Haber Detayı
16 Ocak 2017 - Pazartesi 15:23 Bu haber 789 kez okundu
 
Başkan Türel AGC Üyelerini Ağırladı
Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, üyesi olduğu Antalya Gazeteciler Cemiyeti’nin 33. kuruluş yıl dönümü nedeniyle organize edilen ‘Geleneksel Dayanışma ve Kaynaşma Yemeği’ne ev sahipliği yaptı. Başkan Türel, birlik ve beraberliğin önemine dikkat çekti.
Gündem Haberi


Büyükşehir Belediyesi Yeni Hizmet Binası’nda faaliyete geçen EKDAĞ A.Ş Sosyal Tesisi’nde gerçekleşen ‘Geleneksel Dayanışma ve Kaynaşma Yemeği’ 33. yılını kutlayan Antalya Gazeteciler Cemiyeti üyelerini bir araya getirdi.  ‘Dayanışma ve kaynaşma’ yemeğine AGC’nin hayatta olan kurucu üyeleri, Abdulkadir Kalender, Kenan Değer, Erdoğan Kahya, Ahmet Dökdök, Cevat Alp’in yanı sıra Basın Enformasyon İl Müdürü Esen Diler ile çok sayıda gazeteci yer aldı. Dayanışma ve Kaynaşma Yemeği’ hayatta olmayan AGC üyeleri için okutulan mevlidi şerif ile başladı.

“BİRLİKTE AŞAMAYACAĞIMIZ ENGEL YOK”

Babası Suphi Neşet Türel’in de kurucuları arasında yer alan cemiyet üyesi Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, konuşmasına geçmişte vefat eden meslektaşlarını ve kurucularını mevlidi şerif ile anmaktan dolayı memnuniyet duyduğunu dile getirerek başladı. Başkan Türel, “ Ülkemizin içinden geçtiği bugünlerde en çok birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var. Ömer Halis Demirlerin, Fethi Sekinlerin ve bütün şehitlerimizin ruhu şad olsun. Hepsini minnetle yad ediyor, Allahtan rahmet diliyoruz. Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e ve silah arkadaşlarına, 15 Temmuz şehitlerimize bir kez daha Allahtan rahmet diliyoruz, gazilerimize acil şifalar diliyoruz. Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyacımız olduğu bugünlerde işte bu buluşmalar bu devletin bu milletin geleceğine daha emin adımlarla bakmamıza neden oluyor. Bu ülkenin milli menfaatleri söz konusu olduğunda hepimiz birlikte hareket etmek zorundayız. Birbirimizin görüşlerine saygı duymak zorundayız. Bunu başardığımızda aşamayacağımız engel yoktur. Tarihte bunun Çanakkale destanından tutun 15 Temmuz’a kadar birçok örnekleri var. Malazgirt’te başlayan bu destan her geçen gün Suriye’de Irak’ta Doğu’da Güney Doğu’da askerimiz ve polisimizle yazılmaya devam ediyor” diye konuştu.

“AGC EMİN ADIMLARLA GELECEĞE İLERLİYOR”

Bu yıl ikincisi düzenlenen ‘Geleneksel Dayanışma ve Kaynaşma Yemeği’ni artık geleneksel hale getirmeye çalıştıklarını ifade eden Başkan Menderes Türel, “Bu buluşmanın çok önemli olduğunu düşünüyorum. Çok uzun zamandır göremediğimiz dostlarımızı arkadaşlarımızı burada görüyorum. Bu vesilelerle bir araya gelebiliyorsak o zaman şunu da ifade etmek gerekiyor ki Antalya Gazeteciler Cemiyetimiz doğru ve emin adımlarla geleceğe ilerliyor. Aranızdan çıkmış bir meslektaşınız olarak şunu diyebilirim; bizler her zaman kendi meslektaşlarımızın sorunlarını önceliklerimiz arasında bulunduruyoruz. Bugün hem yeni binamızı hem size tanıtmak hem de bu buluşmaya ev sahipliği yapmak için cemiyet başkanımız adresi Antalya Büyükşehir Belediyemizin yeni hizmet binası olarak belirledi. Bende çok memnun oldum. Bu kapıdan içeri giren her vatandaşın işte benim belediyem diyerek iftihar edebileceği bir hizmet binasına seneler sonra sahip olduk. Bu makamlar hiçbirimize kayım değil. Bizler de geleceğiz ve geçeceğiz ama bu hizmetler kalıcı olacak. Ve buralara gelecek görev yapacak arkadaşlarımız hangi siyasi partiden olursa olsun Antalya’mıza güzel hizmetler yapmak için çok daha güzel imkanlarla burada hizmet edebilme şansını bulacaklar” diye konuştu.

“KÜMES PROTOKOL MÜDÜRLÜĞÜ OLMUŞ”

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin kurulduğu günden beri baraka ve konteynerlerin içerisinde hizmet vermeye çalıştığını belirten Başkan Türel, bir hatırasını da paylaştı. “İlkokul 5. Sınıfta Işıklardaki Kapalı Spor Salonu’nun arkasında bulunan civciv kümesine sınıf gezisi yaptık. Aradan seneler geçti bir daha oralara yolumuz düşmedi. 2004 yılında belediye başkanı seçildim, hizmet birimlerimizi geziyorum, aklıma nereden geldiyse, buralarda bir kümes vardı. İlkokulda gezmiş görmüştüm. Duruyor mu? Acaba diye merak ettim. Baktım bina yerinde duruyor. Biraz yaklaşınca kapısında ‘Protokol müdürlüğü’ yazıyordu. Benim ilkokulda kümes olarak ziyaret ettiğim bina seneler sonra Antalya’da protokol müdürlüğü hizmet binası olmuştu. Orada yerli ve yabancı ziyaretçilerimiz ağırlanmak zorunda kalındı. Ama bugün burası Antalya’mıza yakışan bir hizmet binası oldu” dedi.

“MUTLULUK DUYUYORUM”

Başkan Türel sözlerini şöyle sürdürdü: “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü ve Cemiyetimizin 33. Yıldönümünü bir kez daha kutluyorum. Kurucularımıza Allahtan rahmet diliyorum. Rahmetli babam da onların arasındaydı. Geçen hafta Antalyaspor’a muhteşem tesisleri açıyor iken orada da kurucu ikinci başkan babam ve arkadaşlarının atmış olduğu temellerin bugün de burada gazeteciler cemiyetinde çok kıymetli büyüğümüz Nuri Dağ Tekin ve arkadaşlarının atmış olduğu temellerin çok güzel meyvelerini vermesini görüyor olmaktan da büyük memnuniyet duyuyorum” diye konuştu.

“TÜREL VARSA BİZ DAHA GÜÇLÜYÜZ”

Antalya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mevlüt Yeni’de geçen sene ilki düzenlenen ‘Geleneksel Dayanışma ve Kaynaşma’ yemeğinin Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ile geleneksel hale getirilmesi için konuştuklarını hatırlatarak, “Başkanımız bugünkü buluşmaya ev sahipliği yaparak birlikteliğimize vesile oldu. Antalya Gazeteciler Cemiyeti gün geçtikçe büyüyor, bu cemiyeti kurmuş olan ve şu an aramızda bulunan kurucularımıza şükranlarımı arz ediyorum, aramızdan ayrılan üyelerimize ve kurucularımıza Allahtan rahmet diliyor ve saygıyla anıyoruz. Devraldığımız bayrağın emanetin emin ellerde olduğunu kurucularımıza belirtmek istiyorum. 2017’de odakladığımız konulardan bir tanesi evi olmayan üyelerimizin ev sahibi olması. Başkanımız Menderes Türel’de bizim için bir fırsattır, önemli bir görevin başında. Kendisi bu makamda iken başaramaz isek hiçbir zaman başaramayız. Bu konuda yönetim olarak bir çalışma yaptık. Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ile bu müjdeyi meslektaşlarımıza vermek hayalindeyiz. Menderes Türel’e nice beş yıllar dileriz, çünkü o oldukça biz daha güçlüyüz. Tarafta olmuş oluyoruz ama biz tarafız. Sonuçta bir üyemiz belediye başkanı. Onun siyaseti ile değil belediye başkanlığıyla ilgileniyoruz. Diğer üyelerimizin de başka makamlarda meclis üyesi olsun, belediye başkanı olsun milletvekili olsun sonuna kadar da desteği oluruz. Çünkü bizim sorunlarımız siyaset kurumları çözüyor” diye konuştu.

