Haber Detayı
11 Kasım 2016 - Cuma 10:11 Bu haber 779 kez okundu
 
Başkan Türel Kadın Ve Demokrasi Vakfı Öğrencileri İle Buluştu
Başkan Türel Kadın Ve Demokrasi Vakfı Öğrencileri İle Buluştu
Gündem Haberi


Kadın ve Demokrasi Vakfı (KADEM) Yüksek Öğrenim Kız Yurdu'nda öğrencilerle buluşan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Boğaçayı Projesi kapsamında oluşturulacak film stüdyoları içinde sinema endüstrisinde çalışacak gençler için bir de sinema akademisi açacaklarını söyledi.

**

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, KADEM Antalya Yüksek Öğrenim Kız Yurdu'ndaki öğrencilerle bir araya geldi. Kadınlara yönelik hizmetlerini anlatan Türel, öğrencilerin sorularını yanıtladı. KADEM Antalya İl Temsilcisi Zeynep Ayşe Taş, Yurt Müdürü Sevim Kürklü'nün de hazır bulunduğu buluşmaya öğrenciler yoğun ilgi gösterdi.

Yasaklarla mücadele

KADEM'i çok önemsediğini belirten Başkan Türel, kadınların toplumdaki yerini güçlü bir şekilde alabilmesi için çok başarılı çalışmalar yaptığını söyledi. AK Parti'nin de kuruluşundan itibaren yasaklarla mücadele ettiğini ve özgürlüklerin güçlendirilmesi için çalıştığını ifade eden Türel, "Bizim Türkiye'nin kalkınma hamlesi içinde yaptığımız en önemli işlerden bir tanesi ekonomik kalkınmayı manevi kalkınmayla birlikte yapmamız olmuştur. Toplumumuzun, gençlerimizin ahlaklı bir birey olmasını sağlayacak çağdaş, kalkınmış bir ülke modeli ile birlikte, toplumun maneviyatını güçlendirmek ve geleceğe daha emin adımlarla ilerlemek istiyoruz. O yüzden özgürlüklerin güçlendirilmesi için yasaklarla mücadele diyoruz. Biz özgürlükleri güçlendiriyorken Türkiye'de hep yanlış anlaşıldık. Kadınlarımıza anayasada ayrıcalık tanıdığımızda bunu bile suistimal ve provoke etmeye çalıştılar" dedi.

Önyargılar bizi yıldıramaz

Bunun en canlı örneğini Antalya'ya Kadınlar Plajı'nı açtığında yaşadığını anlatan Başkan Türel, "Neymiş? Kadınlara ayrıcalıklı bir plaj yapılamazmış. Bu kadını ötekileştirmekmiş. Hiç önemsemedim ve şimdi Alanya'da da bir kadınlar plajının temelini attım. Finike'yle Demre arasında batıdaki ilçelerimiz için de bir tane daha yapıyorum. Bugün Kadınlar Plajı'na giden misafirlerimiz, oradaki hatıra defterine Allah senden razı olsun iyi ki yapmışsın diyor. Tabi oradaki rahatlığı dışarıda bulabilmek mümkün değil. Siyasi fanatizm yaşayan, farklı partilerden kadınlar da oraya gidiyor, çok memnunlar. Gayrimüslimler oraya gidiyor. Sadece Kadınlar Plajından istifade etmek için Antalya'ya gelenler olmaya başladı. Hani kadınlar plajı bu toplumu ayrıştıracaktı. Müslümanı, gayrimüslimi, inanmışı, ateisti, AK Partilisi, CHP'lisi, MHP'lisi orada çok mutlu, kaynaşmış durumda. Demek ki Kadınlar Plajı bu toplumu ayrıştırmaz birleştirirmiş. Dolayısıyla toplumda kadının değerini bulması gereken hususlarda önümüze öcü gibi sunulan önyargılardan dolayı yapacağımız işten yılmayacağız."

