Haber Detayı
17 Ocak 2017 - Salı 15:34 Bu haber 738 kez okundu
 
AŞT’den Sömestr Hediyesi
Antalya Büyükşehir Belediyesi Antalya Şehir Tiyatroları (AŞT) sömestr tatilinde öğrencilere tiyatro oyunu hediye ediyor. AŞT, 23 Ocak-5 Şubat tarihleri arasında her gün saat 13.00’de çocuklar için ücretsiz perde açacak.
Çocuk Haberi


Antalya Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları çocuklara sömestr tatilini en iyi şekilde değerlendirmeleri için tatil hediyesi hazırladı. AŞT oyuncuları kış mevsiminin en güzel günlerine denk gelen yarıyıl tatili boyunca her gün bir çocuk oyununu ücretsiz olarak sahneleyecek. Oyunların gösterimleri 23 Ocak Pazartesi günü başlayacak ve 5 Şubat Pazar günü sona erecek. Her gün saat 13.00’de gerçekleşecek gösterimlerde AŞT’nin 6 farklı çocuk oyununun tamamı sırayla perde açacak.

ÜCRETSİZ DAVETİYELER GİŞEDE

Tüm gösterimlerin halka açık yapılacağı sömestr tatili etkinliği için yer numarası içeren ücretsiz davetiyeler Antalya Şehir Tiyatroları gişesinden temin edilebilecek. Antalya Şehir Tiyatrosu Genel Sanat Yönetmeni Mehmet Özgür, ücretsiz sömestr gösterimleri ile sezon içinde tiyatroya gelme fırsatı bulamayan çocuklara ulaşmayı ve onları tiyatro sanatı ile tanıştırmayı hedeflediklerini belirtti.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: AŞT’den, Sömestr, Hediyesi,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler