Haber Detayı
04 Kasım 2016 - Cuma 10:07 Bu haber 797 kez okundu
 
Başkan Türel Muhtarlara Projeleri Anlattı
Başkan Türel Muhtarlara Projeleri Anlattı
Gündem Haberi


Kepez ilçesindeki muhtarlarla biraraya gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, üçüncü etap raylı sistem projesine 2017 yılında başlayıp, 2 yıl içinde bitirmeyi hedeflediklerini söyledi. Türel, Antalya’ya çöpten elektrik üretecek son teknoloji bir tesis kazandıracaklarını müjdeledi.

**

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Kepez ilçesindeki muhtarların sorunlarını dinledi. Toplantıya Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, AK Parti İl Başkanı Rıza Sümer, Kepez AK Parti İlçe Başkanı Yusuf İşeri ile çok sayıda muhtar katıldı. 2014 seçimlerinden sonra Kepez’in çift kanat takarak uçuşa geçtiğini ifade eden Başkan Türel, yıllardır bekleyen imar, vakıf takası gibi birçok sorunun çözülür hale geldiğini söyledi. Antalya’nın Sayın Cumhurbaşkanı, Başbakan ve Bakanların özel ilgisi, Antalya’yı yöneten kadroların uyumlu çalışmasıyla çok şanslı bir dönem yaşadığını vurgulayan Türel, Kepez’de 22 bin mülk sahibini ilgilendiren Vakıflar ve Hazine mülkiyet takası konusunun çözüm sürecini örnek verdi.

VAKIF VE MÜLKİYET TAKASI SORUNUNDA MUTLU SON

Bu konuda iki senedir çalıştıklarını ancak bürokratik sorunlarla karşılaştıklarını anlatan Başkan Türel, “Baktık iş çözülecek gibi değil. Hakan Başkanla istişare ettik. Sayın Dışişleri Bakanımız, milletvekillerimizin desteği ile 3 hafta önce ilgili bakanlarla bir toplantı düzenledik. İşte dün Vakıflar Meclisi’nden mutlu karar çıktı. Şimdi mülkiyet takası gerçekleşiyor. 2017 senesinde bu tapular dağıtılabilir hale geliyor. Bu birlik, beraberlik ve uyum olmasa bu sorunu senelerce beklerdik, çözemezdik. İşte yüzde 0.40’dan yüzde 0.60’a emsalin yükseltilerek birçok mahallemizin imar problemlerini çözdük. Ama Antalya’ya çivi çakılmasın diyen zihniyet her zaman olduğu gibi olmaz diyor. Muhalefetteki arkadaşlar bu emsal artışını yapamazsın diyor. Bu kanuni değilmiş. Yaptık işte bal gibi de oldu. Ya bırakın bu siyasi çekişmeleri gelin milletin işini çözelim. Ama zihniyet aynı ve Kepez’in imar problemlerini çözmek için gösterdiğimiz gayretlerimize destek vermedi” diye konuştu.

VATANDAŞ NE DERSE ONU YAPIYORUZ

Aynı zihniyetin Kepez- Santral mahallelerinin imar sorununda da yıllarca vatandaşın aklını karıştırdığını ifade eden Başkan Türel, şunları aktardı: “2009’da ben bu işi çözeceğim dediğimde beni TOKİ’yi oraya sokmakla suçladılar. Ben görevden ayrıldım kendileri TOKİ’yi nasıl getiririz diye baktılar. Şimdi ne oldu 3 bin 200 hak sahibi vatandaşımızın 3 bin 142’si sözleşme imzaladı. Ve bu dönüşüme evet dedi. Oralarda birileri yine provokasyon yaptı, milletin aklını karıştırmaya çalıştı. Gittim milletime her şeyi samimiyetle anlattım. Biz de arsa tapusu verebilirdik. Vatandaşa arsa tapusunda elde edeceği kazancın üç mislisini önerdik. Kabul ettiler. Biz vatandaş ne derse onu yapıyoruz. Vatandaşla birlikte belediyeyi yönetmenin en güzel örneğini biz Antalya’da sergiliyoruz.  Referandumsa referandum. Büyük projelerimizi halka soruyoruz.  Vatandaş ne derse o.”