Büyükşehir'de kadın eli

Büyükşehir Belediyesi'nde sosyal hizmetlerden sorumlu Genel Sekreter Yardımcılığı koltuğunda bir kadının oturduğunu, 3 kadın daire başkanının görev yaptığını aktaran Başkan Menderes Türel, "Kadınlara yönelik birçok projemiz var. Kadın istihdamı ve girişimciliği ile ilgili bir sosyal projemiz başlayacak. Aile Eğitim ve Sosyal Hizmet Merkezlerimizde anneler ve çocuklar çok önemli destekler alıyorlar. ASMEK'lerimiz Antalya'nın en büyük okulu. 17 bin mezun veriyor senede. Yüzde 70'i hanımefendiler" diye konuştu.

Bambaşka bir Antalya

Antalya'nın kalkınması yönünde de çok önemli adımlar attıklarını dile getiren Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, "Antalya'yı bir vizyon şehir kimliğine büründürme gayretimiz var. Bu vizyon projeleri kazandırdığımızda Antalya bambaşka bir kimliğe bürünecek. Bambaşka bir sosyal yaşam kalitesi, bambaşka bir ekonomik kalkınma söz konusu olacak. Marka şehir söyleminin içini doldurmazsanız o marka çöker. O yüzden biz Antalya'yı dünyadaki rakiplerinin önüne geçireceğiz. İşte Konyaaltı Sahil Projemizin Kasım'ın 18'inde ihalesini yapacağız. İçinde marina, sinema stüdyoları, yaşam alanları bulunan Boğaçayı Projemiz, Lara'da Kurvaziyer Liman ve Yat Limanları Projemiz, 3. Etap Raylı Sistem Projemiz, Türkiye'nin en büyük kentsel dönüşümü olan Kepezaltı- Santral projemiz ile Antalya'nın marka değeri artacak. Sayın Cumhurbaşkanımız, Başbakanımız ve Bakanlarımız bütün bu çalışmalarımıza muhteşem destek veriyor."

Ekmek ve AŞ bu projelerin içinde

Bazılarının 'bu projelerin Antalyalıya ne katkısı olacak' dediğini hatırlatan Türel, "Bir Boğaçayı Projesi'nde 10 bin hemşerimiz iş sahibi ekmek sahibi olacak. Bir şehir zenginleşirse ekonomi yatırımla büyür. Eğer bir şehir zenginleşirse o şehirde yaşayan da zenginleşir. İşsizi iş sahibi olur, iş sahibi olan işini büyütür, 2009 seçim kampanyamda golf sahası yapacağım dediğim de hatırlayın billboardlara "bana ne bundan bana bu lazım" deyip ekmek resmi koydular. Ekmek golfun içinde. Bana ne Boğaçayı'ndan bana ekmek lazım, bana ne kavşaklardan bana ekmek lazım diyorlar. Kavşakların üstünden insanlar geçiyor. Sen kendini insan olarak görmüyorsan o senin bileceğin iş" ifadelerini kullandı.

19 kavşaktan 17'si bitti

Antalya'nın geçmişle mukayese edilemez düzeyde geliştiğine dikkat çeken Türel, "2014 seçimlerinden önce 19 kavşak taahhüdünde bulunmuşum. 17 tanesini 2 sene de bitirdik. Biz çok seçim taahhüdü biliriz. Neler söylendi unutuldu, 100 bin kişiye iş denildi "ya ben 10 bin dedim bir sıfırı kim koydu" dediler, bedava elektrik dediler, suya zam yaptılar. Tabi bunları da hatırlamamız lazım" dedi.