TOPLU FOTOĞRAF

Antalya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mevlüt Yeni Başkan Türel’e geçen yıl 32. Kuruluş Yıldönümünde çekilen fotoğrafı hediye etti. Başkan Menderes Türel, daha sonra  basın mensuplarına belediyenin yeni hizmet binasını gezdirdi. Meclis Salonu, Başkanlık makamını gezdiren Başkan Türel, meclis salonu ile ilgili gazetecileri bilgilendirdi. Başkan Türel ve Gazeteciler daha sonra toplu fotoğraf çektirerek anı ölümsüzleştirdi.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Başkan, Türel, AGC, Üyelerini, Ağırladı,
Haber Videosu
Yorumlar
Diğer Haberler
Durali Kolpak Hakkında FETÖ İddaası
Alanya Toptancı Hal İnşaatı Hızla Yükseliyor
Türkiye’nin En Büyük Kentsel Dönüşüm Projesi Antalya’ya İyi Geldi
Mahmutlar Hizmet Binası Tamamlandı
‘Engelli Mola Evleri’ İçin Protokol İmzalandı
Finike Günçalı (Ernez) Ve Kaş Doğantaş Grup Yolları Yapılıyor
Döşemealtı Akkoç Mahallesi Yolu Genişliyor
Beyrebucak Camisi’ne Büyükşehir Eli Değdi
Otogar Alanı 5 Haziran’da İhale İle Satışa Çıkarılıyor
Bizimköy Terfi Merkezi Tamamlandı
Güçlüköy ve Bademli’ye kanalizasyon geliyor
Hayır Kampanyası Yapan Avrupa’ya Tepki
Başkan Türel’den Partilere Ziyaret
Asfaltsız Mahalle Kalmıyor
Afet Yönetiminde Japonya İle İşbirliği
“Alanya Trafiği Rahatlayacak”
Manavgat Malzeme Deposu Tamamlandı
Ak Köprü 17 Mart’ta Açılıyor
Susuz Mahalle Kalmıyor
Büyükşehir’den Türkiye’de Bir İlk Daha
Serik Yolları Sıcak Asfaltla Buluşuyor
Bu Yaz Rahat Edeceğiz
Ovacık Yaylasında Asfalt Hazırlığı
Antalya’nın Fethinin 810. Yıldönümü Programı
Antalya Hipodromuna Kavuşuyor
Makine İkmal Binası İnşaatı Tamamlandı
Yağmur Suyu Çalışmalarında Sona Gelindi
Serik Yolları Modernleşiyor
Yıllanmış Sorun Çözüldü
Adrasan’a Kesintisiz İçme Suyu
Verilen Sözler Tutuluyor
Kemer-Beycik Yolu Yenileniyor
Yazın Sular Kesilmeyecek
İlçelere Hızlı Hizmet İçin Dev Depolar
50 Yıllık İçme Suyu Hatları Yenileniyor
Akdeniz TV ve Ali Buldu Bilmecesi
Büyükşehir Belediyesi 21 Arsasını Satıyor
‘Gençlik Meclisi’ Kuruldu
“Dönüşüm Sorunsuz Tamamlandı”
“Antalyalıların Ayağı Yerden Kesilecek”
Şarampol’de Çalışmalar Son Sürat
AB Destekli Gönüllü İtfaiyecilik Projesi Başlıyor
Manavgat Alt Yapısına 192 Milyon Harcandı
Demre’nin Çehresi Değişecek
Muğla, Antalya’ya İyi Gelecek!
Döşemealtı, Antalya'nın Yıldızı Olacak!
“Cumhurbaşkanlığı Sistemi” Antalya’da Konuşuldu
