yap’ dersek yarın huzur güvenlik olmazsa nasıl yapacağız o yatırımları Antalya’da? Biz bu huzur, güvenlik, birlik, beraberlik, kardeşlik için bunları yapacağız ki Antalya’da da hizmetlerimizi daha güçlü şekilde yapalım. “

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Cizrespor’u da ziyaret etti. Cizrespor yönetimi Başkan Türel’e isminin yazılı olduğu 07 numaralı formayı hediye etti.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Başkan, Türel:, “Şırnak’ta, bulunmamız, önemli, bir, işaret, fişeğidir”,
Haber Videosu
Yorumlar
Diğer Haberler
BÖCEK BU SORULARA CEVAP VEREBİLECEK Mİ?
Çavuşoğlu ve Sayın Soylu'ya şirinlik yapma adına ister istemez takla atmaya başladınız
DOĞRUYOL PARTİSİ YENİ LOGOSU İLE MEYDANLARA İNMEYE HAZIRLANIYOR..
AKP iktidarının yoğun baskıları sonucu YSK eliyle yapılan bir darbeyle, 31 Mart seçimlerinin yenilenmesi kararı çıkmıştı.
Bundan tam yüz yıl önce başlamıştı sarı saçlı mavi gözlü adamın hayali ,
KURTULUŞUMUZUN 100. YILI KUTLU OLSUN. NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE !
MİLLETİMİZİN 14 MAYIS DEMOKRASİ BAYRAMINI VE ÇİFTÇİ KUTLUYORUZ.
AF TEKLİFİ ADALET KOMİSYONU'NA GÖNDERİLDİ.
Doğruyol partisi Antalya il Başkanlığı 23 nisan Egemenlik ve çocuk bayramında
Antalya elazığlılar Derneği yeni Başkanını seçti.
Türkiyenin önde gelen ilaç sektörü firması TK İlaç
Antalya’da çoban ateşi...
Semih ESEN ,KARA BULUT ve ÇAKMAKLAR ailesi ile kahvaltıda bir araya geldi.
Kırcamili komşularımızın tapularını bir an önce vermeye davet ediyoruz.
HALK BANKASINDAN UCUZ DOLAR ALIMINA AÇIKLAMA..
Ümit UYSALA Rusya dan Sertifika Turizm Geliştirme Komitesi(World Lıst Tourıst Attractıon)
Bayram Tatili 9 gün ..
maliye ve hazine bakanlığı son gün 27 ağustos..
BU KAZA DEĞİL !!! 10 ÖLÜ 73 YARALI
Adaletin siyasallaştığı bir ortamda haksız yere yapılan bu gözaltıları
Memur ve emeklinin Temmuz 2018 zam oranı belli oldu.
PATATES SOĞAN 5 LİRA BÖYLE GİDERSE YAKINDA AÇ KALACAĞIZ...
İYİ PARTİ KURULDU TÜRKİYE'DE TAŞLAR YERİNDEN OYNADI.
CHP ANTALYA 3.SIRA MİLLETVEKİLİ ADAYI RAFET ZEYBEK
Özgür KARAGÖZ,ün iftar yemegine katılım büyük oldu.
Kılıçdaroğlu, Erdoğan'a Man Adaları Belgeleriyle İlgili Tazminat Ödeyecek
DOLAR UÇUŞA GEÇTİ...
YENİ BAŞKAN YENİ YÖNETİMİ İLE İLK TOPLANTISINI YAPTI.
ANTALYA YENİ YAPI DENETİMLER BİRLİĞİ BAŞKANINI SEÇTİ.
Milli eğitim Bakanlığı ve tarım bakanlığı göstermelik...
ÇİĞ KÖFTEYİ DAHA ÇOK KADINLAR TERCİH EDİYOR
KONYAALTI SAHİLİ İHALEYE ÇIKIYOR.
TAKSİTLİ EV ALIMLARINA DİKKAT
Kara Kuvvetleri Kom. Uzman Erbaş Alım İlanı 2018
Kimler Başvurabilir, Başvuru Koşulları Nelerdir?
Ak Parti Antalya İl Başkan Adayı Av. İbrahim Ethem Taş oldu.