TÜRKİYE’YE ÖRNEK PROJE

Kepez- Santral’in Türkiye’nin en büyük kentsel dönüşüm projesi olduğunu kaydeden Türel, eski ve yeni Çevre ve Şehircilik Bakanlarının projeyi Türkiye’ye örnek gösterdiğini belirtti. Yıkımların devam ettiğini, vatandaşlara kira yardımlarını ödemeye başladıklarını anlatan Başkan Menderes Türel, “Çok güzel bir proje olacak. Alt ve üst yapısıyla, müzeleri, sosyal alanları, parkları, bahçeleri, pazarıyla bambaşka bir proje olacak.  İnşallah 2018’in sonuna doğru vatandaşlarımızı yeni mekanlarına taşırız” dedi.

ÜÇÜNCÜ ETAP RAYLI SİSTEMDE SONA GELİNDİ

Üçüncü etap raylı sistem proje çalışmalarında sona geldiklerini belirten Başkan Türel, şu bilgileri verdi: “Toplam 28 kilometre olacak hattın 25 kilometresi Kepez’den geçiyor. Üçüncü etabı 2 sene içerisinde bitireceğiz. Varsak’tan başlayacak, otogar istikametinden üniversiteye dönecek, oradan Eğitim ve Araştırma Hastanesi önünde sona erecek. Ayrıca nostalji tramvayı da Müzenin yanından Falez kavşağı üstünden üçüncü etapla birleştiriyoruz. Kepez- Santral’in içinden de bir kol geçiriyoruz. Varsak’tan bineceksiniz trene bir aktarmayla ister Işıklara, ister Havaalanına ister Uygulama Hastanesine istersen Aksu’ya EXPO’ya gideceksiniz. Antalya’nın tarihinde gördüğü en büyük yatırımlardan biri olacak. Son hazırlıkları yapılıyor, dün uzmanlarla 5 saat sadece bu projeyi çalıştık. 2017’nin Şubat- Mart aylarında ihaleyi yapıp, 2 sene içerisinde bitirmeyi hedefliyoruz. “

DÜDEN KAVŞAĞI’NDA KESİNTİSİZ ULAŞIM

Kepez katlı kavşak çalışmalarının hızla devam ettiğini aktaran Türel, “Antalya’nın en büyük kavşağı burada yapılıyor. 2 kilometre uzunluğunda bir kavşak çalışması. Tabi ki esnafımız haklı olarak şu an dertli.  Onların sayesinde bu hizmetleri yapıyoruz. Tamamladığımızda Kızılırmak’tan Varsak istikametine iki kilometreyi yerin altından ışık görmeden geçeceksiniz. Sakarya Bulvarına sola dönüş yeraltından yine ışıksız olacak. Kepez bu hizmetleri hak ediyor” dedi.

54 MİLYONLUK ALT YAPI YATIRIMI

Kepez’e 40 milyon lira yağmur suyu, 14 milyon lira kanalizasyon yatırımı yaptıklarını belirten Türel, program çerçevesinde Gazi, Esentepe, Mehmet Akif, Şelale, Erenköy, Göçerler, Sütçüler, Altınova, Sinan, Altınova Orta Mahalle, Ünsal, Varsak, Karşıyaka mahallelerinin kanalizasyon çalışmalarına gelecek yıl başlayacaklarını kaydetti.