Sinema akademisi

Antalya'da kültürel ve sanatsal faaliyetlere büyük önem verdiklerini anlatan Türel, "Bu etkinlikler bir şehrin kılcal damarlarıdır. Şehir tiyatrosu kurdum. Film festivali yapıyoruz, sinema stüdyoları kuruyoruz ve piyona festivali yapıyoruz. Bu alanları boş bırakmayacağız. Dünya sinema endüstrisini Antalya'ya çekmek için Boğaçayı'na sinema stüdyoları yapıyoruz. Sinema stüdyolarının içine bir turizm akademisi, bir de sinema akademisi koyacağım. Kurguyu, montajı teknik faaliyetleri niye buradan yetişmiş arkadaşlarımız yapmasın. Şimdi bunları yetiştireceğiz. Bir filmin sanat yönetmeni neden Antalya'dan yetişmiş genç bir kızımız olmasın. Belki o akademilerden yetişecek gençlerimiz Tom Cruise, Brad Pitt gibi Hollywood'un ünlü yıldızları ile birlikte çalışacak. Bunlar 15-20 senelik perspektifler."

Toplu ulaşımda devrim

Toplu ulaşımda devrim niteliğinde yenileme başlattıklarını anlatan Türel, Ocak ayından itibaren Antalya merkezinde toplu ulaşımın tamamen otobüslerle olacağını vurguladı. Düne kadar Antalya'da 6 başlı toplu ulaşım sistemi olduğunu kaydeden Başkan Türel, "Toplu ulaşımın yüzde 85'i toplu ulaşım esnafına ait, kamuya ait değil. 6 başlı sistemde toplam 80 tane hat var. Bunun 50'si tek bir yerden geçiyor. Neden? Para kazanan hat olduğu için. Şimdi havuz sistemini kurduk. Esnafı ötelemedik. Sistemi doğru kurguluyoruz. Esnaf az para kazanan hatta da gitse, çok para kazanan hatta da gitse, gelir bir havuzda toplanacak ve esnaf arasında eşit paylaşılacak. Bu nedenle tek tip araca dönüşüm yapıyoruz. Böylece 50 hat tek bir yerden geçmeyecek. Haziran ayına kadar hat yenileme işlemi de tamamlanacak. Duraklarda beklemeler olmayacak" şeklinde konuştu. -