DOĞRU YOL PARTİSİ İzmir de Aygül HORASAN,a Emanet
Meslaktaşımız ve büyüğümüz Haluk ÜNCEL abimizi kaybettik.
Her bir aileye 300 tane damızlık koyun vereceğiz.
DİKKAT BU FİRMALAR SAHTE ZEYTİNYAĞI SATIYOR..
VALİLİK SORUŞTURMA İZNİ VERMEDİ İDDİASI...
Vatandaşa uyarı !!!
Manavgat'ta evinin önündeki kaldırım sökülen vatandaş, koyduğu tabela ile işin muhatabını arıyor.
TERÖR ÖRGÜTLERİ YARDIM FONLARINA SIZMIŞ OLABİLİR
Türkiye'de ilk: Bitcoin gasp operasyonu!
Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği Başkanlığı'na Menderes Türel seçildi.
Makro, konkordato talebinde bulundu
Menderes Türel: İstifa etmem için Erdoğan'ın iması bile yeter
Saatler son dakika ileri mi geri mi alındı? Türkiye şu an saat kaç? Telefon saat ayarı
Aşık Veysel'in 123.yaş gününde, Google'dan sürpriz tema!
son dakika Melih Gökçek istifa tarihini verdi
Son dakika... Bursa Belediye Başkanı Recep Altepe istifa etti
Aytun Çıray twitter son dakika istifa açıklaması!
YGS LYS yerine gelen YKS 2017 ne zaman?
Osman Kavala kimdir nereli neden sorgulanıyor
Sümerlerden çalmadı valla da billa da uzaylılardan elde ettik.
Çakarlı araçların geçiş üstünlükleri iptal edildi.
Tek isteği anne olmaktı
Dolar euro satış kuru kaç TL? 16 Ekim Kapalıçarşı Altın fiyatları çeyrek ne kadar?
Taşeron işçi son dakika haberleri
Asgari Ücrete vergi düşüşü mü geliyor?
Ankara'da bir otelde vedalaştı. Masalarda veda konuşmaları yapıldığı bildirildi.
Motorlu Taşıt Vergi zammı 2018 belli oldu!
Savcıyı Vuran Polis Memuru ve Eşi Tutuklandı!
Antalya'da Cumhuriyet Savcısına silahlı saldırı.
Bu iş yerleri eleman arıyor! Tam 142 bin kişi İŞ KUR'da!
Melih Gökçek son dakika haberleri! Melih Gökçek istifa edecek mi?
Atama ve Nakil Yönetmeliğinde Değişiklik
İŞTE OPERASYON YAPILAN İL VE İLÇE BELEDİYELER.
Mahalle muhtarı, arkadaşını tabancayla öldürdü
Tütüncü kreşte aşure dağıttı
Kepezliler yaz-kış yüzebilecek
Kepez’le Serik karşılaşıyor
Özel çocuklara forma
Muratpaşa’dan kantin denetimi
Yaşlı Evlerinde yeni dönem başladı
Ebru Türel Gençlik Meclisi’ne konuk oldu
Yalçı yolu önce genişletildi sonra asfaltlandı
Ebru Türel’den Mavi Ev’e ziyaret
Akp’de Kongreler Ertelendi
Miniklerden sevimli dostlara ziyaret
Başkan Türel’den personeline aşure ikramı
Türel: “30 bin kişilik Antalya Cami inşaatı başladı”
Çıralı yolunda konforlu ulaşım
Başkan Böcek, Muharrem ayında lokma dağıttı
Başkan Böcek’ten minik öğrencilere ziyaret
Başkan Böcek; ‘Rehabilitasyon merkezimiz örnek gösteriliyor’
AKBEM kurslarına yoğun ilgi
Side Antik Tiyatrosu’nda müzik dinletisi
Büyükşehir Belediyesi Alanya’ya 30 dönümlük park yapacak
ABD'de konsere silahlı saldırı!
3’üncü etap raylı sisteme Başbakan onayı
Hız ve aksiyon yarışı nefes kesti
Frida Kahlo’nun fotoğrafları ziyarete açıldı
ATSO Başkanı Çetin: "Orta gelir grubuna ek vergilerle daha fazla yüklenilmemeli."