KEPEZ ÇÖPTEN ELEKTRİK ÜRETECEK

Kızıllı’da çöpten elektrik elde edilecek son teknoloji bir çevrim tesisi yapacaklarını, 18 Kasım’da temelini Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki ile birlikte atacaklarını müjdeleyen Başkan Menderes Türel, şunları aktardı: “Eskiden en ufacık bir poyrazda vahşi depolamadan gelen kokularla Kepez’de oturamazdınız. Biz onu düzenli depolamaya dönüştürdük ama şimdi onu da yeterli görmüyoruz. Şimdi çöpten elektrik elde edeceğimiz Entegre Atık Değerlendirme Geri Dönüşüm ve Bertaraf Tesisi’nin temelini atıyoruz. Son teknoloji, Avrupa’dakilerden daha modern bir tesisi hizmete alacağız. Çöpten elektrik üreten bir Kepez, Antalya olacak.”

ANTALYA’YA YENİ BİR ÇEVREYOLU

Altınova Bulvarı’nı hizmete açtıklarını hatırlatan Türel, devamında Antalya’ya Gazi Bulvarı’na eşdeğer yeni bir çevre yolu kazandıracaklarını söyledi. Altınova yolunun Varsak indirici trafo üzerinden Korkuteli Kavşağı’na bağlanacağını anlatan Türel, “Göçerler’e kadar olan kısımda inşaata başladık. Bir taraftan mevcut yolun konforu sağlıyor, altyapısı, yağmur suyu drenajı, kanalizasyonu yapılıyor. 5 kilometreyi tamamladık. Toplamda 28-30 kilometrelik bir yol olacak. 3 kilometresini Karayolları, Korkuteli kavşağından Varsak indirici trafonun oraya viyadüklerle getiriyor. Karayolları ihalesini yaptı. Yolu tamamladığımızda Korkuteli kavşağından direkt Havaalanı kavşağına ulaşabileceksiniz” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Başkan, Türel, Muhtarlara, Projeleri, Anlattı,
Haber Videosu
Yorumlar
Diğer Haberler
Durali Kolpak Hakkında FETÖ İddaası
Alanya Toptancı Hal İnşaatı Hızla Yükseliyor
Türkiye’nin En Büyük Kentsel Dönüşüm Projesi Antalya’ya İyi Geldi
Mahmutlar Hizmet Binası Tamamlandı
‘Engelli Mola Evleri’ İçin Protokol İmzalandı
Finike Günçalı (Ernez) Ve Kaş Doğantaş Grup Yolları Yapılıyor
Döşemealtı Akkoç Mahallesi Yolu Genişliyor
Beyrebucak Camisi’ne Büyükşehir Eli Değdi
Otogar Alanı 5 Haziran’da İhale İle Satışa Çıkarılıyor
Bizimköy Terfi Merkezi Tamamlandı
Güçlüköy ve Bademli’ye kanalizasyon geliyor
Hayır Kampanyası Yapan Avrupa’ya Tepki
Başkan Türel’den Partilere Ziyaret
Asfaltsız Mahalle Kalmıyor
Afet Yönetiminde Japonya İle İşbirliği
“Alanya Trafiği Rahatlayacak”
Manavgat Malzeme Deposu Tamamlandı
Ak Köprü 17 Mart’ta Açılıyor
Susuz Mahalle Kalmıyor
Büyükşehir’den Türkiye’de Bir İlk Daha
Serik Yolları Sıcak Asfaltla Buluşuyor
Bu Yaz Rahat Edeceğiz
Ovacık Yaylasında Asfalt Hazırlığı
Antalya’nın Fethinin 810. Yıldönümü Programı
Antalya Hipodromuna Kavuşuyor