Manavgat’ın Kalbi Türkbeleni’nde Atacak
İhtiyaç Olduğun Gençliğe Hitabe
Korkuteli’nde Asfalt Hazırlığı
“Projelerimiz Esnafı Canlandıracak”
Emine Nine Rahat Edecek
Cumhuriyet Meydanı Adına Yakışır Hale Geliyor
Yaylada Mahsur Kalan Çifti Ekipler Kurtardı
Büyükşehir'den Toplu Ulaşım Dönüşümü İçin Son Çağrı
Vali Karaloğlu’ndan Hayırlı Olsun Ziyareti
Düden Katlı Kavşak’ta Hummalı Çalışma
Alanya Bahara Hazırlanıyor
Alt Yapıya 52 Milyonluk Yatırım
Büyükşehir’den Kar Seferberliği
Hava Kirliliğine Sıkı Denetim
Büyükşehir Kendi Mobilyasını Üretiyor
Finike’de Alt Yapı Seferberliği
Siirtlilerden Başkan Türel’e Ziyaret
Alanya Ulaşımına 56 Milyonluk Dev Yatırım
Müze Konseptli İlk Cadde İhaleye Çıkıyor
ASAT’tan 49 Milyonluk Yatırım
Büyükşehir’den 5 Yıldızlı Sosyal Tesis
Büyükşehir’den Sağlıksız Midye Yapanlara Operasyon
Akseki’de Karla Yoğun Mücadele
Antalya Büyükşehir Belediyesinden Şırnak’a Yardım Eli
Sporun Antalya’daki Merkezi ASFİM
Kaş’ta ASAT Farkı
Başkan Türel'den Yeni Yıl Mesajı
Büyükşehir’den Toplu Ulaşıma 50 Yeni Otobüs
Hafise Nine’nin Artık Sıcak Bir Yuvası Var
ASMEK 2’nci Dönem Kayıtları Başlıyor
Konyaaltı Projesi 19 Ocak’ta Yeniden İhaleye Çıkıyor
Ukrayna Büyükelçisi’nden Başkan Türel’e Ziyaret
Altın Nota Beste Yarışması Ödülleri Belli Oldu
Büyükşehir Belediyesi Denetimli Serbestlik Protokolü İmzaladı
‘Demokrasi’nin Zaferi’ Aksu’da Konuşuldu
Büyükşehir Bir Hayali Daha Gerçekleştiriyor
Vatandaş İstedi Büyükşehir Yapıyor
Büyükşehir Belediyesinden Toplu Ulaşım İle İlgili Basın Açıklaması
Antalya Siyasetinde Önemli Transfer
Başkan Türel’den Antalya Hakkında Önemli Açıklamalar
Antarktika’dan Yansımalar
Serik Kız Deresi’nde İkinci Etap Başladı
Türel’den Rus Başkonsolosa Taziye Ziyareti
Karın Kapattığı Yolları Büyükşehir Açıyor
Kaş Cemre’de Asfalt Çalışması
Başkan Türel’den 3 Ayrı Dilde Taziye Mesajı
Macbeth Mutfak’ta Aşt Sahnesi’nde
Muhtarlar Üçüncü Kez Buluşuyor
‘Buzul Kıta Antarktika' Deniz Biyoloji Müzesi’nde
Altınyaka’nın 20 Yıllık Su Sorunu Tarih Oldu
İşitme Engelli Çifte ASMEK Tercüman Oldu
Konyaaltı’nda Eskiyen Kaldırımlar Yenilendi
‘Evde Bakım Hizmetleri’ İle Ulaşılamayan Hasta Kalmıyor
Av. Cengizhan GÖKÖZ ile GÜNDEM
Antalya’da Evsizlere Büyükşehir Sahip Çıktı
Antalyalılar Dikkat Bu Caddeler Trafiğe Kapanıyor
Alanya’da Trafikte Tasarruf: ‘Yeşil Dalga’
Antalya’da Devam Eden FETÖ Soruşturmalarında Son Durum