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Başkan, Türel, Kadın, Ve, Demokrasi, Vakfı, Öğrencileri, İle, Buluştu,
Haber Videosu
Yorumlar
Diğer Haberler
Durali Kolpak Hakkında FETÖ İddaası
Alanya Toptancı Hal İnşaatı Hızla Yükseliyor
Türkiye’nin En Büyük Kentsel Dönüşüm Projesi Antalya’ya İyi Geldi
Mahmutlar Hizmet Binası Tamamlandı
‘Engelli Mola Evleri’ İçin Protokol İmzalandı
Finike Günçalı (Ernez) Ve Kaş Doğantaş Grup Yolları Yapılıyor
Döşemealtı Akkoç Mahallesi Yolu Genişliyor
Beyrebucak Camisi’ne Büyükşehir Eli Değdi
Otogar Alanı 5 Haziran’da İhale İle Satışa Çıkarılıyor
Bizimköy Terfi Merkezi Tamamlandı
Güçlüköy ve Bademli’ye kanalizasyon geliyor
Hayır Kampanyası Yapan Avrupa’ya Tepki
Başkan Türel’den Partilere Ziyaret
Asfaltsız Mahalle Kalmıyor
Afet Yönetiminde Japonya İle İşbirliği
“Alanya Trafiği Rahatlayacak”
Manavgat Malzeme Deposu Tamamlandı
Ak Köprü 17 Mart’ta Açılıyor
Susuz Mahalle Kalmıyor
Büyükşehir’den Türkiye’de Bir İlk Daha
Serik Yolları Sıcak Asfaltla Buluşuyor
Bu Yaz Rahat Edeceğiz
Ovacık Yaylasında Asfalt Hazırlığı
Antalya’nın Fethinin 810. Yıldönümü Programı
Antalya Hipodromuna Kavuşuyor
Makine İkmal Binası İnşaatı Tamamlandı
Yağmur Suyu Çalışmalarında Sona Gelindi
Serik Yolları Modernleşiyor
Yıllanmış Sorun Çözüldü
Adrasan’a Kesintisiz İçme Suyu
Verilen Sözler Tutuluyor
Kemer-Beycik Yolu Yenileniyor
Yazın Sular Kesilmeyecek
İlçelere Hızlı Hizmet İçin Dev Depolar
50 Yıllık İçme Suyu Hatları Yenileniyor
Akdeniz TV ve Ali Buldu Bilmecesi
Büyükşehir Belediyesi 21 Arsasını Satıyor
‘Gençlik Meclisi’ Kuruldu
“Dönüşüm Sorunsuz Tamamlandı”
“Antalyalıların Ayağı Yerden Kesilecek”
Şarampol’de Çalışmalar Son Sürat
AB Destekli Gönüllü İtfaiyecilik Projesi Başlıyor
Manavgat Alt Yapısına 192 Milyon Harcandı
Demre’nin Çehresi Değişecek
Muğla, Antalya’ya İyi Gelecek!
Döşemealtı, Antalya'nın Yıldızı Olacak!
“Cumhurbaşkanlığı Sistemi” Antalya’da Konuşuldu
Manavgat’ın Kalbi Türkbeleni’nde Atacak
İhtiyaç Olduğun Gençliğe Hitabe
Korkuteli’nde Asfalt Hazırlığı
“Projelerimiz Esnafı Canlandıracak”
Emine Nine Rahat Edecek
Cumhuriyet Meydanı Adına Yakışır Hale Geliyor
Yaylada Mahsur Kalan Çifti Ekipler Kurtardı
Büyükşehir'den Toplu Ulaşım Dönüşümü İçin Son Çağrı
Vali Karaloğlu’ndan Hayırlı Olsun Ziyareti
Düden Katlı Kavşak’ta Hummalı Çalışma
Alanya Bahara Hazırlanıyor
Alt Yapıya 52 Milyonluk Yatırım
Başkan Türel AGC Üyelerini Ağırladı
Büyükşehir’den Kar Seferberliği
Hava Kirliliğine Sıkı Denetim
Büyükşehir Kendi Mobilyasını Üretiyor
Finike’de Alt Yapı Seferberliği
Siirtlilerden Başkan Türel’e Ziyaret
Alanya Ulaşımına 56 Milyonluk Dev Yatırım
Müze Konseptli İlk Cadde İhaleye Çıkıyor
ASAT’tan 49 Milyonluk Yatırım
Büyükşehir’den 5 Yıldızlı Sosyal Tesis
Büyükşehir’den Sağlıksız Midye Yapanlara Operasyon
Akseki’de Karla Yoğun Mücadele