Makine İkmal Binası İnşaatı Tamamlandı
Yağmur Suyu Çalışmalarında Sona Gelindi
Serik Yolları Modernleşiyor
Yıllanmış Sorun Çözüldü
Adrasan’a Kesintisiz İçme Suyu
Verilen Sözler Tutuluyor
Kemer-Beycik Yolu Yenileniyor
Yazın Sular Kesilmeyecek
İlçelere Hızlı Hizmet İçin Dev Depolar
50 Yıllık İçme Suyu Hatları Yenileniyor
Akdeniz TV ve Ali Buldu Bilmecesi
Büyükşehir Belediyesi 21 Arsasını Satıyor
‘Gençlik Meclisi’ Kuruldu
“Dönüşüm Sorunsuz Tamamlandı”
“Antalyalıların Ayağı Yerden Kesilecek”
Şarampol’de Çalışmalar Son Sürat
AB Destekli Gönüllü İtfaiyecilik Projesi Başlıyor
Manavgat Alt Yapısına 192 Milyon Harcandı
Demre’nin Çehresi Değişecek
Muğla, Antalya’ya İyi Gelecek!
Döşemealtı, Antalya'nın Yıldızı Olacak!
“Cumhurbaşkanlığı Sistemi” Antalya’da Konuşuldu
Manavgat’ın Kalbi Türkbeleni’nde Atacak
İhtiyaç Olduğun Gençliğe Hitabe
Korkuteli’nde Asfalt Hazırlığı
“Projelerimiz Esnafı Canlandıracak”
Emine Nine Rahat Edecek
Cumhuriyet Meydanı Adına Yakışır Hale Geliyor
Yaylada Mahsur Kalan Çifti Ekipler Kurtardı
Büyükşehir'den Toplu Ulaşım Dönüşümü İçin Son Çağrı
Vali Karaloğlu’ndan Hayırlı Olsun Ziyareti
Düden Katlı Kavşak’ta Hummalı Çalışma
Alanya Bahara Hazırlanıyor
Alt Yapıya 52 Milyonluk Yatırım
Başkan Türel AGC Üyelerini Ağırladı
Büyükşehir’den Kar Seferberliği
Hava Kirliliğine Sıkı Denetim
Büyükşehir Kendi Mobilyasını Üretiyor
Finike’de Alt Yapı Seferberliği
Siirtlilerden Başkan Türel’e Ziyaret
Alanya Ulaşımına 56 Milyonluk Dev Yatırım
Müze Konseptli İlk Cadde İhaleye Çıkıyor
ASAT’tan 49 Milyonluk Yatırım
Büyükşehir’den 5 Yıldızlı Sosyal Tesis
Büyükşehir’den Sağlıksız Midye Yapanlara Operasyon
Akseki’de Karla Yoğun Mücadele
Antalya Büyükşehir Belediyesinden Şırnak’a Yardım Eli
Sporun Antalya’daki Merkezi ASFİM
Kaş’ta ASAT Farkı
Başkan Türel'den Yeni Yıl Mesajı
Büyükşehir’den Toplu Ulaşıma 50 Yeni Otobüs
Hafise Nine’nin Artık Sıcak Bir Yuvası Var
ASMEK 2’nci Dönem Kayıtları Başlıyor
Konyaaltı Projesi 19 Ocak’ta Yeniden İhaleye Çıkıyor
Ukrayna Büyükelçisi’nden Başkan Türel’e Ziyaret
Altın Nota Beste Yarışması Ödülleri Belli Oldu
Büyükşehir Belediyesi Denetimli Serbestlik Protokolü İmzaladı
‘Demokrasi’nin Zaferi’ Aksu’da Konuşuldu
Büyükşehir Bir Hayali Daha Gerçekleştiriyor
Vatandaş İstedi Büyükşehir Yapıyor
Büyükşehir Belediyesinden Toplu Ulaşım İle İlgili Basın Açıklaması
Antalya Siyasetinde Önemli Transfer
Başkan Türel’den Antalya Hakkında Önemli Açıklamalar
Antarktika’dan Yansımalar
Serik Kız Deresi’nde İkinci Etap Başladı
Türel’den Rus Başkonsolosa Taziye Ziyareti