‘Ak Köprü’ Tamam Sıra Bağlantı Yollarında
Muharrem İnce’den AK Parti’ye Sert Eleştiriler
Yeni Yıl Mesajını Sosyal Medyaya Gönder Büyükşehir, Billboardda Yayınlansın
Kadriye'de Son Teknoloji Terfi Merkezi
İşte Rakamlarla Yazılan Destan
KOBİ’ler İçin Nefes Kredisi Başvuruları Hayata Geçiyor
Engel Tanımayan Sporcular ASAT’ta Ağırlandı
Alanya’ya Dev Yatırımlar Sürecek
Ak Parti Antalya İl Yönetiminden Emniyet Teşkilatına Başsağlığı
Bakan Çavuşoğlu Ve AK Parti Antalya İl Başkanı Sümer, Ispartalı Şehit Polisin Cenaze Törenine Katıldı
Antalya’da Kanser Olan Koordinatöre, Personelinden Örnek Davranış
Alanya’ya Dev Yatırım
Türel, Sözünü Tuttu
Türel, ‘Turizm Konuşulacaksa Doğru Adres Antalya’
Antalya’da Suya Yüzde 10 Zam Yapıldı
Türel: “Başkanlık Sistemiyle Demokrasi Güçlenecek”
FETÖ Soruşturmalarında Antalya’da Son Durum, Valilik Açıklaması
Başkan Türel; “Antalya’yı Hep Birlikte Daha Güzel Daha Yeşil Bir Şehir Yapacağız”
CHP Antalya Milletvekili Niyazi Nefi Kara’dan Gündemi Sarsacak Açıklamalar
Antalya’da Kadıahmetoğulları’nın Sahibi FETÖ’den Tutuklandı
Türk Parlamenterler Birliği Antalya Şubesi Kuruluyor
Antalya’da 9 Aralık’ta Elektrik Kesintisi
Gaziler Mahallesi’ne Sıcak Asfalt
Mavi Ev Konuşmaları Başlıyor
Menderes Türel Şırnak’a Atandı
‘İş-Uğraş Atölyeleri’ Engelli Bireyleri Topluma Kazandırıyor
Türel: Umudunu Kaybeden Geleceğini Kaybeder
Başkan Türel’den Kepez’e Yatırım Turu
Başkan Türel’den Alanya’ya Müjde
Türel: “Engelsiz Antalya İçin Çalışıyoruz”
Antalya Valisi Münir Karaloğlu’ndan 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Mesajı
Kumluca’da 7 Mahalle Birbirine Bağlanıyor
Büyükşehirden Kamuoyuna Açıklama
Başkan Türel KONYSİAD Üyelerine Seslendi
Büyükşehir Belediyesi 3 Arsasını Satıyor
Antalya Büyükşehir’e Birincilik Ödülü
Ak Kadınlardan “Şiddetin Her türlüsüne Karşıyız” Semineri
Gazipaşa Ulaşımında Yeni Dönem
Başkan Türel Projeleri İnceledi
Ali Tüzün’den Menderes Türel’e Veryansın
AK Parti Antalya İl Başkanlığından CHP Antalya Milletvekiline Kınama
Vali Karaloğlu Başkanlığında Antalya OSB Müteşebbis Heyeti Toplantısı
Büyükşehir’den Şeffaf Belediyeciliğe En Güzel Örnek
Portekiz Büyükelçisi’nden Başkan Türel’e Ziyaret
ASAT Antalya’yı Kanalizasyon Ağı İle Ördü
Gönülleri Fethet Derneği’nden Karaçay’a Teşekkür
Antalya’ya Bu Akşamdan İtibaren Kuvvetli Yağış Uyarısı