Antalya Büyükşehir Belediyesinden Şırnak’a Yardım Eli
Sporun Antalya’daki Merkezi ASFİM
Kaş’ta ASAT Farkı
Başkan Türel'den Yeni Yıl Mesajı
Büyükşehir’den Toplu Ulaşıma 50 Yeni Otobüs
Hafise Nine’nin Artık Sıcak Bir Yuvası Var
ASMEK 2’nci Dönem Kayıtları Başlıyor
Konyaaltı Projesi 19 Ocak’ta Yeniden İhaleye Çıkıyor
Ukrayna Büyükelçisi’nden Başkan Türel’e Ziyaret
Altın Nota Beste Yarışması Ödülleri Belli Oldu
Büyükşehir Belediyesi Denetimli Serbestlik Protokolü İmzaladı
‘Demokrasi’nin Zaferi’ Aksu’da Konuşuldu
Büyükşehir Bir Hayali Daha Gerçekleştiriyor
Vatandaş İstedi Büyükşehir Yapıyor
Büyükşehir Belediyesinden Toplu Ulaşım İle İlgili Basın Açıklaması
Antalya Siyasetinde Önemli Transfer
Başkan Türel’den Antalya Hakkında Önemli Açıklamalar
Antarktika’dan Yansımalar
Serik Kız Deresi’nde İkinci Etap Başladı
Türel’den Rus Başkonsolosa Taziye Ziyareti
Karın Kapattığı Yolları Büyükşehir Açıyor
Kaş Cemre’de Asfalt Çalışması
Başkan Türel’den 3 Ayrı Dilde Taziye Mesajı
Macbeth Mutfak’ta Aşt Sahnesi’nde
Muhtarlar Üçüncü Kez Buluşuyor
‘Buzul Kıta Antarktika' Deniz Biyoloji Müzesi’nde
Altınyaka’nın 20 Yıllık Su Sorunu Tarih Oldu
İşitme Engelli Çifte ASMEK Tercüman Oldu
Konyaaltı’nda Eskiyen Kaldırımlar Yenilendi
‘Evde Bakım Hizmetleri’ İle Ulaşılamayan Hasta Kalmıyor
Av. Cengizhan GÖKÖZ ile GÜNDEM
Antalya’da Evsizlere Büyükşehir Sahip Çıktı
Antalyalılar Dikkat Bu Caddeler Trafiğe Kapanıyor
Alanya’da Trafikte Tasarruf: ‘Yeşil Dalga’
Antalya’da Devam Eden FETÖ Soruşturmalarında Son Durum
‘Ak Köprü’ Tamam Sıra Bağlantı Yollarında
Muharrem İnce’den AK Parti’ye Sert Eleştiriler
Yeni Yıl Mesajını Sosyal Medyaya Gönder Büyükşehir, Billboardda Yayınlansın
Kadriye'de Son Teknoloji Terfi Merkezi
İşte Rakamlarla Yazılan Destan
KOBİ’ler İçin Nefes Kredisi Başvuruları Hayata Geçiyor
Engel Tanımayan Sporcular ASAT’ta Ağırlandı
Alanya’ya Dev Yatırımlar Sürecek
Ak Parti Antalya İl Yönetiminden Emniyet Teşkilatına Başsağlığı
Bakan Çavuşoğlu Ve AK Parti Antalya İl Başkanı Sümer, Ispartalı Şehit Polisin Cenaze Törenine Katıldı
Antalya’da Kanser Olan Koordinatöre, Personelinden Örnek Davranış
Alanya’ya Dev Yatırım
Türel, Sözünü Tuttu
Türel, ‘Turizm Konuşulacaksa Doğru Adres Antalya’
Antalya’da Suya Yüzde 10 Zam Yapıldı
Türel: “Başkanlık Sistemiyle Demokrasi Güçlenecek”
FETÖ Soruşturmalarında Antalya’da Son Durum, Valilik Açıklaması
Başkan Türel; “Antalya’yı Hep Birlikte Daha Güzel Daha Yeşil Bir Şehir Yapacağız”
CHP Antalya Milletvekili Niyazi Nefi Kara’dan Gündemi Sarsacak Açıklamalar
Antalya’da Kadıahmetoğulları’nın Sahibi FETÖ’den Tutuklandı
Türk Parlamenterler Birliği Antalya Şubesi Kuruluyor
Antalya’da 9 Aralık’ta Elektrik Kesintisi
Gaziler Mahallesi’ne Sıcak Asfalt
Mavi Ev Konuşmaları Başlıyor
Menderes Türel Şırnak’a Atandı
‘İş-Uğraş Atölyeleri’ Engelli Bireyleri Topluma Kazandırıyor