Karın Kapattığı Yolları Büyükşehir Açıyor
Kaş Cemre’de Asfalt Çalışması
Başkan Türel’den 3 Ayrı Dilde Taziye Mesajı
Macbeth Mutfak’ta Aşt Sahnesi’nde
Muhtarlar Üçüncü Kez Buluşuyor
‘Buzul Kıta Antarktika' Deniz Biyoloji Müzesi’nde
Altınyaka’nın 20 Yıllık Su Sorunu Tarih Oldu
İşitme Engelli Çifte ASMEK Tercüman Oldu
Konyaaltı’nda Eskiyen Kaldırımlar Yenilendi
‘Evde Bakım Hizmetleri’ İle Ulaşılamayan Hasta Kalmıyor
Av. Cengizhan GÖKÖZ ile GÜNDEM
Antalya’da Evsizlere Büyükşehir Sahip Çıktı
Antalyalılar Dikkat Bu Caddeler Trafiğe Kapanıyor
Alanya’da Trafikte Tasarruf: ‘Yeşil Dalga’
Antalya’da Devam Eden FETÖ Soruşturmalarında Son Durum
‘Ak Köprü’ Tamam Sıra Bağlantı Yollarında
Muharrem İnce’den AK Parti’ye Sert Eleştiriler
Yeni Yıl Mesajını Sosyal Medyaya Gönder Büyükşehir, Billboardda Yayınlansın
Kadriye'de Son Teknoloji Terfi Merkezi
İşte Rakamlarla Yazılan Destan
KOBİ’ler İçin Nefes Kredisi Başvuruları Hayata Geçiyor
Engel Tanımayan Sporcular ASAT’ta Ağırlandı
Alanya’ya Dev Yatırımlar Sürecek
Ak Parti Antalya İl Yönetiminden Emniyet Teşkilatına Başsağlığı
Bakan Çavuşoğlu Ve AK Parti Antalya İl Başkanı Sümer, Ispartalı Şehit Polisin Cenaze Törenine Katıldı
Antalya’da Kanser Olan Koordinatöre, Personelinden Örnek Davranış
Alanya’ya Dev Yatırım
Türel, Sözünü Tuttu
Türel, ‘Turizm Konuşulacaksa Doğru Adres Antalya’
Antalya’da Suya Yüzde 10 Zam Yapıldı
Türel: “Başkanlık Sistemiyle Demokrasi Güçlenecek”
FETÖ Soruşturmalarında Antalya’da Son Durum, Valilik Açıklaması
Başkan Türel; “Antalya’yı Hep Birlikte Daha Güzel Daha Yeşil Bir Şehir Yapacağız”
CHP Antalya Milletvekili Niyazi Nefi Kara’dan Gündemi Sarsacak Açıklamalar
Antalya’da Kadıahmetoğulları’nın Sahibi FETÖ’den Tutuklandı
Türk Parlamenterler Birliği Antalya Şubesi Kuruluyor
Antalya’da 9 Aralık’ta Elektrik Kesintisi
Gaziler Mahallesi’ne Sıcak Asfalt
Mavi Ev Konuşmaları Başlıyor
Menderes Türel Şırnak’a Atandı
‘İş-Uğraş Atölyeleri’ Engelli Bireyleri Topluma Kazandırıyor
Türel: Umudunu Kaybeden Geleceğini Kaybeder
Başkan Türel’den Kepez’e Yatırım Turu
Başkan Türel’den Alanya’ya Müjde
Türel: “Engelsiz Antalya İçin Çalışıyoruz”
Antalya Valisi Münir Karaloğlu’ndan 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Mesajı
Kumluca’da 7 Mahalle Birbirine Bağlanıyor
Büyükşehirden Kamuoyuna Açıklama
Başkan Türel KONYSİAD Üyelerine Seslendi
Büyükşehir Belediyesi 3 Arsasını Satıyor
Antalya Büyükşehir’e Birincilik Ödülü
Ak Kadınlardan “Şiddetin Her türlüsüne Karşıyız” Semineri
Gazipaşa Ulaşımında Yeni Dönem
Başkan Türel Projeleri İnceledi