Tonguç Caddesi’nde Mutlu Sona Doğru
Akçatı’ya Emisyonlu Asfalt
Alanya, Manavgat Ve Serik’te İlan Reklam Vergileri Yüzde 10 Düşürüldü
Büyükşehir’den “Toplumsal Cinsiyet Eşitliği” Paneli
Büyükşehir Belediyesi Esnaf Çalıştayı Düzenledi
Antalya İçin Yeni Bir Tanıtım Atağı
Başkan Türel Öğretmenlerle Buluştu
Türel Alanya Toptancı Hal Tartışmalarına Son Noktayı Koydu: İSTEYEN GELSİN İSTEMEYEN GELMESİN"
Borç Yapılandırmasında Son Gün
Kumluca’ya Yeni Oyun Parkı Ve Spor Alanı
Antalya Cumhuriyet Meydanı Güzelleşecek
Antalya Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya’dan Öğretmenler Günü Mesajı
Ak Parti Karabük Milletvekili Cumhur Ünal’dan Öğretmenler Günü Mesajı
Başkan Türel’den Öğretmenler Günü Mesajı
ATSO Başkanının Konyaaltı Sahil Projesi Önerisine Türel’den Yanıt
Alanya Hal Projesi Büyüyecek
Antalya’da Yeni Bir Elektrik Kesintisi Uyarısı
Antalya Valiliğinden Öğretmenler Günü Mesajı
ASAT güreşçisinin büyük başarısı
Kaldırımda Ölüme Davet
Büyükşehir’in 2017 Bütçesi Belli Oldu
Demokrasi Mücadelesi İbradı’da Konuşuldu
Başkan Türel Konyaaltı Sahiline Yönelik Eleştirilere Yanıt Verdi
CHP’li Meclis Üyesi Songül Başkaya; Tecavüz Bir Suçtur! Cezasız Kalamaz!
Döşemealtı Yağca’da Sıcak Asfalt Çalışması
Yücel Tuzcuoğlu’nun Ümit Uysal Ve Mustafa Gül Hakkında ki Çarpıcı Açıklamaları
Konyaaltı Sahil İhalesi İptal Oldu
Başkan Türel: “Her Türlü Fikir Ve Öneriye Açığız”
Büyükşehir Belediyesinden Ulaşımla İlgili Basın Açıklaması
Büyükşehir Belediyesi Çöpten Elektrik Üretimine Başlıyor
Akseki’ye 28 Kilometrelik Kanalizasyon
Şarampol Caddesi’nde Kentsel Tasarım Çalışmaları Başladı
Konyaaltı Projesi İhaleye Çıkıyor
İşte Yeni Anayasa Ve Başkanlık Sisteminin Tam Metni
Ölüme Terk Edilen Köpeklere Yine Büyükşehir Belediyesi Sahip Çıktı
Antalya’da Şehit Olan Askere Tören Düzenlendi
Expo Çalışanlarından İkramiye İsyanı
Antalya’da Jandarmaya Saldırı: 1 Şehit
Alanya Ve Gündoğmuş Birbirine Bağlanıyor
Büyükşehir Belediyesi Hobi Bahçesi Projesi Çalışmaları Başladı
Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş.’ Den Antalya’da Planlı Elektrik Kesintisi Uyarısı
Menderes Türel Başkanlar Birliği Toplantısına Katıldı
Türel: “1 Milyara Yakın Olan Yatırım Bütçesini İki Katına Çıkaracağız”
Türel Ailesini Duygulandıran Açılış
Expo Çalışanları Maaşlarını Alamadıkları İçin Eylem Yaptı
TÜROFED Başkanı Osman Ayık’ın Acı Günü