Türel: Umudunu Kaybeden Geleceğini Kaybeder
Başkan Türel’den Kepez’e Yatırım Turu
Başkan Türel’den Alanya’ya Müjde
Türel: “Engelsiz Antalya İçin Çalışıyoruz”
Antalya Valisi Münir Karaloğlu’ndan 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Mesajı
Kumluca’da 7 Mahalle Birbirine Bağlanıyor
Büyükşehirden Kamuoyuna Açıklama
Başkan Türel KONYSİAD Üyelerine Seslendi
Büyükşehir Belediyesi 3 Arsasını Satıyor
Antalya Büyükşehir’e Birincilik Ödülü
Ak Kadınlardan “Şiddetin Her türlüsüne Karşıyız” Semineri
Gazipaşa Ulaşımında Yeni Dönem
Başkan Türel Projeleri İnceledi
Ali Tüzün’den Menderes Türel’e Veryansın
AK Parti Antalya İl Başkanlığından CHP Antalya Milletvekiline Kınama
Vali Karaloğlu Başkanlığında Antalya OSB Müteşebbis Heyeti Toplantısı
Büyükşehir’den Şeffaf Belediyeciliğe En Güzel Örnek
Portekiz Büyükelçisi’nden Başkan Türel’e Ziyaret
ASAT Antalya’yı Kanalizasyon Ağı İle Ördü
Gönülleri Fethet Derneği’nden Karaçay’a Teşekkür
Antalya’ya Bu Akşamdan İtibaren Kuvvetli Yağış Uyarısı
Tonguç Caddesi’nde Mutlu Sona Doğru
Akçatı’ya Emisyonlu Asfalt
Alanya, Manavgat Ve Serik’te İlan Reklam Vergileri Yüzde 10 Düşürüldü
Büyükşehir’den “Toplumsal Cinsiyet Eşitliği” Paneli
Büyükşehir Belediyesi Esnaf Çalıştayı Düzenledi
Antalya İçin Yeni Bir Tanıtım Atağı
Başkan Türel Öğretmenlerle Buluştu
Türel Alanya Toptancı Hal Tartışmalarına Son Noktayı Koydu: İSTEYEN GELSİN İSTEMEYEN GELMESİN"
Borç Yapılandırmasında Son Gün
Kumluca’ya Yeni Oyun Parkı Ve Spor Alanı
Antalya Cumhuriyet Meydanı Güzelleşecek
Antalya Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya’dan Öğretmenler Günü Mesajı
Ak Parti Karabük Milletvekili Cumhur Ünal’dan Öğretmenler Günü Mesajı
Başkan Türel’den Öğretmenler Günü Mesajı
ATSO Başkanının Konyaaltı Sahil Projesi Önerisine Türel’den Yanıt
Alanya Hal Projesi Büyüyecek
Antalya’da Yeni Bir Elektrik Kesintisi Uyarısı
Antalya Valiliğinden Öğretmenler Günü Mesajı
ASAT güreşçisinin büyük başarısı
Kaldırımda Ölüme Davet
Büyükşehir’in 2017 Bütçesi Belli Oldu
Demokrasi Mücadelesi İbradı’da Konuşuldu
Başkan Türel Konyaaltı Sahiline Yönelik Eleştirilere Yanıt Verdi
CHP’li Meclis Üyesi Songül Başkaya; Tecavüz Bir Suçtur! Cezasız Kalamaz!
Döşemealtı Yağca’da Sıcak Asfalt Çalışması
Yücel Tuzcuoğlu’nun Ümit Uysal Ve Mustafa Gül Hakkında ki Çarpıcı Açıklamaları
Konyaaltı Sahil İhalesi İptal Oldu
Başkan Türel: “Her Türlü Fikir Ve Öneriye Açığız”
Büyükşehir Belediyesinden Ulaşımla İlgili Basın Açıklaması
Büyükşehir Belediyesi Çöpten Elektrik Üretimine Başlıyor
Akseki’ye 28 Kilometrelik Kanalizasyon
Şarampol Caddesi’nde Kentsel Tasarım Çalışmaları Başladı
Konyaaltı Projesi İhaleye Çıkıyor
İşte Yeni Anayasa Ve Başkanlık Sisteminin Tam Metni
Ölüme Terk Edilen Köpeklere Yine Büyükşehir Belediyesi Sahip Çıktı
Antalya’da Şehit Olan Askere Tören Düzenlendi