Ali Tüzün’den Menderes Türel’e Veryansın
AK Parti Antalya İl Başkanlığından CHP Antalya Milletvekiline Kınama
Vali Karaloğlu Başkanlığında Antalya OSB Müteşebbis Heyeti Toplantısı
Büyükşehir’den Şeffaf Belediyeciliğe En Güzel Örnek
Portekiz Büyükelçisi’nden Başkan Türel’e Ziyaret
ASAT Antalya’yı Kanalizasyon Ağı İle Ördü
Gönülleri Fethet Derneği’nden Karaçay’a Teşekkür
Antalya’ya Bu Akşamdan İtibaren Kuvvetli Yağış Uyarısı
Tonguç Caddesi’nde Mutlu Sona Doğru
Akçatı’ya Emisyonlu Asfalt
Alanya, Manavgat Ve Serik’te İlan Reklam Vergileri Yüzde 10 Düşürüldü
Büyükşehir’den “Toplumsal Cinsiyet Eşitliği” Paneli
Büyükşehir Belediyesi Esnaf Çalıştayı Düzenledi
Antalya İçin Yeni Bir Tanıtım Atağı
Başkan Türel Öğretmenlerle Buluştu
Türel Alanya Toptancı Hal Tartışmalarına Son Noktayı Koydu: İSTEYEN GELSİN İSTEMEYEN GELMESİN"
Borç Yapılandırmasında Son Gün
Kumluca’ya Yeni Oyun Parkı Ve Spor Alanı
Antalya Cumhuriyet Meydanı Güzelleşecek
Antalya Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya’dan Öğretmenler Günü Mesajı
Ak Parti Karabük Milletvekili Cumhur Ünal’dan Öğretmenler Günü Mesajı
Başkan Türel’den Öğretmenler Günü Mesajı
ATSO Başkanının Konyaaltı Sahil Projesi Önerisine Türel’den Yanıt
Alanya Hal Projesi Büyüyecek
Antalya’da Yeni Bir Elektrik Kesintisi Uyarısı
Antalya Valiliğinden Öğretmenler Günü Mesajı
ASAT güreşçisinin büyük başarısı
Kaldırımda Ölüme Davet
Büyükşehir’in 2017 Bütçesi Belli Oldu
Demokrasi Mücadelesi İbradı’da Konuşuldu
Başkan Türel Konyaaltı Sahiline Yönelik Eleştirilere Yanıt Verdi
CHP’li Meclis Üyesi Songül Başkaya; Tecavüz Bir Suçtur! Cezasız Kalamaz!
Döşemealtı Yağca’da Sıcak Asfalt Çalışması
Yücel Tuzcuoğlu’nun Ümit Uysal Ve Mustafa Gül Hakkında ki Çarpıcı Açıklamaları
Konyaaltı Sahil İhalesi İptal Oldu
Başkan Türel: “Her Türlü Fikir Ve Öneriye Açığız”
Büyükşehir Belediyesinden Ulaşımla İlgili Basın Açıklaması
Büyükşehir Belediyesi Çöpten Elektrik Üretimine Başlıyor
Akseki’ye 28 Kilometrelik Kanalizasyon
Şarampol Caddesi’nde Kentsel Tasarım Çalışmaları Başladı
Konyaaltı Projesi İhaleye Çıkıyor
İşte Yeni Anayasa Ve Başkanlık Sisteminin Tam Metni
Ölüme Terk Edilen Köpeklere Yine Büyükşehir Belediyesi Sahip Çıktı
Antalya’da Şehit Olan Askere Tören Düzenlendi
Expo Çalışanlarından İkramiye İsyanı
Antalya’da Jandarmaya Saldırı: 1 Şehit
Alanya Ve Gündoğmuş Birbirine Bağlanıyor
Büyükşehir Belediyesi Hobi Bahçesi Projesi Çalışmaları Başladı
Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş.’ Den Antalya’da Planlı Elektrik Kesintisi Uyarısı