50'ye yakın muhtar icraya verildi
Başbakan Yıldırım TEOG'un yerine getirilecek sistemi açıkladı
Kadınlar Plajı doldu taştı
ANTALYA FİLM FORUM’UN FİNALİSTLERİ BELLİ OLDU
Kadın Çiftçiler Döşemealtı etabı yapıldı
Vatandaş Irak referandumu için ne diyor
Türel bisikletçilerle pedal çevirdi
Eski AKP’li, cumhurbaşkanlığına adaylığını açıkladı
CHP’nin İstanbul adayı belli oldu!
Referandum Zaferini İlan Eden Barzani'den Türkiye'ye Özel Teşekkür
Erdoğan'dan Kuzey Irak'a: Senin bağımsızlığını kim kabul edecek?
Meksika Sineması Antalya’da
Bağdat yönetiminden referandum kararı
Türel: ‘Turistler Ulu Cami’yi görmek için sıraya girecek’
Serik Kongre ve Kültür Merkezi Projesi hazır
KARARNAME İLE SEÇİM ERTELENDİ.
Erdoğan - Trump görüşmesi: "Ülkelerimiz hiç olmadığı kadar yakın"
İlaçlama personeline eğlenceli eğitim
Büyükşehir’den Antalya tarihine büyük katkı
Esnaftan Türel’e teşekkür plaketi
Engelli Mola Evleri hayata geçiyor
Sedir Mahallesi Spor Kompleksi temeli 22 Eylül’de atılıyor
Kadın Çiftçiler Manavgat etabı yapıldı
Spora Duş etkisi yapan iş adamı Cem BAŞARAN
ULUSLARARASI BARIŞ FEDERASYONU GENEL SEKRETERİ
Gloria Hotels &Resorts Otele yıldız yağıyor.
NİCE BAYRAMLARDA BULUŞMAK ÜZERE İYİ BAYRAMLAR
BÜYÜK ZAFERİN 95.YILI KUTLU OLSUN
Taşeron işçi haberlerinde en son durum nedir?
Kaptan hatası ARAMA 1’de büyük hasar açtı
Mavi Ev’e büyük ödül
Başkan Türel 24 Temmuz Basın Bayramı Mesajı
Antalya Film Festivali’nin ikinci tanıtım toplantısı İstanbul’da yapıldı
Antalya Film Festivali’nde tek yarışma düzenlenecek
Kızıltoprak Sağlık Merkezi’nde sona doğru
Korkuteli’de grup yolları asfaltlandı
Engelliler artık denize uzaktan bakmayacak
Manavgat Ulukapı’ya kaymak gibi yol
Kaleiçi’nde büyük değişim
Mahmutseydi’de sıcak asfalt sevinci
Antalya demokrasi ve milli birlik için tek vücut oldu
Antalya’da on binler demokrasi nöbetinde buluştu
15 Temmuz şehitlerinin ismi hatıra ormanıyla yaşatılıyor
Tünektepe Projesi’ne Meclis’ten onay
Varna Belediye Başkanı’ndan Başkan Türel’e ziyaret
15 Temmuz ihanetini unutmayacağız..
15 TEMMUZ ŞEHİTLERİNİ ANMA, DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ MESAJI
Temmuz ayı devam meclisi toplantısı internet sitemizden ve akıllı telefonlardan 14:30 'da canlı yayında
Başkan Türel Mehmet’e verdiği sözü tuttu
Aslan ve Papağan balıkları Deniz Biyolojisi Müzesi’nde
Başkan Türel muhtarları dinledi
Büyükşehir Belediyesi ilçelere modern mezbahalar yapıyor
Korkuteli’nde susuz mahalle kalmıyor
Büyükşehir Belediyesi ilçelere modern mezbahalar yapıyor
Turizme can suyu
Büyükşehir’den engellilere ücretsiz yaz okulu
Hacıveliler yolu sıcak asfaltla buluşuyor
Gümüşkavak yolu asfaltlanıyor
15 Temmuz etkinlikleri İHA fotoğraf sergisi ile başladı
Temmuz ayı meclisi toplantısı internet sitemizden ve akıllı telefonlardan 14:00 'da canlı yayında