Expo Çalışanlarından İkramiye İsyanı
Antalya’da Jandarmaya Saldırı: 1 Şehit
Alanya Ve Gündoğmuş Birbirine Bağlanıyor
Büyükşehir Belediyesi Hobi Bahçesi Projesi Çalışmaları Başladı
Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş.’ Den Antalya’da Planlı Elektrik Kesintisi Uyarısı
Menderes Türel Başkanlar Birliği Toplantısına Katıldı
Türel: “1 Milyara Yakın Olan Yatırım Bütçesini İki Katına Çıkaracağız”
Türel Ailesini Duygulandıran Açılış
Expo Çalışanları Maaşlarını Alamadıkları İçin Eylem Yaptı
TÜROFED Başkanı Osman Ayık’ın Acı Günü
Antalya Valiliğinden FETÖ Operasyonları İle İlgili Son Durum Açıklaması
Antalya’da PKK’ya Yönelik Operasyonda Gözaltına Alınan 25 Kişi Adliyeye Sevk Edildi
Büyükşehir Belediyesinden Toplu Ulaşımla İlgili Önemli Açıklama
Cumhurbaşkanı Erdoğan Yarın Antalya’ya Geliyor
Cumhurbaşkanı Erdoğan Atatürk’ü Anma Töreninde Konuştu
Manavgat Esnaf Temsilcileri TBMM’de
Büyükşehrin Hizmeti Engelleri Kaldırıyor
Kumluca Dereköy Yolu Asfalta Çalışmaları Başladı
Başkan Türel'in 10 Kasım Mesajı
ATAMIZI ÖZLEMLE ANIYORUZ
Songül Başkaya İle Çevre Duyarlılığı
Büyükşehir Yeni Binasına Taşınıyor
Sinekle Mücadele Hız Kesmiyor
Büyükşehir’den Hava Kirliliği Denetimi
Belediye Başkanlarına Yurtdışına Çıkış Yasağı
Yeni Türkiye Buluşmaları Konferanslar Dizisi Sürüyor
Antalya Toptancı Hal’inde Yeni Sezon Dualarla Açıldı
Antalya’da Toplu Ulaşımda Esnafa Ek Süre Verildi
Başkan Türel Muhtarlara Projeleri Anlattı
Büyükköy Mahallesine Sıcak Asfalt
Antalya’ya , Dünya Ve Avrupa Yüzme Şampiyonaları İçin Olimpik Yüzme Havuzu
Büyükşehir Alanya’da Kendi Çiçeğini Kendi Üretiyor
Kavakköy’ün içme suyu sorunu çözülüyor
Büyükşehir Belediyesi 4 İlçede 9 Arsasını Satıyor
“15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Sergisi” Açıldı
Elmalı Kuzuköy-İmircik Yolu Asfalta Hazırlanıyor
Alanya Çiçek Açacak, 200 Bin Çiçek
Antalya’da Su Kesintisi, ASAT Genel Müdürlüğünden Bilgilendirme
Eski Antalya İl Emniyet Müdürü Hakkında Yakalama Kararı Çıktı
Almanya’da Yaşayan Türkler Antalyalı Engellileri Unutmadı
Bakan Eroğlu’ndan Boğaçayı’na Tam Destek
Büyükşehirden Kırcami Açıklaması
Korkuteli Çomaklı Yolu Yenileniyor
ATSO otoparkında LPG’li araç patladı, çok sayıda kişi yaralandı
Türel’den Ak Köprü’ye İnceleme
Alanya’ya 2.5 Yılda 200 Milyon Liralık Yatırım
Antalya Büyükşehir Belediyesinden Midibüslerle İlgili Flaş Açıklama
Eski Başkan Mustafa Gönenç’ten Antalya’daki Minibüs Krizi Hakkında Çarpıcı Açıklamalar
Alanya’ya Otomasyonlu Sulama
Yeni Otogar İnşaatı 2017’de Başlıyor
Menderes Türel’den UKOME kararı hakkında açıklama
2 milyon aday için son hafta
ABD'de bin dolarlık paskalya yumurtası
Çalışma Meclisi 9 yıl aradan sonra toplanıyor
12 bin Müslüman evlerinden oldu
Hükümet gereğini yapar
Yüreklerdeki öfke ve kin ateşini de söndürmeliyiz
Er Sevag'ın ölümünde karar çıktı
Ulusal Gazeteler