Menderes Türel Başkanlar Birliği Toplantısına Katıldı
Türel: “1 Milyara Yakın Olan Yatırım Bütçesini İki Katına Çıkaracağız”
Türel Ailesini Duygulandıran Açılış
Expo Çalışanları Maaşlarını Alamadıkları İçin Eylem Yaptı
TÜROFED Başkanı Osman Ayık’ın Acı Günü
Antalya Valiliğinden FETÖ Operasyonları İle İlgili Son Durum Açıklaması
Antalya’da PKK’ya Yönelik Operasyonda Gözaltına Alınan 25 Kişi Adliyeye Sevk Edildi
Büyükşehir Belediyesinden Toplu Ulaşımla İlgili Önemli Açıklama
Cumhurbaşkanı Erdoğan Yarın Antalya’ya Geliyor
Cumhurbaşkanı Erdoğan Atatürk’ü Anma Töreninde Konuştu
Başkan Türel Kadın Ve Demokrasi Vakfı Öğrencileri İle Buluştu
Manavgat Esnaf Temsilcileri TBMM’de
Büyükşehrin Hizmeti Engelleri Kaldırıyor
Kumluca Dereköy Yolu Asfalta Çalışmaları Başladı
Başkan Türel'in 10 Kasım Mesajı
ATAMIZI ÖZLEMLE ANIYORUZ
Songül Başkaya İle Çevre Duyarlılığı
Büyükşehir Yeni Binasına Taşınıyor
Sinekle Mücadele Hız Kesmiyor
Büyükşehir’den Hava Kirliliği Denetimi
Belediye Başkanlarına Yurtdışına Çıkış Yasağı
Yeni Türkiye Buluşmaları Konferanslar Dizisi Sürüyor
Antalya Toptancı Hal’inde Yeni Sezon Dualarla Açıldı
Antalya’da Toplu Ulaşımda Esnafa Ek Süre Verildi
Büyükköy Mahallesine Sıcak Asfalt
Antalya’ya , Dünya Ve Avrupa Yüzme Şampiyonaları İçin Olimpik Yüzme Havuzu
Büyükşehir Alanya’da Kendi Çiçeğini Kendi Üretiyor
Kavakköy’ün içme suyu sorunu çözülüyor
Büyükşehir Belediyesi 4 İlçede 9 Arsasını Satıyor
“15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Sergisi” Açıldı
Elmalı Kuzuköy-İmircik Yolu Asfalta Hazırlanıyor
Alanya Çiçek Açacak, 200 Bin Çiçek
Antalya’da Su Kesintisi, ASAT Genel Müdürlüğünden Bilgilendirme
Eski Antalya İl Emniyet Müdürü Hakkında Yakalama Kararı Çıktı
Almanya’da Yaşayan Türkler Antalyalı Engellileri Unutmadı
Bakan Eroğlu’ndan Boğaçayı’na Tam Destek
Büyükşehirden Kırcami Açıklaması
Korkuteli Çomaklı Yolu Yenileniyor
ATSO otoparkında LPG’li araç patladı, çok sayıda kişi yaralandı
Türel’den Ak Köprü’ye İnceleme
Alanya’ya 2.5 Yılda 200 Milyon Liralık Yatırım
Antalya Büyükşehir Belediyesinden Midibüslerle İlgili Flaş Açıklama
Eski Başkan Mustafa Gönenç’ten Antalya’daki Minibüs Krizi Hakkında Çarpıcı Açıklamalar
Alanya’ya Otomasyonlu Sulama
Yeni Otogar İnşaatı 2017’de Başlıyor
Menderes Türel’den UKOME kararı hakkında açıklama
2 milyon aday için son hafta
ABD'de bin dolarlık paskalya yumurtası
Çalışma Meclisi 9 yıl aradan sonra toplanıyor
12 bin Müslüman evlerinden oldu
Hükümet gereğini yapar
Yüreklerdeki öfke ve kin ateşini de söndürmeliyiz
Er Sevag'ın ölümünde karar çıktı
Ulusal Gazeteler