ULUSLARARASI BARIŞ VE DOSTLUK FEDERASYONU GENEL BAŞKANI Av.Mehmet ALİ CANLI
ULUSLARARASI BARIŞ VE DOSTLUK FEDERASYONU
15 Temmuz gecesi Türk gençliği çok büyük bir direniş gösterdi.
Ortaköy ve Karacaören asfalta kavuşuyor
Korkuteli’nde 2 bin dönüm arazi su ile buluşuyor
DYP Genel Başkanı Adalet Yürüyüşüne Katıldı...
Güçlüköy’e ‘Köy Konağı’
ASAT’ın yağmur suyu seferberliği sürüyor
Hobi Bahçeleri’nde sona doğru
Gedevet Yayla yoluna sıcak asfalt
Büyükşehir’den okullara spor malzemesi yardımı
Cevdet Dönmez Adalet Yürüyüşünde...
Alanya 26 Saattir Alevlere Teslim
Büyükşehir’den minik Eylül’e destek
Büyükşehirden engelsiz hizmet
ASAT Gazipaşa’ya iyi geldi
Finike’de sinekle mücadele sürüyor
Feyzioğlu, Akşener'in partisinde yer alacak mı??
TSK Türkiye son dakika Afrin operasyonu..
Başkan Türel Finike Festivali’nde
Serik ve Gazipaşa’da asfalt çalışması
Spor ve sanat etkinlikleri ‘Engelli Yaz Okulu’nda
Memur maaşları Temmuz 2017 kaç TL en düşük memur maaşı ne kadar zam oranları
2. ULUSLARARASI YOGA KOREOGRAFİ ŞAMPİYONASI ANTALYA DA YAPILDI...
Hüseyin dede çadırda yaşamaktan kurtuldu
Düden Katlı Kavşak çalışmaları hızla ilerliyor
Berkay’dan muhteşem konser
AK Parti Milletvekilline suikast hazırlığında olan 4 PKK'lı terörist yakalandı..
Yaz Spor Okulları” 31 branşta açılıyor.
Rusya: ABD, kimyasal saldırı mesajları kullanarak Suriye'ye askeri saldırı için zemin hazırlıyor
DENİZ KARATAŞ,IN BAYRAM MESAJI
Büyükşehir Belediyesi 3 akaryakıt istasyonunu satıyor...
MENDERES TÜREL ,İN BAYRAM MESAJI
Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun
ZULÜME BASKIYA ARTIK YETER !
Büyükşehir’den şeker gibi bayram
Tünektepe yeni sezona hazır
Finike’ye 172 milyonluk yatırım
Korkuteli alt yapısına 3 yılda 75 milyonluk yatırım
Oba Tosmur Sahil Yolu ilgi odağı oldu
Ramazan etkinliklerinde aşıklar atıştı
Bu Akşam Kadir Gecesi
Beykonak Sahil Projesi Kumluca’ya çok yakışacak
Türel: “Hizmet açığını kapattık vizyon projelere başladık”
Türel Gönül Aldı
Ramazan Şenliklerinde Karadeniz Fırtınası
AB Destekli Gönüllü İtfaiyeler Yetişecek
30 Bin Yabancı Aboneye Ulaştık..
Son dakika: Ankara'da iş merkezinde patlama
Katar krizinin merkezinde rekabet yatıyor
Kaçaklar Gaybubet evlerinde saklanıyor
Alanya’ya 600 milyonluk yatırım
AKBEM yaz dönemi kayıtları başladı
Tarihi eserler gün yüzüne çıkacak
Eğitim gerçekten sadece eğitimcilerin işi midir?”
Kanada Büyükelçisi Cooter’dan Başkan Vekili Afşar’a ziyaret
Miami ile kardeş olduk
Antalya'lılar Dikkat
Büyükşehir’den Modern Sergi Alanı
Hukukçu ve Siyasetçi SN Cengizhan Gököz Stüdyomuzu Ziyaret Etti
Ulusal Gazeteler