Antalya Valiliğinden FETÖ Operasyonları İle İlgili Son Durum Açıklaması
Antalya’da PKK’ya Yönelik Operasyonda Gözaltına Alınan 25 Kişi Adliyeye Sevk Edildi
Büyükşehir Belediyesinden Toplu Ulaşımla İlgili Önemli Açıklama
Cumhurbaşkanı Erdoğan Yarın Antalya’ya Geliyor
Cumhurbaşkanı Erdoğan Atatürk’ü Anma Töreninde Konuştu
Başkan Türel Kadın Ve Demokrasi Vakfı Öğrencileri İle Buluştu
Manavgat Esnaf Temsilcileri TBMM’de
Büyükşehrin Hizmeti Engelleri Kaldırıyor
Kumluca Dereköy Yolu Asfalta Çalışmaları Başladı
Başkan Türel'in 10 Kasım Mesajı
ATAMIZI ÖZLEMLE ANIYORUZ
Songül Başkaya İle Çevre Duyarlılığı
Büyükşehir Yeni Binasına Taşınıyor
Sinekle Mücadele Hız Kesmiyor
Büyükşehir’den Hava Kirliliği Denetimi
Belediye Başkanlarına Yurtdışına Çıkış Yasağı
Yeni Türkiye Buluşmaları Konferanslar Dizisi Sürüyor
Antalya Toptancı Hal’inde Yeni Sezon Dualarla Açıldı
Antalya’da Toplu Ulaşımda Esnafa Ek Süre Verildi
Başkan Türel Muhtarlara Projeleri Anlattı
Büyükköy Mahallesine Sıcak Asfalt
Antalya’ya , Dünya Ve Avrupa Yüzme Şampiyonaları İçin Olimpik Yüzme Havuzu
Büyükşehir Alanya’da Kendi Çiçeğini Kendi Üretiyor
Kavakköy’ün içme suyu sorunu çözülüyor
Büyükşehir Belediyesi 4 İlçede 9 Arsasını Satıyor
“15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Sergisi” Açıldı
Elmalı Kuzuköy-İmircik Yolu Asfalta Hazırlanıyor
Alanya Çiçek Açacak, 200 Bin Çiçek
Antalya’da Su Kesintisi, ASAT Genel Müdürlüğünden Bilgilendirme
Eski Antalya İl Emniyet Müdürü Hakkında Yakalama Kararı Çıktı
Almanya’da Yaşayan Türkler Antalyalı Engellileri Unutmadı
Bakan Eroğlu’ndan Boğaçayı’na Tam Destek
Büyükşehirden Kırcami Açıklaması
Korkuteli Çomaklı Yolu Yenileniyor
ATSO otoparkında LPG’li araç patladı, çok sayıda kişi yaralandı
Türel’den Ak Köprü’ye İnceleme
Alanya’ya 2.5 Yılda 200 Milyon Liralık Yatırım
Antalya Büyükşehir Belediyesinden Midibüslerle İlgili Flaş Açıklama
Eski Başkan Mustafa Gönenç’ten Antalya’daki Minibüs Krizi Hakkında Çarpıcı Açıklamalar
Alanya’ya Otomasyonlu Sulama
Yeni Otogar İnşaatı 2017’de Başlıyor
Menderes Türel’den UKOME kararı hakkında açıklama
2 milyon aday için son hafta
ABD'de bin dolarlık paskalya yumurtası
Çalışma Meclisi 9 yıl aradan sonra toplanıyor
12 bin Müslüman evlerinden oldu
Hükümet gereğini yapar
Yüreklerdeki öfke ve kin ateşini de söndürmeliyiz
Er Sevag'ın ölümünde karar çıktı
Ulusal Gazeteler